Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да спрем дипломираните убийци в бяло, наречени психиатри!!!!  (Прочетена 1653 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Май 05, 2011, 18:13:29 »

Защо все повече фармацевтични компании увеличават производството си на психомедикаменти за сметка на другите лекарства?
    Защо все повече хора започват да говорят за морално израждане на човечеството?
    Защо научните кадри в медицинските научни центрове са се заловили така здраво да усъвършенстват апаратите за електрошок?
    Отговорът е супер прост и елементарен:
    Те не могат да поемат любовта, която излъчват индиговите и кристалните деца!
    А те са толкова чисти и сърдечни същества!

За сведение: За последните 22 години производството на един от основните инструменти в ръцете на психиатърската инквизиция - отровата Риталин, се е увеличило с 650%! Това са шест и половина пъти бе, хора! С толкова хапчета може да се надруса два пъти населението на Азия и пак да остане!
    Ами електрошока?
    Точният медицински термин, с който ще наричаме отсега нататък това човеконенавистно мракобесничество, скрито под съвсем хуманна маска, е ЕКТ - ЕлектроКонвулсивна Терапия.
    Какво е ЕКТ?
    Това е метод на лечение (а всъщност мъчение), при който се използва напрежение от порядъка на 70-400V и ток 0,2-1,6А. Такъв ток преспокойно би убил човек, ако не минава само през главата му, но за сметка на това се получават силни и мощни гърчове. Толкова са мощни, че биха могли да предизвикат фрактури на произволни места в тялото.
    Затова в пациента се инжектират мускулно (най-често в крака) инжекции от временно блокиращи мускулите агенти, които впоследствие предизвикват скованост и болки (както е, да речем, при махмурлука след алкохолно опиянение)
    Какви са последствията от това "лечение"?
    Според психиатрите:
    Това без съмнение е много ползотворен метод. Много добре се повлиява на шизоафективни разстройства, манийни епизоди, тежки депресии, хистерични пристъпи и други, които не са могли да се повлияят положително от медикаментозно лечение.
    Истината!!!:
    Това варварство предизвиква разкъсване на важни невронни връзки и в някои случаи може да предизвика силна неадекватност, силно понижение коефициента на интелигентност, проблеми със съня, в по-късен етап - рецидиви на психичните страдания, от които е бил лекуван, както и:
      + изгаряния по кожата на главата;
      + умствени заболявания;
      + говорни проблеми;
      + нервни  увреждания;
      + кръвоизливи в мозъка и много други....
    Най-важното е, че това разрушава характера на човека, превръща го в роб на психиатъра и настойниците му.

Защо го казвам ли?
    Защото това кощунство се прилага върху индигови и кристални деца все по-често, а това е особено силно изявено в САЩ.
    ТОВА ГИ УБИВА!!!
    ТОВА ГИ ОСАКАТЯВА!!!
    ТОВА ГИ ПОГУБВА!!!
    Това ще доведе до погибелта на света!

Според проучване на СЗО, от 1938 (когато е изобретена ЕКТ) до 1981, ЕКТ е приложена на пациенти около 40'000'000 пъти. А от 1981 до 2006 - 50'000'000 пъти. И то само за четвърт век!!!

Ако не се спре с това безумие, светът ще загине! Няма да остане и помен от човечеството! Това ли искате!?

Затова, въпреки младата си възраст, ви призовавам:
    Родители, дръжте се с децата си по-човешки! Не ги водете по психиатри по най-дребния и незначителен повод!!!
    Учители, разбирайте сегашните деца! Не искайте от тях максимума! Намерете им Златна среда, в която детето да е умерено заето, но не и да е претоварено! Сегашните деца се нуждаят най-вече от разбиране!
    Психиатри, ако ви се появи някое очарователно на вид, немирно, но и загрижено за доброто на другите хлапе, не бързайте да му лепите като етикет диагноза! Това ще му създаде комплекс за малоценност!

А това последното е до ГЕРБерите, или които ще са на власт след тях:

ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО И ЗА ДЕЦАТА СИ! ОДОБРЕТЕ ОТВАРЯНЕТО И НА ВАЛДОРФСКИ И МОНТЕСОРИ УЧИЛИЩА В БЪЛГАРИЯ! ОТ ТОВА САМО И ЕДИНСТВЕНО БЪЛГАРИЯ ЩЕ СПЕЧЕЛИ! ПОЛИТИКАТА НЕ Е САМО ДИПЛОМАТИЧЕСКИ ПРИЕМИ, КОНКУРСИ ОТ РОДА НА "МИС СИЛИКОН" И "МИС МОКРА ФЛАНЕЛКА" И КОНЦЕРТИ НА СВЕТОВНИ ЗВЕЗДИ У НАС!
    КРАЙНО ВРЕМЕ ВИ Е ДА ПОМИСЛИТЕ И ЗА ХОРАТА! КОЛКО МАЙКИ С ДЕЦА СЪС СПЕЦИАЛНИ ОБРАЗОВАТЕЛНИ ПОТРЕБНОСТИ СЕ ВИЖДАТ В ЧУДО КАКВО ДА ПРАВЯТ ДЕЦАТА СИ, КОИТО ОТ МАЛКИ ИСКАТ ДА ПРОМЕНЯТ ОВЕХТЯЛОТО НИ ОБЩЕСТВО! СЪЩОТО СЕ ОТНАСЯ ЗА ДЕЦАТА С УВРЕЖДАНИЯ, ЗА КОИТО ВИЕ, С ЯСНОТО СЪЗНАНИЕ ЗА ТОВА, НЕ СТЕ ОТДЕЛИЛИ И СТОТИНКА!
    КАК НЕ ВИ Е СРАМ! ДА СЪСИПВАТЕ СОБСТВЕНОТО СИ БЪДЕЩЕ! ТЕЗИ, КОИТО ДНЕС СА ВИ ДЕЦАИ ЗАВИСЯТ ОТ ВАС НА 100% ОТ ВАС, ЩЕ ВИ ЗАМЕНЯТ И ВИЕ ЩЕ ЗАВИСИТЕ ОТ ТЯХ! И ТОГАВА ТЕ ЩЕ ВИ ОСТАВЯТ ДА СЕ ТЪТРИТЕ С КЛОШАРИТЕ ПРИ ПЪРВОТО ПО-СЕРИОЗНО ЗАБОЛЯВАНЕ, КОЕТО ВИ ПИПНЕ, ЗАЩОТО НАКАЗАНИЕТО ОТ ПО-ВИСШИТЕ ОТ НАС СИЛИ ЗА ДЕЙСТВИЯ КАТО ВАШИТЕ СА НАИСТИНА ЖЕСТОКИ!
    ПОМИСЛЕТЕ СИ!

Благодарим ви отделеното за прочит време - аз, Kissing You Good Night и ангелът му - Кобел, както и на администратора на форума и на потребителите Странник, katerlejka, VesSin, Amaranth, глобалният модератор Еруин, amica, turist, katrin и много други, които ме подкрепят във всичко по пътя ми!
    Kissing You Good Night на всички ви!
    И още веднъж - благодаря ви за отделеното за прочит време.

Всичко хубаво!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• martin.kristov1
    « Отговор #1 -: Май 06, 2011, 08:48:30 »

........
    Ако не се спре с това безумие, светът ще загине! Няма да остане и помен от човечеството! Това ли искате!?

........

Прав си Kissing! За съжаление обаче това не е единственото безумие, което трябва да се спре.
    А ти имаш ли предложение за начин, по който да се спре? А някой друг има ли предложение, ако има - нека сподели!
    А ако смята, че не си струва да се напрягаме за това... или пък че това са измислици - също би било добре да се обоснове...

Айде и аз благодаря...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #2 -: Май 06, 2011, 09:18:53 »

Когато дойде времето всичко ш оправим Усмивчица) И то идва скоро така че бъдете готови
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• « Отговор #3 -: Май 06, 2011, 10:59:38 »

Преди да бъде пратен някой на психиатър и ''лечение''може да се поиска и втора и трета експертиза.
    Проблема е в това че именно близките пращат ''различния'' там.
    И няма кой друг да изисква втора и трета експертиза.

А докато дойде това време нещата да бъдат променени ви предлагам нещо просто.

Винаги е било едно и също от началото на света.
    Различните хора са били лидери,водачи,полубогове дори или са били преследвани,анатемосвани,изгаряни на клада дори.
    Историята на света е пълна с подобни примери.
    И всичко това започва с едничката и проста причина.
    Различните хора никой не ги разбира!Никой не може да разбере мотивите и думите им понякога.
    А когато нещо или някой не може да бъде разбрано следва страх.И мнозинството винаги има право.
    Страхът има много лица.
    Страхът в някои случаи е водел до преклонение и почти до обожествяване на хора и предмети.
    Страхът в други случаи е водел до анатемосване както посочих по-горе,преследване и унищожение.
    Затова и няколко препоръки към различните хора.
    Правете и говорете така че да ви разберат правилно.Спестявайте непонятните думи и идеи.
    Следвайте и предлагайте вашите замисли и идеи само след като сте ги поставили в подходяща ''опаковка'' която ще е разбираема за околните.
    Щадете мнозинството от концентрирани мисли и идеи - мнозинството не винаги има готовност да възприеме много информация за кратко време.
    Ако ви търсят обяснение за ''нелогични'' ваши действия и мотиви,изкривете вашето мислене според това на тези които не ви разбират и казвайте това което искат те да чуят.
    Ако е необходимо лъжете като пъпчив циганин,все пак става въпрос за вашата позиция и оцеляване в социума наречен наше общество.
    Не винаги е важно какво говорите,важни са вашите действия и/или бездействия.
    А мълчанието е друг вид защита... поне ще сте господари на мълчанието си.

Основната идея е разбираема надявам се.
    Ваш е избора!
    Ваши са живота ви и съдбата ви!
    « Последна редакция: Май 06, 2011, 12:02:28 от Странник » Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Май 06, 2011, 18:10:35 »

Да, Странниче, прав си, и благодаря ти, че ми отдели време за публикацията!!!! Всичко хубаво!!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    fatima
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« Отговор #5 -: Май 06, 2011, 18:56:42 »

Не сте ли се замислили ,че може да  има и други медикаментозни начини за потискане на личността.Например чрез хапче "захариди" стимуланти заместващи храната ,витамините и други вещества необходими на организма, приемани под някаква форма.В България все още не са така разпространени.Но все повече набират популярност.Сега ще са пожелание,след време ....... необходимост... Внушавано ...

Това за електрошока е ужасно,настръхнах.Бях го чела някъде преди.

Извинявам се ,че звуча като краен скептик.Има конкретна причина.Не всичко е фалшиво и праено със корисна цел ,но все пак... И това го има
    « Последна редакция: Май 06, 2011, 19:04:13 от fatima » Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Май 06, 2011, 19:23:15 »

Цитат
    Не сте ли се замислили ,че може да  има и други медикаментозни начини за потискане на личността.
    Потискането на личността не води до нищо добро. Заключваш нещо някъде навътре, то се разширява и разбива "стените" и става още по-зле. Личността не трябва да се потиска.. а да се променя. Хапчетата оправят нещата външно и временно. Което е необходимо понякога, ама без вътрешна работа нищо не става Усмивчица
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Май 07, 2011, 10:39:27 »

Е, да, fatima, права си! Но съвсем без добавки от рода на синьозелени водорасли - AFA (или APA), както и витамини дали ще устоим на съвременните боклуци, които се продават в супермаркетите и тържищата?
    Ако си по-любопитна - ето виж - http://indigota.com/index.php?topic=269.0. Мисля, че трябва да се понаучим да се храним както лемурийците, чиято основна храна са били водораслите и само на празници - рибата, но в малки количества, защото моят ангел, който ми даде идеята за публикацията, казва, че да ядеш риба е все едно да нарежеш филтъра на фритюрника на лентички и да ги ядеш.... Гадно звучи, нали?
    Това го казвам, защото ангелът ми ми показа как се правят кренвирши.... Ей, бога ми, щях да повърна! И това, докато спях тази вечер!
    Активен

notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 74

• Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #8 -: Май 26, 2011, 09:52:47 »

Kissing you, аз дали мога да се свържа с моя ангел и той да ми дава съвети?
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Да спрем тютюнопушенето! « 1 2 »
    Инициативи
    Админ 17 2161 Последна<br />публикация Октомври 13, 2010, 02:38:18
    от sanguinary
    В чернокожо семейство във Великобритания се роди бяло момиченце
    Любопитни факти
    Amica 4 4255 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 15:45:36
    от Kery
    А когато спрем да помним сънищата си?
    Моите сънища
    Amaranth 9 2148 Последна<br />публикация Януари 24, 2011, 03:41:22
    от Еруин
    Бяло подъбиче
    Даровете на природата
    Админ 0 2371 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 13:43:55
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright