Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Защо (ще) се срещаш със съфорумци?!  (Прочетена 1321 пъти)
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « -: Май 04, 2011, 20:31:14 »

Реших да създам тази тема, за да може всеки, който желае да сподели причините, поради които ходи на събирания, организирани и обявени чрез този форум. Засега ми е известно, че такива се провеждат в Благоевград, София и Варна. Не са започнали тези срещи от вчера или от месец. Някой хора са участвали в такива срещи веднъж, дваж и са спрели, други са редовно присъстващи, а на трети им се ходи, но по разни причини нямат възможност. Нека тази тема е за всички тях...

Аз за себе си също се опитвам да си изясня кое ни събира на реалните срещи. Дали разговора с приятни хора, дали срещането на себеподобни, дали желанието ни да отидем там и да помогнем на някой с нещо точно определено, което сам знаеш, че можеш да му дадеш и дали е свързано с твои очаквания да получиш допълнителен тласък за развитоето си в избрана от теб посока, ориентири някакви... А може би просто си убиваш времето или пък искаш да разшириш кръга си от приятели...

Ще се радвам на коментарите ви
    « Последна редакция: Май 04, 2011, 20:53:24 от turist » Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #1 -: Май 04, 2011, 21:24:38 »

Разговора с приятни хора, срещането на себеподобни, дали желанието ни да отидем там и да помогнем на някой с нещо точно определено, което сам знаеш, че можеш да му дадеш и дали е свързано с твои очаквания да получиш допълнителен тласък за развитоето си в избрана от теб посока, ориентири някакви.

И аз така,заради това ходя на форумните срещи!
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #2 -: Май 04, 2011, 21:26:46 »

Туристе, ти питаш и сам си отговаряш при това напълно изчерпателно! Веселяк Еми за това ходиме - да Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Май 04, 2011, 21:36:44 »

Ами аз ходя понякога, защото мога да казвам неща, които иначе ако кажа, хората ще ме сметнат за луда. И защото вие също казват такива "неща", де..
    Странно, че когато съм с хора, които биха ме пратили на психиатър ако им споделя нещо "странно", искам да им говоря за това; а когато край мене са такива, които знам, че разбират, нямам нужда да говоря много

Повечето са разбиращи на подсъзнателно ниво май
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #4 -: Май 04, 2011, 21:36:54 »

Туристе, ти питаш и сам си отговаряш при това напълно изчерпателно! Веселяк Еми за това ходиме - да Усмивчица
    То това в случай, че никой не му отговори. Няма да е валат.
    Активен
    ники
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 44

• Град: Плевен
  • « Отговор #5 -: Май 04, 2011, 23:40:30 »

Странно, че когато съм с хора, които биха ме пратили на психиатър ако им споделя нещо "странно", искам да им говоря за това; а когато край мене са такива, които знам, че разбират, нямам нужда да говоря много

И мен ме пращат  на психиатър, като им споделя нещо странно(тях просто не ги интересуват такива неща),и много рядко си намирам събеседник за такива разговори.Ще трябва да се наканя някой път да дойда на сбирките(на мен най ми е зор първия път, после съм лесен Веселяк)
    Активен

Luna:)
    Гост
    « Отговор #6 -: Май 04, 2011, 23:43:58 »

Цитат
    Аз за себе си също се опитвам да си изясня кое ни събира на реалните срещи. Дали разговора с приятни хора, дали срещането на себеподобни, дали желанието ни да отидем там и да помогнем на някой с нещо точно определено, което сам знаеш, че можеш да му дадеш и дали е свързано с твои очаквания да получиш допълнителен тласък за развитоето си в избрана от теб посока, ориентири някакви...
    Като към това добавим и факта, че всички са уникално.. топли и мили хора, картинката става пълна. Въпреки, че аз съм от слушателите де, но винаги ако човек иска има с кого свободно да сподели.
    Активен
    KaTeRlEjKa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• хм.......

« Отговор #7 -: Май 05, 2011, 02:35:45 »

Ходя на срещи заради това, че има хора с който мога да си говоря за нещата който ме вълнуват. Намирам нови приятели и хора, който до някъде ме разбират. Научавам нови неща и се развивам .
    Активен

hm.....
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #8 -: Май 05, 2011, 02:59:56 »

За другите нямам наблюдения, но нашия край, визирам варналии, сте супер и много ми се ще да присъствам, но просто няма как физически да съм с вас. Усмивчица
    Но когато се прибера, не знам кога, лично ще инициатирам 1 среща в близост до Варна. Усмивчица
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #9 -: Май 05, 2011, 05:46:51 »

Защо въобще, хората се срещат с други хора?
    Защо хората от форумите правят срещи и събирания?
    Защо хората от точно този форум се срещат? (даже този въпрос май е излишен)
    След отговарянето на тези въпроси, ако някой има нещо за добавяне, от себе си, относно мотивите си да ходи на срещи, би било интересно. Предполагам това е имал предвид, turist.  Може би за това е отговорил - за да се избегнат повторенията... и всеки да се опита да допълни, ако има с какво.
    Мотивите да се ходи на среща, са различни, ако се разпределят във времето. Отначало е  любопитството, интереса. Нещо ново, нови хора, различна среда.
    Вече впоследствие, мотива става "да се видим, че отдавна не сме"... и от този сорт.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #10 -: Май 05, 2011, 15:23:56 »

Сенги, ти май също беше ходил на някакви срещи в София. Твоят мотив какъв беше?
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

• martin.kristov1
    « Отговор #11 -: Май 05, 2011, 21:03:23 »

..........
    Вече впоследствие, мотива става "да се видим, че отдавна не сме"... и от този сорт.

А лично според теб - Кое (какво, какъв, кой) би било хубаво да е мотива впоследствие?
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #12 -: Май 06, 2011, 03:23:49 »

Сенги, ти май също беше ходил на някакви срещи в София. Твоят мотив какъв беше?
    Бях на... десетина някъде, да.
    Ами... при първа среща, мотива е сходен, с всички останали първи срещи.
    Не зная, Нийче, дали помниш времената, преди интернет да навлезне по-сериозно в битието ни. Тогава нямаше първа среща, тъй като, в повечето случаи, за да си я уговориш, трябваше да се срещнеш с човека/хората. Та "първата среща", дефакто се оказваше...най-малко втора.
    Тези, от моето поколение, които свариха и от двете, през "активните си години", малко трудно прескочиха от единя вариант, в другия (интернетския).
    Сега нямаш ни най-малка представа с кой ще се срещаш, по тия срещи, дори и с някои от тях да си прекарала 1 година в разговори и снимкообмен.
    Първомотива, бих казал е, да видиш... ..."живия аватар" на онези, с които ти е интересно да комуникираш.
    При немалка част, се прокрадва и един друг мотив - "да представи себе си". За този форум, сигурно биха могли да се добавят и мотиви, от сорта на - да си усетят енергиите, аурите да си разгледат, чакри да си разтворят, полюси, екватори и прочее. При мен този вид мотиви отпадат предварително. Впоследствие отпада и първия... още на втората среща. Нататък, все повече, мотива започва да става "защо не... хубаво временце, пък и не съм се виждал с тях отдавна"...

Цитат на: turist
    А лично според теб - Кое (какво, какъв, кой) би било хубаво да е мотива впоследствие?
    Нищо му няма на този.
    Но да речем, нещо от сорта на - "трябва да занеса тази тухла, защото днес всеки ще носи по една, за да изградим нещо. Пък и тъкмо повод да се видим."
    Активен
    dariomag327
    Requiem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #13 -: Май 06, 2011, 08:53:15 »

срещите не са проява на конформизъм. който твърди това, нека помисли за смисъла им и ползата от тях. и да, някои мислят лошо, понеже все се чуват изрази като "да хапнем и ДА ПИЕМ"... и ест че изглежда така отстрани, щото пиенето е толкова духовно нещо (блах). всеки има своята причина тя не е само "да се видим че се забравихме". много повече от това е, дано го разбирате Усмивчица поздрави Усмивчица
    Активен

Strength and Honor!
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

• martin.kristov1
    « Отговор #14 -: Май 06, 2011, 10:26:12 »

.......... всеки има своята причина .........

Toeст казваш, че ти нямаш желание да споделиш публично тук своята причина?!? Или аз не те разбрах? Обясни моля!
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Защо да медитираме
    Йога
    Админ 1 998 Последна<br />публикация Януари 09, 2010, 18:56:35
    от Админ
    Защо сте тук? « 1 2 ... 6 7 »
    Въпроси и отговори
    Amazon 94 3389 Последна<br />публикация Декември 15, 2010, 14:51:56
    от lia
    Защо се ограничавате ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Alek 17 1435 Последна<br />публикация Януари 29, 2011, 14:46:29
    от Петър
    Как и защо в природата ..
    Любопитни факти
    echo105 2 1022 Последна<br />публикация Декември 30, 2010, 16:28:16
    от Аэ съм
    Защо така???
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 2 773 Последна<br />публикация Февруари 15, 2011, 15:27:25
    от Ich

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright