Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Посвещение в рейки лечение  (Прочетена 13619 пъти)
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« Отговор #30 -: Май 30, 2011, 22:33:38 »

Ползваш ли Рейки за справяне със ситуации свързани с преодоляване на бюрократичния апарат в учрежденията?
Накратко казано: Премахване на опашки, посрещане с усмивка, бързо и качествено обслужване.

Каквото "виждаш" вътре в себе си, това виждаш и навън

И не само Рейки няма да може да ти помогне
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #31 -: Май 30, 2011, 22:58:41 »

Ползваш ли Рейки за справяне със ситуации свързани с преодоляване на бюрократичния апарат в учрежденията?
Накратко казано: Премахване на опашки, посрещане с усмивка, бързо и качествено обслужване.

Ще ти помогне ако пуснеш една насочена мисъл пред себе си, като тръгваш за учреждението: "ще  свърша това, за което отивам, бързо и лесно. Няма да чакам, ще ме посрещнат с усмивка........"
Тази мисъл ще върви пред тебе. Ако отиваш с негативна мисъл и нагласа към бюрократа, работата, ако има вътрешна съпротива.....по закона за привличането...това ще върви пред тебе и така и ще се стекат обстоятелствата с чиновника, опашката и т.н.
Активен
paparosko
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 100

толерантен

« Отговор #32 -: Май 30, 2011, 23:24:59 »

Ще ти помогне ако пуснеш една насочена мисъл пред себе си, като тръгваш за учреждението: "ще  свърша това, за което отивам, бързо и лесно. Няма да чакам, ще ме посрещнат с усмивка........"
Тази мисъл ще върви пред тебе. Ако отиваш с негативна мисъл и нагласа към бюрократа, работата, ако има вътрешна съпротива.....по закона за привличането...това ще върви пред тебе и така и ще се стекат обстоятелствата с чиновника, опашката и т.н.

Въпросът е имаш ли практически опит?
Когато нещо се практикува често, просто ти става втора природа и Рейки посланията за определени ситуации изникват интуитивно в съзнанието ти.
Така поне е при мен.
А за позитивизма е ясно, не бива изобщо да се подлага на съмнение.

Усмивчица
Активен

Никога не казвай никога!
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #33 -: Май 30, 2011, 23:29:07 »

Цитат
Премахване на опашки, посрещане с усмивка, бързо и качествено обслужване.

Хех, веднъж ми се случи подобна ситуация, 2 дена след инициацията ми. Чаках пред магазин и имаше голяма опашка от хора, стоях си аз спокойно и с мисълта, че трябва да изчакам, а по едно време почнах да усещам хората покрай мен как нервничат и само се напрягат и се дразнят, че трябва да чакат. По едно време усетих как рейки протича чрез мен, силна, чиста и концентрирана енергия и веднага смъкна напрежението и усещах как протича през ръцете ми, в следващият момент видях и усетих как хората се успокоиха и спряха да нервничат. А нямах намерението да им влияя, нито съм искала рейки(тя протича или ако поискаш или ако някой има нужда)Усмивчица

А що се отнася до любезното обслужване, то зависи и от твоето поведение.Усмивчица
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #34 -: Май 30, 2011, 23:41:26 »

Въпросът е имаш ли практически опит?
Когато нещо се практикува често, просто ти става втора природа и Рейки посланията за определени ситуации изникват интуитивно в съзнанието ти.
Така поне е при мен.
А за позитивизма е ясно, не бива изобщо да се подлага на съмнение.

Усмивчица

С Рейки не съм се занимавала.
За мисълта го знам от опит и така работя, така ми е най-лесно. Нали знаеш, че енергията следва мисълта.

Активен
notlike
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 73

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #35 -: Юни 07, 2011, 23:23:29 »

Аз съм едва на 16 години, но ако ме инициират, би ли било проблем? И още нещо - първото ниво на Рейки опасно ли е за моето здраве? А, да, и колко пари се плащат, все пак не работя и нямам неограничени възможности..(и да работех, пак нямаше да имам де)
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Посвещение - 12 двойки качества
    Духовни учения
    delfin 2 1478 Последна<br />публикация Ноември 02, 2009, 15:40:57
    от Инил
    РЕЙКИ « 1 2 ... 5 6 »
    Енергийни учения
    OM 89 8676 Последна<br />публикация Май 30, 2012, 00:05:43
    от Me.Racle
    Видео на 12-те позиции на самолечение при Рейки
    Видео клипове
    Evolution 0 4187 Последна<br />публикация Декември 09, 2010, 23:22:40
    от Evolution
    Лечение на Туберкулоза
    Изцеление от природата
    Админ 1 3968 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:21:23
    от Админ
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4724 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright