Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Опита с огледалото..  (Прочетена 3784 пъти)
bett
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• Град: Варна
  • « -: Май 01, 2011, 17:02:03 »

Направих това с огледалото, за което беше писано по-напред в темата..
    И какъв беше резултата...Не издържах повече от 30-40 секунди, защото очите ми започнаха да се разширяват като на демон..ако някой тук гледа Свръхестествено ще ме разбере..Уплаших се, разплаках се и махнах огледалото..Не е нормално това нещо, определено не е !..

Извинявам се за новата тема, може да бъде изтрита, понеже беше предвидено да пусна отговор в друга тема, но без да искам създадох нова.
    Активен

И сам, войнът е войн.
    Слабост
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #1 -: Май 01, 2011, 17:56:28 »

Някой да ми обясни какво точно представлява този опит? Мисля, че е нещо свързано с аурата на човека, но какво ??

п.п. Съжалявам, но прерових форума и не видях такава тема. Ако има - бих се зарадвала на линк.
    Активен
    bett
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• « Отговор #2 -: Май 01, 2011, 20:52:22 »

Аз го срещнах в една от темите за индиго децата, но в общи линии опитът е следния:
    вземаш едно огледало, концентрираш се над образа си и след известно време започват да се появяват различни образи,които си бил в предишните си животи и прераждания..
    аз повторих опита, но втория път нищо не стана,само първия..
    Надявам се да съм помогнала, не знам доколко този опит е значим и какво показва,но и аз бях изненадана от резултата,стига да не е бил просто плод на въображението ми.
    Активен

И сам, войнът е войн.
    lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #3 -: Май 01, 2011, 21:31:45 »

Tози свят е плод на въображението ни , има начини да опиташ и дали това е истина ,но не ти ги препоръчвам Намигване
    Но с това не искам да те убедя в нищо , понеже с това "Tози свят е плод на въображението ни " може да се спекулира. Понеже "плод на въображението ни" ,но не като Хора - по скоро "Хората" са още един такъв "плод",не самата същност . В един момент всеки разбира тоа ,не се притеснявай ..но не бързай до този момент , млада си Намигване
    Съвет за "свръхестественото" - то е не по-малка илюзия от това което наричаме "реално" . Не бива едни илюзии да те плашат Усмивчица Не приемай и двата свята за нещо , кой знае какво - просто различно възприемане на Реалността ,нищо повече Усмивчица
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    Fox Muldar
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: София
  • « Отговор #4 -: Май 14, 2011, 11:26:20 »

Правете разлика между такива,които виждат действителните скрити за останалите хора образи и тези,които си ги въобразяват! Мисли
    Активен

Истината е някъде там!
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #5 -: Септември 22, 2011, 19:22:37 »

Tози свят е плод на въображението ни , има начини да опиташ и дали това е истина ,но не ти ги препоръчвам Намигване
    Но с това не искам да те убедя в нищо , понеже с това "Tози свят е плод на въображението ни " може да се спекулира. Понеже "плод на въображението ни" ,но не като Хора - по скоро "Хората" са още един такъв "плод",не самата същност . В един момент всеки разбира тоа ,не се притеснявай ..но не бързай до този момент , млада си Намигване
    Съвет за "свръхестественото" - то е не по-малка илюзия от това което наричаме "реално" . Не бива едни илюзии да те плашат Усмивчица Не приемай и двата свята за нещо , кой знае какво - просто различно възприемане на Реалността ,нищо повече Усмивчица

Много съм съгласен с теб ! Баланса между реалност и фантазия е точната граница.Ама понякога може и да е тънка...
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #6 -: Септември 23, 2011, 00:27:01 »

Дам и аз съм пробвала номера с огледалото, само дето имаше и свещ. В опита ми да видя минал живот в огледалото, усетих присъствие в стаята си, после, че е на дух и накрая, че е духа на "строгата" ми баба!(която ми казваше да спра)
    След тази вечер, на другият ден усещах и мислих само за смърт и после други гадости!:( И така вече 4-та година:(

Имах случаи, в който по "хипнотичен" начин(в смисъл, че естествено усещах подхода на терапевтите) усещах как се връщам назад в миналото и получих енергийна топка в третото око, усетих и начин по който да изляза извън тялото си и в стаята ми влезе нещо, което ме държеше за ръцете, докато не се заземя!:)

Опита ми с огледалото е лош и там е работата, че знам за едно момиче, което опитвайки се да гледа в огледало е видяла нещо наистина лошо, заради което сега не е добре с ума!:(

Аз съм късметлийка! Това момиче беше любопитно, а сега се води за шизофреничка!:( Информацията идва когато трябва, не насилвайте нещата и не пренебрегвайте интуицията заради нетърпеливостта си!
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #7 -: Септември 23, 2011, 11:11:28 »

Огледалото е врата към астралния свят. не случайно се казва,че е първото зло,измислено от дявола...
    Активен
    Hunny_Bunny
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #8 -: Септември 25, 2011, 00:34:58 »

сега ще ме е страх да се погледна в огледалото
    Активен

" Chiunque abbia amato porta una cicatrice... "
    In God's hands !
    Believe ...
    dariomag327
    Requiem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #9 -: Септември 25, 2011, 00:43:41 »

това е суета, гледането в огледалото. иначе страхът е твой приятел Усмивчица колкото до опита, едва ли. по друг начин се виждат миналите животи.
    Активен

Strength and Honor!
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #10 -: Септември 25, 2011, 23:01:05 »

Я по-смело, юнаци!

Не знам за нито един човек ухапан от огледало, но знам за много огледала потрошени от хора!

Всичките ви проблеми след опити с огледала са резултат от стрес получен в състояние на транс - съвсем нормално е, че не можете да се отървете от ефекта в нормвално състоятие... Просто осъзнайте че е само психологичен ефект, и ще можете да го преодолеете по-лесно... а още по-добре... елата на среща и ще ви покажа как да влизате в транс КОНТРОЛИРАНО, с огледала, без огледала, със свещи, без свещи, с дрехи, без дрехи... квото ви душа сака... техниката е идентична!
    Номера е да е се прави в контролирана среда, от хора познаващи ефектите и знаещи как да работят с тях - тогава и само тогава няма да има никакви проблеми.

Но и без това - да не ви пука, никакви духове не идват през огледалата, никакви астрални порти не се отварят, освен ако не знаете как, и тогава не е хич лесна работа - а случайно пък, хептен нема да стане. Вскичко което се случва е резултат на много страхове, развилняло се подсъзнание и въображение и т.н. което не значи че не е реално - реално е, просто не е опасно, макар и да е плашещо! ако обаче откажете да се уплашите - виждате че проблема е бил само "между ушите ви".

СМЕЛО!
    и.. споко!
    Активен
    Hunny_Bunny
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #11 -: Септември 26, 2011, 06:10:12 »

първоначално се стреснах, но не ме е страх така, както си мислех. И все пак, ако трябва нещо да направя с помощта на огледало (например да си сложа крем или да се гримирам) и ако се загледам и ме побиват тръпки. Но това не е от сега, много преди да прочета публикацията. Самия факт нещо да отразява теб.. все едно се появява втора твоя същност. Леко стряскащо е, но само, ако му обърнеш внимание. Усмивчица
    Активен

" Chiunque abbia amato porta una cicatrice... "
    In God's hands !
    Believe ...
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• « Отговор #12 -: Септември 26, 2011, 06:16:37 »

Интересно ми е какво ли ще ми покаже огледалцето ако подпра 5 кг. чук наоколо с едно ясно намерение към него...
    Отделен е въпроса за опитите известни като огледалата на Козирев...
    Нищо не е такова каквото изглежда.
    « Последна редакция: Септември 26, 2011, 06:24:54 от Странник » Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Strannaa
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #13 -: Декември 26, 2011, 20:52:54 »

Откакто прочетох за този опит, не се погледнах в огледалото и за миг. Но един ден си казах "какво пък? Това което съм била преди, не е мой враг, а нещото, което ме е направило това, което съм сега !". Погледнах в огледалото и видях нещо, което ми е доста трудно да опиша с думи. Не знам дали точно това е трябвало да видя, но аз видях лицето ми, променящо се. Всяка частица от него се променяше за секунда и после добиваше коренно различна форма. като някакъв слайд, който се мести. Първо се видях като китайка ( или нещо подобно, имам предвид, че бях с по - дръпнати очи, типичните им устни и сплескан нос ). После се видях като мъж, който не бе кой знае колко красив, приличаше на някоя хуна. След мъжа видях образ, който ме преследва ... Лъв. Възможно ли е ? Аз се видях като лъв, но този път образа ми бе довършен. Просто на моите очертания видях блед образ на мен като лъв. Огледах се много пъти и образите все се повтаряха,но в различен ред. Но образа на лъва ме изуми. Бях с невероятна форма на очите. Точно като на котка, цвета им бе черен. Ако не беше краткото време, през което видях лъва, то щях да го гледам цял ден. Красотата му ме омайваше, не можех да повярвам, че това всъщност съм била аз.

Искам да попитам, дали наистина съм видяла всички тези образи и дали е възможно да съм била лъв, или просто си въобразявам .. ?
    Активен
    Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #14 -: Декември 26, 2011, 21:40:26 »

Да, има нещо такова... забелязвам, че след като си правя разни физиономии, в огледалото, по едно време започвам да ставам страшен  Ухилен
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright