Духовно развитие

Страници:  1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да си направиш енергиен щит.  (Прочетена 7280 пъти)
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #75 -: Май 30, 2011, 18:21:24 »

Би ли се обосновил защо мислиш така?

най- вероятно става въпрос за това че статичните щитове могат да спрат информацията която трябва да получим в дадени моменти. Но не знам какви са тези статични щитове просто всеки може да си направи така че нито да са статични нито да спират всичко. Просто си правиш стотина щита всеки за определени неща и така, които нито са статични нито са твърди нито някой може да ги види

най-вероятно ще дойдат времена в които телата ни ще улавят информация, която ще е жизнено важна

а дали човека има същото впредвид не мога дажа
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #76 -: Май 30, 2011, 21:48:17 »

Здравейте.
    Един съвет и от мене ако може.Не си правете щитове,ще ревете.Ние си имаме оригинален такъв и се нарича аура.Разликата е че аурата е жива и реагира а щитовете са като черупка на яйце(статични).Скоро всички с щитове ще реват кански,гледайте да не сте от тях.
    Живи и здрави.

Въобще не си прав ама... както всеки си иска Намигване
    Активен
    Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 118

• Град: Варна
  • « Отговор #77 -: Май 30, 2011, 22:03:22 »

Представете си хипетотетично, по-малко вероятно от това сега да преместя телевизора от разстояние (не стана, аххахха), че за Даетх Блейд щитовете имат положителен ефект (и мн други), а за Меандер (и мн др)щита му изглежда като черупка и го спича и щял да реве.. Слънцето няма да каже: аа не спирам да се въртя, не може така, или Блейд, или Меан, не може така, няма да изгрея докато няма единна идея за всички... Само, за сек я пропуснете тая мисил, ссссък....
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #78 -: Май 30, 2011, 22:12:32 »

Здравейте.
    Един съвет и от мене ако може.
    Не може Плезещ се
    Имай си такова мнение като искаш, ама не очаквай някой да се съгласи с теб Намигване
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 73

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #79 -: Юни 07, 2011, 23:25:25 »

Ами ако естественият ми щит си е здрав, аз какво да направя? Да се гръмна ли? Не мисля, че тези енергийни щитове имат нещо общо с оная купчина ламарина...те са гъвкави и пропускат информация, но трудно дават достъп, това е разликата...
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #80 -: Юни 08, 2011, 14:00:54 »

И пак не си прав Усмивчица Щитовете са всъщност енергиини полета ( Тоест твоята енергия ) .. аурата ни не е единственото нещо, с което разполагаме... поразбери нещата малко преди да заблуждаваш хора моля те.. като ти е здрав браво... има хора на който не им е здрав по хиляди причини
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #81 -: Юни 08, 2011, 14:11:59 »

Никой не заблуждава някой друг , имате всички глави на раменете си . Това ,че имате различно мнение може да идва от това ,че може и да не говорите за едни и същи неща ,затова спокойно дискутирайте и се опитайте да се разберете един друг кой за какво говори.

Сърце Сърце
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    ...
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

« Отговор #82 -: Юни 08, 2011, 15:35:48 »

Благодаря на автора на тази прекрасна тема, че сподели своята техника за създаване на енергиен щит. Преди бях чувала за това понятие, но така и не знаех как точно да се създаде подобна завеса около мен. Е, сега знам. И знам, че работи. Усмивчица
    Наистина енергийният щит едва ли ще те спаси при сблъсък с група дебелоглави борчета, освен ако не си Наруто (Ухилен)  и нямаш способността да се превръщаш в половината джунгла. Ухилен Обаче смятам, че ако си свикнал да издигаш енергия около себе си, която да "настроиш" на режим "предпазване от опасности", да речем, може ненадейно да поемеш в посока, различна от обичайната, разминавайки се с бандата кратунковци. Поне аз така виждам нещата.
    Иначе енергийният щит работи безотказно по време на изпитване. Ухилен И ако не желаеш да бъдеш изпитан.
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #83 -: Юни 08, 2011, 23:36:25 »

Щита аз си го използвам за много неща.. дори да стана "невидим" ( не буквално ) - аз ще съм си там но хората просто няма да ме забелязват..ама супер удобно е :Д
    Активен
    Kastiel
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #84 -: Юни 11, 2011, 17:38:52 »

(Sry za latinica ama niamam na telefona I niamam drug nachin ~v daskalo sum )
    Za shtitovete sum 200 procenta siguren che imam pulen kontrol nad tiah. Propuskat I spirat kakvoto az resha, otivat I pravat kakvotoaz resha, I se uchat na vsichkoto otgore ( ta obichkam si gi ) s tiah moga da prava mnogo neshta I s tiah sum pomagal na mnogo hora.
    Bih predpochel temite da ne se slivat. Tuk sum opisal tehnika s koiato mojesh mignovenno da se zashtitish ot neshto ako izlezne. Napisal sum ia tazi tema za da napomnia na horata che triabva da se nauchat sami da se opraviat v takiva neshta , ne da mi se moliat na edi koi si I da se kurshat v yogata s chasove ili da povtariat deset fraza po 20 puti dokato stane neshtor. Razbira se vseki sam si reshava kakvo I kak da pravi, no da znae che shtitovete sa mnogo polezni I stavat za mnogo poveche otkolkoto sum opisal, ako niakoi se nujdae ot neshto ili ima vaprosi da mi pishe na lichni

За щитовете съм 200 процента сигурен че имам пълен контрол над тях. Пропускат И спират каквото аз реша, отиват И прават каквотоаз реша, И се учат на всичкото отгоре ( та обичкам си ги ) с тях мога да права много неща И с тях съм помагал на много хора.
    Бих предпочел темите да не се сливат. Тук съм описал техника с която можеш мигновенно да се защитиш от нещо ако излезне. Написал съм я тази тема за да напомня на хората че трябва да се научат сами да се оправят в такива неща , не да ми се молят на еди кой си И да се кършат в йогата с часове или да повтарят десет фраза по 20 пъти докато стане нещор. Разбира се всеки сам си решава какво И как да прави, но да знае че щитовете са много полезни И стават за много повече отколкото съм описал, ако някои се нуждае от нещо или има въпроси да ми пише на лични

Aма вие сериозно ли говорите за този щит?Не че съм песимист,но просто немога да повярвам в това и много други неща.Мисля,че това е само вашето въображение!Прочетох доста страници преди да се регистрирам и да си изкажа мнението.Та ако някой успее да ми докаже ,че тези неща ги има ... ами моля да ми пише Усмивчица
    Активен
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #85 -: Юни 11, 2011, 17:49:13 »

Най-лесно е да отречеш това, което не разбираш. Вероятно не случайно е така. Ще ти дам пример, Kastiel. Въздухът, който ние дишаме не можем да го видим, но все пак той съществува. Същото е и с енергията, била тя и под формата на щит. Но за да я приемеш е нужно поне мъничко вяра. Не всичко се доказва с окото и ръката Усмивчица
    Активен
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 100

толерантен

« Отговор #86 -: Юни 12, 2011, 09:02:39 »

Разбереш (осъзнаеш) ли, че светът е ментален и че мисълта сътворява "реалността", то ще разбереш и защо нещата се случват или всичко, за което помислиш, то вече съществува на енергийно ниво. Остава да бъде реализирано на физическо ниво с известно закъснение или изобщо да не бъде реализирано.
    Енергийният щит се създава веднага посредством съзнателно насочената мисъл. Ефективността и поддържането му също зависят от мисълта на създаващия. Но тъй като всички сме свързани, всички сме едно, то мисловните ни енергии се преплитат и влияят, така че ефективността и поддържането на един такъв енергиен щит са практически непредсказуеми.

Активен

Никога не казвай никога!
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #87 -: Юни 12, 2011, 09:33:46 »

(Sry za latinica ama niamam na telefona I niamam drug nachin ~v daskalo sum )
    Za shtitovete sum 200 procenta siguren che imam pulen kontrol nad tiah. Propuskat I spirat kakvoto az resha, otivat I pravat kakvotoaz resha, I se uchat na vsichkoto otgore ( ta obichkam si gi ) s tiah moga da prava mnogo neshta I s tiah sum pomagal na mnogo hora.
    Bih predpochel temite da ne se slivat. Tuk sum opisal tehnika s koiato mojesh mignovenno da se zashtitish ot neshto ako izlezne. Napisal sum ia tazi tema za da napomnia na horata che triabva da se nauchat sami da se opraviat v takiva neshta , ne da mi se moliat na edi koi si I da se kurshat v yogata s chasove ili da povtariat deset fraza po 20 puti dokato stane neshtor. Razbira se vseki sam si reshava kakvo I kak da pravi, no da znae che shtitovete sa mnogo polezni I stavat za mnogo poveche otkolkoto sum opisal, ako niakoi se nujdae ot neshto ili ima vaprosi da mi pishe na lichni

За щитовете съм 200 процента сигурен че имам пълен контрол над тях. Пропускат И спират каквото аз реша, отиват И прават каквотоаз реша, И се учат на всичкото отгоре ( та обичкам си ги ) с тях мога да права много неща И с тях съм помагал на много хора.
    Бих предпочел темите да не се сливат. Тук съм описал техника с която можеш мигновенно да се защитиш от нещо ако излезне. Написал съм я тази тема за да напомня на хората че трябва да се научат сами да се оправят в такива неща , не да ми се молят на еди кой си И да се кършат в йогата с часове или да повтарят десет фраза по 20 пъти докато стане нещор. Разбира се всеки сам си решава какво И как да прави, но да знае че щитовете са много полезни И стават за много повече отколкото съм описал, ако някои се нуждае от нещо или има въпроси да ми пише на лични

Aма вие сериозно ли говорите за този щит?Не че съм песимист,но просто немога да повярвам в това и много други неща.Мисля,че това е само вашето въображение!Прочетох доста страници преди да се регистрирам и да си изкажа мнението.Та ако някой успее да ми докаже ,че тези неща ги има ... ами моля да ми пише Усмивчица

Ти сериозно ли мислиш че в материалният свят нищо не е възможно? Ухилен
    Активен
    Мирослав
    Гост
    « Отговор #88 -: Август 20, 2011, 17:37:34 »

Хора, това за щитовете е чудесно и повечето хора трябва да го знаят това, но освен този щит има и друга истина която е много проста.
    Това си е направо закона за привличането Усмивчица
    Ако се научим да игнорираме нещата които НЕ ни харесват да се случват, те просто не се случват, просто, но факт! За съжаление при повечето хора е доста трудно, поради причината, че някои формули си остават на подсъзнателно ниво и без да искаме ги отключваме, но пробвайте ! Усмивчица
    Някой беше казал, че колата му която била трошка се счупвала доста често поради причината, че той нон стоп се притеснявал това да не се случи! Най-накрая на човечеца му писнало и просто я отписал защото си мислил, че и остава малко живот Веселяк а какво се оказало изкарала учудващо дълго време без никакъв проблем...

Те хората пишат цели книги затова, аз ви го нахвърлям само Усмивчица Който има желание да чете !! Айде поздрави
    Активен
    Емилиян
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 28

« Отговор #89 -: Септември 07, 2011, 10:15:55 »

Аз не веднъж съм правил щит  около себе си. Съвсем интуитивно, създавам обвивка около себе си, с формата на яйце или аура, както ви е по-удобно. Този щит ме е пазил от негативна енергия, консервирал и хубаво чувство в мен, когато съм сред вампири. Между другото в допълнение, щитовете пазят освен от вън да не влизат енергии, така и ако не желаете да дърпат вашата енергия. Има и друга подробност, ако искате защитата да ви е силна, направете последният слой да сияе в бяла енергия, защото силата на долните слоеве отслабва, а когато има последен слой бяла енергия, тя отслабва негативната енергия, която идва отвън и улеснява долните слоеве да не се изтощават и да изтъняват. Мен ангелът ми ме научи, пробвайте и вие ако искате.
    Ако на когото не му се вярва, че тези неща не съществуват, не сте подбрали форума правилно. Намигване
    Активен
    Страници:  1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright