Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Родени Индиго  (Прочетена 1976 пъти)
TheGoldenBoy
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Май 05, 2011, 23:28:05 »

искам да попитам възможно ли е да си роден Индиго но след употребата на успокоителни и разни други медикаменти дадени от психиатър които е решил да те "лекува" да се промениш и вече да не си Индиго ?
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Май 06, 2011, 02:03:54 »

Всичко е възможно според това какво ще решиш ти да бъде!
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #2 -: Май 06, 2011, 03:50:06 »

Цитат на: TheGoldenBoy
    искам да попитам възможно ли е да си роден Индиго но след употребата на успокоителни и разни други медикаменти дадени от психиатър които е решил да те "лекува" да се промениш и вече да не си Индиго ?
    Не съм сигурен, но доколкото съм чувал, променят се към зле, но докато трае "лечението". След това, лека-полека се възстановяват.
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #3 -: Май 08, 2011, 10:51:05 »

+1
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Май 08, 2011, 12:11:52 »

За да се промени духовното ти ниво , в случая да регресира ,трябва нещо ужасно брутално да сгафиш, едни медикаменти може да забавят развитието ти ,но не и да променят основната морфология с която си се инкарнирал. Аз също се замислям често кои неща и до колко водят до духовна регресия. Не смятам ,че е невъзможно. Много неща водят до аурични деформации и аурично изтичане. Предполагам ,че съществуват много рядко случаи на тотална регресия и унищожаването на първоначалната композиция по време на инкарнация - примерно брутално нарушаване на работа с енергиите ,водещо до убийства и унищожаване.Като пример мога да си предствя заниманията с т.нар dark side of the force или черна магия в сериозния и стадий. При индиго се наблюдава често емоционален дисбалнс ,който може да повлече към осъзнат стремеж и любопитство към опасните страни на енергийния свят.Това са си мои изводи от наблюдения.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sirius_999
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

• Град: ***
  • « Отговор #5 -: Юли 13, 2011, 19:59:31 »

Индиго са по- различни като светоусещане,  не би им повлиял медикамент, трябва да балансират в  емоциите много.Все пак медикамента не би отклонил човека от същинската му мисия на този свят.Душата се възстановява от силните емоции, бавно.Не допускам генерални промени от лекарство, по скоро  са като "патерици" да изживее съзнанието болката от дадена травма.Затова се изисква баланс на емоциите, енергиите.Всичко в преразход изисква време да се възстанови равновесието.Но духовното развитие е бавен процес, зависи от желанието да израства съзнанието, да понася болката.Даже емоционалните травми, укрепват духа, но не отклоняват от същинската мисия.
    Активен
    Christegonia
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 15

• Град: София
  • При поискване на лични
    « Отговор #6 -: Юли 15, 2011, 11:20:25 »

Имам няколко приятели с различни форми на шизофрения, които пият различни медикаменти и киселини и това по никакъв начин не им пречи, бъди спокоен Намигване

Другите ти го казаха вече Намигване

+1
    Активен

You create your own reality!
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #7 -: Юли 15, 2011, 11:58:11 »

Цитат
    При индиго се наблюдава често емоционален дисбаланс ,който може да повлече към осъзнат стремеж и любопитство към опасните страни на енергийния свят.

Емоционалния дисбаланс е следствия от опитите на незапознатите със ситуацията около новото поколение да действат със стари методи и да вкарат децата в 'правия път', но малчовците са си наясно защо са тук, ако не на съзнателно то на подсъзнателно ниво и.. когато видят път, който не е за тях, се опитват да разчупят оковите индиректно чрез убииства, бунтарство и тотално унищожение на всичко което се опитва да им въздейства..
    А колкото до лекарствата.. те не са нищо повече освен зле забъркана химия и могат да влияят единствено на тялото.. детето може да покаже, че уж му действат за да няма спречкваници, но вътрешно ще крой планове как да постигне своята цел и ще действа без да пита мама и тати..
    Цитат
    Не допускам
    Тук може би е и разковничето.. Промените ще се случат само ако ги допуснем в живота и сме готови да ги приемем, но тогава пак се губи смисъла от лекарствата, защото промяната ще стане от самосебе си веднага щом и бъде отворена вратата..
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиго « 1 2 »
    Послания
    rasta_bopp 15 3943 Последна<br />публикация Юли 14, 2010, 23:21:07
    от nia.boneva6
    Индиго или не?
    Анкети
    Аэ съм 14 2709 Последна<br />публикация Май 01, 2011, 13:38:03
    от itsme
    От светлина родени
    Книги
    chitta 0 864 Последна<br />публикация Май 06, 2010, 16:47:56
    от chitta
    Раждаш ли се индиго или ставаш индиго? « 1 2 3 4 »
    Всичко относно индиготата
    Tiranin 54 6260 Последна<br />публикация Август 18, 2011, 17:47:22
    от Финист
    Разликите между индиго личност и индиго копие
    Всичко относно индиготата
    echo105 3 3016 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
    от Еруин

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright