Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да си направиш енергиен щит.  (Прочетена 7036 пъти)
Чиста енергия
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 118

• Град: Варна
  • « Отговор #15 -: Май 13, 2011, 16:30:09 »

Global Moderator - Коментар Общи условия:

1) - Писането на кирилица е задължително(това не включва цитиране и заглавия на чужд език)! Ако нямате инсталиран кирилизатор моля използвате Виртуалната клавиатура на форума!
    Death Blade, gospod te prati. toi 4e te e pratil qsno, ama i si podhfanal nai vaznata za men, za sega tema. Toest 1 ot nai, da moze da se kaze, 4e e osnovna. Iskam da blagodarq na administratora, 4e 6te prepi6 vsi4ko na kirilica. Toest nz dali go pripisva, ili s programa. Sega sym v drug domi polzvam dr komp i bg-to e razmesteno i ako tyrsq vsqka bukva po 1 min... Blagodarq.
     Death Blade, strahotno si podhodil, mn dobre go usetih. Vyrte6e mi se ne6to takova, no ti mn to4no (ZA MEN) si go sinteziral. Moq go use6tam, da 6te zapo4va ot slyn4eviq split, topka energiq, koqto se vyrti vitae, zarazda i umira vseki moment, vsi4ki i ni6to e tam. 6te pusna... koga? Puskam! Puskam vyn6na granica na 6tita 30-40 sm okolo men. Za sega ni6to ne spira, prosto slozih vyn6ni o4ertaniq, mn fini, no gi ima.  Iskam o6te da vizualiziram. 6te izlqza na balkona, 6te go napravq, vyn6nata granica ot scetlina. Усмивчица Strtahotno 6tit se namira oklo tqloto mi. Po tynyk e ot balon4e ot vero, no moze da prerasne v tvyrdosta na diamant. 4akai pak da go ogledam. Malko nad aurata e ima qaicevidna forma. Ako si izdigna lqvata ryka nqma da go skysam, toi e mn elasti4en i se raztqga, obrazuva se pove4e prazno prostranstvo, koeto 6te byde zapylneno, s vqra i lubov. Vse 1 kato zapo4va6 stroez i pravi6 o4ertaniq 1vo s kanap, opynat na kol4eta. Samo 4e polqh sys svetena voda 9v syznanieto mi). 'zdrawei', toi potrepva, kato balon ot vero ot lek polyh. Tolkova tynyk i sy6tevremenno tolkova zdrav. Slu6am muzika, gledam 4ove4eto , ot posta na Eona. kvoto i da si mislq, to me so4i i mi obrazuva syrce. Az mu kazvam; men?- da to4no teb i me so4i. I pak Усмивчица No az, sega - 'teb az obi4am', no az mn sym bil naranqv.. - 'teb az obi4am', sigurno li si, az imam tolkova nedostatyci i nesyvyr6enstva, sega to4no.... -'teb az obi4am'. I az te obi4am.
     Vry6tam se na 6tita, tva 4e ne go vizualiziram postoqnno, ne zna4i, 4e e iz4eznal. Toi, az go syzdavam, si e tam i 6te e tam. Strahotna muzika slu6am, texta; I'm koming from out of space... my misasion... I'm gona rock you... Rityma, vibracii, trypki po cqloto tqlo.. texta:  po4na : ''how do you knbow U're not dead'' i ritymmmmm ... ''make the people alive...'' vysrtdbyybserysaerytvaeryvaerybvaeryae4ytqe4y waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
     ..... Усмивчица yay kursora zabavi, nase4e. V priqtelq v koito sym otsednal i golemi 'kataklizmi' izivqvam i osyznavame. I toi otide na lekcii i si pusna mp3ta da se zarezda i az q vklu4ih na dr mqsto i pusnah radqtora i toi zaraboti i izgorq, mislq kontakta, nz. Predi nqkolko dena se karah i si go izkarah na mikrovylnata, blysnah vrata tq izgorq i padna elektr v cqlata ky6ta.. i o6te mn slu4ai, po skoro gi pi6a na sebe si, da, priemi go, da. I muzikata.... Sylzi ot 6tastie.....
     6tita taka go 4uvstvam: kylboto v men se vyrti energiq, vqra, lubov. Poemam vyzduh, kato go poema izvli4am okole men svetlina, lubov, vqra, minawa prez , i ot tova kylbo go izpuskam, prez fibrite na tqloto si kym vyn6nata granica na 6tita. Vse 1 s pompa vkarvate 1 ideq vyzduh v meka guma. I vsqko vdi6vane izpompva i zapylva, dokato ne go razviq, ne ne se razviem i razpynem.. Toi e mn intiligenten, svyrzani sme. I znae koe e dobro za men i az napylno mu se doverqvam. Nie sme svyrzani. Tva e.
     'slizam na zemqta' i use6tam kak tqloto mi signalizira: stiga se stiska izpikai se, izpii 4aq, napravi si ne6to za hapvane, legni malko opyni se, zazemi se'
     Petyk 13ti..
     Imam 6tit.
     Vqra i lubov.

darimag 327, 1 na4inae6t te obi4a.
    « Последна редакция: Май 13, 2011, 17:02:45 от Еруин » Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 334

« Отговор #16 -: Май 13, 2011, 16:49:06 »

За мен тази тема е важна, защото представя възгледите на даден човек за защитите. И много хора са ми казвали, че не знаят как да си правят щит и искат да се научат, затова е важно да си споделяме тези неща.

Щитът, осигурен от Сахаджа Йога също съм го правил - помага.

Практиката ми показва, че по отделно, щитовете са ми полезни за баланса, но скоро смесих няколко и ефектът ми се стори обратен.... сигурно имат значение комбинациите от елементите.
    Активен
    Soenya
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

« Отговор #17 -: Май 13, 2011, 17:20:17 »

Кой решава кое е добро за някой и кое не е? Това е личен избор и опитност. Страхотна тема, може да има хиляда като нея,но след всичките срещи след които имаше оплаквания е хубаво да се коментират защитите.  Важно е да се знаят основите за правенето на защита,а Death_Blade^ ги е обяснил прекрасно. Поздравления от мен!

Активен

Аз знам! Аз мога! Съединение!
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #18 -: Май 13, 2011, 17:36:21 »

Аз незнам дали си чел темата на Валерия ,но както и да е.
    Мисълта ми беше ,че сигурен ли си ,че това което искаш щита да прави е най-доброто за теб. В смисъл радвам се на самостоятелността ти ,това е начинът . Остави ме аз какво съм избрала. Енергиятата ти и защитите не се учат от нищото ,те комуникират непрестанно с енергията от първоизточника ,тоест Бог. А ти асимилираш самостоятелно което е супер.Мисълта ми е ,че точно този момент с самостоятелното развитие и учене на щита го наричат - Нека бъде твоята воля и Господ е пастир мой. Както пилетата не остават без храна и вода ,така и ти ще получаваш най-доброто ,когато си го допуснал , а ти си го направил ,съзнателно или не съзнателно по твоите си уникални пътища.

Мда сигурен съм Усмивчица Толкова много съм си играл с щитовете ми че те вече станаха част от мене Усмивчица Имам им пълно доверие :Р И мога да правя ужасно много неща с тях :Р

Мерси Soenya (hug)
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Май 13, 2011, 17:40:58 »

Страхотна тема, може да има хиляда като нея....

Ми да, ако питаш мене, аз предпочитам да си говорим повече за защити, отколкото традиционните теми за извънземни в телевизионните предавания Веселяк

Доста неща се казаха по тази тема, вярно е. Беше писано и  че страхът може да ни кара да градим защити, но все пак - колкото и силна да ни е Вярата в нашата сигурност - понякога се налага здравото да е още по-здраво Усмивчица - на това се базира интересът ми в тази насока
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 387

« Отговор #20 -: Май 13, 2011, 18:22:52 »

Ми да, ако питаш мене, аз предпочитам да си говорим повече за защити, отколкото традиционните теми за извънземни в телевизионните предавания
    За да може защитата да е ефективна трябва да знаем къде са нашите слаби места и как да ги балансираме.
    Всяка слаба чакра е създава дупка в нашата аура.
    Активен

Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #21 -: Май 13, 2011, 18:30:07 »

Щитовете нямат слаби места
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Май 13, 2011, 18:33:38 »

Щитовете нямат слаби места
    Колкото и да си правиш защита, ако имаш слаби места те винаги ще те предават.
    Твоите слабости не можеш да ги закърпиш просто така.
    Активен

Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #23 -: Май 13, 2011, 18:43:45 »

....ама те нямат слабости бе човек..
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Май 13, 2011, 18:58:01 »

Всеки човек има слабости и чрез тях той губи своята енергия.
    Активен

Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Май 13, 2011, 19:02:50 »

Всеки човек има слабости и чрез тях той губи своята енергия.

Аз не изключвам възможността да има и хора, които са си защитили всички енергийни центрове, било то и в дадени моменти. Всичко е преходно, все пак Усмивчица
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #26 -: Май 13, 2011, 19:05:03 »

еми аз например си имам проблеми които създават слабости но те въобще не ми въздействат на енергията или щитовете... просто защото не им позволявам
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Май 13, 2011, 19:06:52 »

Мда , за това говоря
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Май 13, 2011, 19:07:39 »

еми аз например си имам проблеми които създават слабости но те въобще не ми въздействат на енергията или щитовете... просто защото не им позволявам
    Най-голямата заблуда е да се мисли, че човек прави нещо:
    „3.27. Всички действия от трите свойства – гуните природни – се извършват, ала човек, от егоизма заблуден, си мисли „действам аз“. - Бхагават Гита
    Активен

Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Май 13, 2011, 19:09:28 »

Мда , за това говоря
    Разберете, че има Вселенски закон за Причина и Следствие и никой не ви пита какво искате или не искате.
    Вашето Его ви заблуждава.
    Активен

Страници:  1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright