Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 7   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да си направиш енергиен щит.  (Прочетена 6673 пъти)
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « -: Май 10, 2011, 20:23:05 »

Здравейте Усмивчица Днес ще ви науча как да си направите енергиен щит(ове) ! YAY ^_^ ! Пиша я тази тема, защото искам да помогна на хората, на които им трябва това ( а и защото ми писна на всякаде да виждам, когато някой има проблем и пита какво да прави всички викат помоли се на този помоли се на онзи.. трябва да се научите сами да се оправяте –_–  кел файда иначе ...)

Преди да започна, ще подчертая че при всеки щитовете може да работят различно, зависи от самият възглед на човека. Ако е така, поне имате идея какво да правите.

Щитовете (поне за мене) могат да бъдат използвани за ужасно много неща... топлене, комфорт, лекуване и разбира се защита.. (  и мноооооооооого други неща )

Начина, който аз използвам е чрез визуализация и чувство. Има безброй начини с които можете да започнете основите (да речем) на щита.. може просто да го формирате около вас като балон, или да започнете от гърдите като енергийна топка и от там да се разширява. Каквото ви дойде на ум.

След като сте избрали начина, от тука можете да направите и още един избор какъв да ви бъде щита и какво да прави ( тоест- от какво да ви пази, как да ви пази, как да го контролирате и тн.. на кратко всичко зависи от вашето въображение). След като се научите как да го правите тоя щит ще можете и да слагате други върху него, да го правите по-дебел ( по силен ) и да ви защитава от много неща ( например от черна магия, негативна енергия, и там на каквото още сте попадали )   на веднъж..

След като се избрали как да започнете и какви щитове (или само един) искате, започвате забавната част Усмивчица  Сега ще опиша един от възможните начини -  Да решим че сте избрали щита ви да идва от вътре ( във  вас ) и да се разширява около вас. Представяте си една безцветна енергийна топка в дясно от сърцето, и влагате колкото енергия искате в нея. (колкото смятате че ще ви потрябва) ( Когато напреднете ще ви трябва все по-малко и по-малко енергия ). След това я почуствайте във вас, как енергията пулсира, и след като тя е ваша, вие имате пълен контрол над нея, вие решавате всичко за нея ( как ще работи, каде, защо и тн.. ).. за това сега решавате тя да се разшири около вас ( да речем 2 метра радиус ). Би трябвало да усетите как тя ви покрива и вече би трябвало да започнете да усещате желаните ефекти около вас (спокойствие, топлина, защита и дрън дрън). Сега вече програмирате щитът като му казвате срещу какво да ви защитава. ( В началото започнете с едно нещо, докато не станете по-добри в това). От сега нататък докато чуствате щита около вас можете да го променяте и да влагате още енергия в него.

Когато станете по-добри ще започнете да разбирате че щитовете са много умни и много силни. Те самите се учат от вас. Вие можете да слагате каквито функцйи искате в тях. Дори 20 на веднъж ако ви трябва. Ще можете и да ги пращате около други хора ( независимо от разстоянието ) или специални места . След време ще ги чуствате все едно са едно с вас. та късмет Усмивчица
    « Последна редакция: Май 10, 2011, 21:09:09 от Death_Blade^ » Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #1 -: Май 13, 2011, 09:55:38 »

Еха 40 views за 3-4 дена О–О
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Май 13, 2011, 10:51:29 »

Искам да ти споделя как седят за мен нещата. Значи аз по начало съм една гъба т.е имам много свободен енергиен обмен, което има положителни и отрицателни страни . Мисля си ,че това е част от моята мисия и място в голямата картинка. Значи много лесно мога дето се казва да влеза в гащите на отсрещния. Не го правя целенасочено ,просто поемам много и ми е много лесно да разбирам хората , да почуствам какво чустват, да изпитам болката,радоста .Естествено разни негативи ми влияят на състоянието ,но вече все по бързо се възтановявам. Ако си изградя щит прекъсвам този обмен. Но не обичам да го правя. Разчитам на защита от пазителите ми, а пък аз си стоя отворена да си върша работата. Но през определен период от време усещам , че ми се спуска такъв щит. Първо негудувах за това ,че нищо не се случва. После разбрах ,че щом е тук щита просто трябва да се наслаждавам на почивката и да се зареждам и възтановявам. Аз и викам - а пак ми ми пуснаха капсулата. Та с две думи ,ако сам не си даваш почивка ,както ти правиш ,в един момент ти се дава . Както физическото тяло иска да спи и да се презарежда, така и духовното .
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Май 13, 2011, 11:55:36 »

На мен почивки не ми трябват Усмивчица И щитовете блокират само това което ти искаш, тоест ако искаш да отблокират способностите ти, те ще го направят.
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #4 -: Май 13, 2011, 12:16:24 »

Най-добре е да издигнете Кундалини със Сахаджа йога. Тя ще ви осигури такъв щит, ще пречисти чакрите и засили имунната защита.
    http://www.onlinemeditation.org/bg
    Активен

Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Май 13, 2011, 12:35:07 »

Най-добре е да издигнете Кундалини със Сахаджа йога. Тя ще ви осигури такъв щит, ще пречисти чакрите и засили имунната защита.
    http://www.onlinemeditation.org/bg

"Пиша я тази тема, защото искам да помогна на хората, на които им трябва това ( а и защото ми писна на всякаде да виждам, когато някой има проблем и пита какво да прави всички викат помоли се на този помоли се на онзи.. ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧИТЕ САМИ ДА СЕ ОПРАВЯТЕ –_–  кел файда иначе ...)"
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #6 -: Май 13, 2011, 12:39:11 »

Търсач, не че нещо против теб или каквото и да е било, но айде стига вече във всяка тема сахаджа йога, сахаджа йога и тн.

Колкото до щитовете, лично аз когато си вървя и просто не виждам никаква заплаха, отникъде, вървя с много ама много тънък слой, така да се каже(почти без). А когато преценя, че имам нужда от щит, може да ви звучи смешно, на някои от вас, но просто една тухлена стена около мен, която правя за 1 секунда има огромна сила.
    На мнение съм, че щит може да си направи всеки, под каквато форма иска, единствено, за което спомена и автора на темата, без значение какво правите, трябва да му дадете команди. От какво да ви пази, какво да привлича и тн. и тн.
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #7 -: Май 13, 2011, 12:44:52 »

Сахаджа йога е най-актуалния вид йога, която е много ефективна и затова е толкова популярна.
    Толкова е изписано за издигане на Кундалини, а в Сахаджа йога това става за 10мин.
    Редно е, когото се появи нещо ново и ефективно като Сахаджа йога, то да не се крие, а да се информират останалите. 
    Активен

stefanica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « Отговор #8 -: Май 13, 2011, 12:50:25 »

Вече има такава тема   http://indigota.com/index.php?topic=2322.0
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #9 -: Май 13, 2011, 14:00:32 »

Сахаджа йога е най-актуалния вид йога, която е много ефективна и затова е толкова популярна.
    Толкова е изписано за издигане на Кундалини, а в Сахаджа йога това става за 10мин.
    Редно е, когото се появи нещо ново и ефективно като Сахаджа йога, то да не се крие, а да се информират останалите. 
    Има и други във форума, които се занимават със сахаджа йога и те също дават информация, в това няма нищо лошо. Защо те не ни дразнят?! Усмивчица
    Добре, да информираш е хубаво, но да натякваш е глупаво.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Май 13, 2011, 14:02:25 »

Търсач пиши в темата за тая йога и се въздържай от тази фанатизирана пропаганда.Сто пъти ти се каза информирай ,но не налагай , така отблъскваш .
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Май 13, 2011, 14:09:08 »

С Ния ти пишем едновременно ,поне си вземи поука ,че и едно 14 годишно дете му прави впечатление.
    Ако Валерия и Блейд са съгласни да ми пишат на лична да слея темите, мисля ,че и Дарио е писал по въпроса.
    Блейд , енергийната морфология е различна при всеки ,съответно и защититите , сигурен ли си ,че сам можеш да градиш щит с избирателна пропускливост, убеден ли си кое е вредно и кое полезно, условно казано.Само да дам пример ,че и клетъчната мембрана е с избирателна пропускливост и не и трябва в повечето случаи съзнателно управление, просто така сме си конструирани. Има много по-глобални неща за които да се мисли , но това си е мое мнение според моята си някаква уникалност.
    Активен

Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Май 13, 2011, 14:38:16 »

(Sry za latinica ama niamam na telefona I niamam drug nachin ~v daskalo sum )
    Za shtitovete sum 200 procenta siguren che imam pulen kontrol nad tiah. Propuskat I spirat kakvoto az resha, otivat I pravat kakvotoaz resha, I se uchat na vsichkoto otgore ( ta obichkam si gi ) s tiah moga da prava mnogo neshta I s tiah sum pomagal na mnogo hora.
    Bih predpochel temite da ne se slivat. Tuk sum opisal tehnika s koiato mojesh mignovenno da se zashtitish ot neshto ako izlezne. Napisal sum ia tazi tema za da napomnia na horata che triabva da se nauchat sami da se opraviat v takiva neshta , ne da mi se moliat na edi koi si I da se kurshat v yogata s chasove ili da povtariat deset fraza po 20 puti dokato stane neshtor. Razbira se vseki sam si reshava kakvo I kak da pravi, no da znae che shtitovete sa mnogo polezni I stavat za mnogo poveche otkolkoto sum opisal, ako niakoi se nujdae ot neshto ili ima vaprosi da mi pishe na lichni

За щитовете съм 200 процента сигурен че имам пълен контрол над тях. Пропускат И спират каквото аз реша, отиват И прават каквотоаз реша, И се учат на всичкото отгоре ( та обичкам си ги ) с тях мога да права много неща И с тях съм помагал на много хора.
    Бих предпочел темите да не се сливат. Тук съм описал техника с която можеш мигновенно да се защитиш от нещо ако излезне. Написал съм я тази тема за да напомня на хората че трябва да се научат сами да се оправят в такива неща , не да ми се молят на еди кой си И да се кършат в йогата с часове или да повтарят десет фраза по 20 пъти докато стане нещор. Разбира се всеки сам си решава какво И как да прави, но да знае че щитовете са много полезни И стават за много повече отколкото съм описал, ако някои се нуждае от нещо или има въпроси да ми пише на лични
    « Последна редакция: Май 13, 2011, 14:55:13 от Eona Lightholder » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Май 13, 2011, 15:04:00 »

Аз незнам дали си чел темата на Валерия ,но както и да е.
    Мисълта ми беше ,че сигурен ли си ,че това което искаш щита да прави е най-доброто за теб. В смисъл радвам се на самостоятелността ти ,това е начинът . Остави ме аз какво съм избрала. Енергиятата ти и защитите не се учат от нищото ,те комуникират непрестанно с енергията от първоизточника ,тоест Бог. А ти асимилираш самостоятелно което е супер.Мисълта ми е ,че точно този момент с самостоятелното развитие и учене на щита го наричат - Нека бъде твоята воля и Господ е пастир мой. Както пилетата не остават без храна и вода ,така и ти ще получаваш най-доброто ,когато си го допуснал , а ти си го направил ,съзнателно или не съзнателно по твоите си уникални пътища.
    Активен

dariomag327
    Requiem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #14 -: Май 13, 2011, 15:32:56 »

добра тема за начинаещи Усмивчица
    Активен

Strength and Honor!
    Страници:  [1] 2 3 ... 7   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright