Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хайде пак?  (Прочетена 1099 пъти)
Luna:)
Гост
« -: Май 02, 2011, 21:59:02 »

Помните ли годините когато бяхме малки? Игрите навън до посред нощ на криеница, катеренето по катерушките и дърветата и когато се връщахме каталясали с издрани колена и мазоли по ръцете. Тогава не се оплаквахме от нищо освен от това когато ни кажат "Хайде вкъщи и утре е ден.", тогава също не помня някой да е нападал друг с упреци от рода на "Не можеш да мислиш!" и не сме се обвинявали за нищо казано или направено само защото не сме разбирали или ако е имало такива ситуации е било за броени часове и после отново всички се гонехме забравили за малкия проблем. Също не се страхувахме, че може този или онзи да ни излъже, да сме в илюзии и т.н. Просто си бяхме себе си.. Какво ли стана? Ами.. пораснахме и сега се оплакваме дори от времето и нямаме угодия за абсолютно нищо. И когато нещо не ни изнася го изкарваме на човека, който ни е под носа, като се хващаме за най-малката негова грешка. И.. ей така си мисля, че можем да се превърнем в деца отново и вместо да се джавкаме за глупости, да се съберем и да потичаме здравата или да правим нещо заедно както преди. Поне ако не друго ще бъде забавно.
Активен
lessus
Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #1 -: Май 02, 2011, 22:05:09 »

да извиняваш но аз все още играя на криеница и се катеря по склоновете . Сериозно , играя си на криеница хахах ,но не по този начин , еволюирала е хахаха И да ти кажа забавно е Усмивчица
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Май 02, 2011, 22:59:54 »

да извиняваш но аз все още играя на криеница и се катеря по склоновете . Сериозно , играя си на криеница хахах ,но не по този начин , еволюирала е хахаха И да ти кажа забавно е Усмивчица

Криеш се от форума ти...
    Я разкажи и на нас за тази криеница,за да си поиграем заедно.

Аз си спомням как играехме на Кале,Джамини Усмивчица хахах,топяхме асвалт и олово,гърмяхме с карабит и дезодоранти,забивахме ножчета в земята,на туба също играехме и още купища други...като лов на гущери,пускане на димки с амониева силитра в училището,и не на последно място ШИШЕ хахаха Усмивчица.

Хубави времена бяха но и сегашните също ми харесват Усмивчица
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    bars_i
    Гост
    « Отговор #3 -: Май 02, 2011, 23:09:41 »

А сега с шишенцето как е? Ухилен
    Активен
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #4 -: Май 02, 2011, 23:13:02 »

Да така е!Детето в нас всъщност сме ние:) чисти, истински и отворени за всичко.
    Доигра ми се много.... ето така всички и да си играем,да е интересно и забавно, а всъщност живота е една игра:)) стига да гледаме по този начин на него!Игра в който всеки може да играе каквото си поиска.
    Най- много обичах гоненката,още я разигравам:)също имаше една стражари и апаши:)хаха и криеница разбира се:)на къде без нея:)
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Май 02, 2011, 23:27:09 »

На кой му се играе на ластик, ама сериозно ?
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #6 -: Май 02, 2011, 23:28:38 »

Освен всичките изброени, имаше и една на име CJ(си-джей).
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #7 -: Май 02, 2011, 23:30:56 »

На стражари и апаши, винаги успяваха да ме вербуват(ако съм апаш) като ги намеря и да се крия с тях Ухилен Ама като им усетих "нечистите намерения" да се отърват и нямаше отърване от "Стражар-апаш, бум, печат, ти си вече наш човек" Ухилен

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    bars_i
    Гост
    « Отговор #8 -: Май 02, 2011, 23:32:16 »

На мен. Веселяк Давай да започваме. Само кажи правилата.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #9 -: Май 02, 2011, 23:46:03 »

Емаа есаса,есаса опипия Усмивчица

На ластик можем да играем и във форума...като разтягаме ластици.

Барси сега шишенцето сочи само един единствен човек,а съм го врътнал,а са ма врътнали хахахахаха. Усмивчица

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    bars_i
    Гост
    « Отговор #10 -: Май 02, 2011, 23:50:30 »

Емаа есаса,есаса опипия Усмивчица

На ластик можем да играем и във форума...като разтягаме ластици.

Барси сега шишенцето сочи само един единствен човек,а съм го врътнал,а са ма врътнали хахахахаха. Усмивчица

Е за това ми беше мислата Веселяк(мисълта). Няма мърдане. Мърдай бе човек, че после няма. Веселяк Ухилен А за ластиците- ние дори много яко си ги разпъваме тук. Ластици да има само.
    Активен
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #11 -: Май 02, 2011, 23:56:29 »

Цитат
    Хубави времена бяха но и сегашните също ми харесват

Но защо бяха? Хайде и сега, какво ни пречи? хаха. Ще е забавно примерно на шише отново да играеме. Помня, че се получаваше винаги забавно и забравяхме всичко за няколко часа.

Цитат
    Да така е!Детето в нас всъщност сме ние:) чисти, истински и отворени за всичко.
    Доигра ми се много.... ето така всички и да си играем,да е интересно и забавно, а всъщност живота е една игра:)) стига да гледаме по този начин на него!Игра в който всеки може да играе каквото си поиска.
    Мии хайде да играем или да седнем вечер в кръг и да си разказваме  страшни истории на свещи или да се съберем и да гледаме страшни филми и да се плашим после хахахаха.

Цитат
    Хайдее, само кажете кога

Цитат
    CJ(си-джей).
    не съм я чувала, я разкажи повечe моля

Цитат
    На стражари и апаши, винаги успяваха да ме вербуват(ако съм апаш) като ги намеря и да се крия с тях Ухилен Ама като им усетих "нечистите намерения" да се отърват и нямаше отърване от "Стражар-апаш, бум, печат, ти си вече наш човек" Ухилен
    Хахаха, а аз винаги се качвах на някое дърво и не ме хващахаа и на криеница винаги успявах да намеря почти всички.
    А после колко сладка беше почивкатаа на някоя пейка с някое кученце
    « Последна редакция: Май 03, 2011, 00:05:11 от Luna » Активен
    lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #12 -: Май 03, 2011, 00:09:37 »

хахаха "стржари и апаши" е най-реалната игра , надраснала децата ,които сме и продължила развитието си в живота ни като "възрастни" . Тя е лесно осъщствима ,стига да искаш ... Намигване хахаха
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #13 -: Май 03, 2011, 00:38:46 »

Луна, CJ бе игра, за която са ти нужни поне още 2-ма и 1 топка. Двамата стоят, ти с топката примерно и започваш:
    -Ти се казваш Сива Птица
    и ако другия я хване, то той се казва така, а ако я отблъсне трябва да мислиш ново име. И така с други въпроси като "ще се ожениш на .. г.", "ще караш еди каква си кола", "детето ти ще е..".
    Поради бързото хвърляне на топката и времето за осмисляне на тези, които хващат, винаги се получаваше интересен краен резултат. Усмивчица
    Активен
    Psychedelia
    Гост
    « Отговор #14 -: Май 03, 2011, 00:52:18 »

Луна, CJ бе игра, за която са ти нужни поне още 2-ма и 1 топка. Двамата стоят, ти с топката примерно и започваш:
    -Ти се казваш Сива Птица
    и ако другия я хване, то той се казва така, а ако я отблъсне трябва да мислиш ново име. И така с други въпроси като "ще се ожениш на .. г.", "ще караш еди каква си кола", "детето ти ще е..".
    Поради бързото хвърляне на топката и времето за осмисляне на тези, които хващат, винаги се получаваше интересен краен резултат. Усмивчица

Ах, колко съм я играла тази игра Усмивчица Играехме и на стражари и апаши, миженица, шише.. Имаше и една игра, която се чертае с тебешир (мисля, че беше с числата от 1 до 8 ) и там се хвърля нещо (камъче) и се стъпваше само с един крак.. Играехме и няколко момичета с много момчета на футбол в детската ясла пред нас, също и в детската градина до нас.. Но взеха да ни гонат от там. Толко много искам  пак да върна тези години..
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Проблем със зрението.
    Здрав дух здраво тяло
    kehoy_ 2 987 Последна<br />публикация Декември 21, 2011, 01:05:56
    от kehoy_
    Влакове и пак влакове
    Моите сънища
    DGH 2 665 Последна<br />публикация Април 11, 2013, 09:28:49
    от DGH

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright