Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: разговарях със сенките ми  (Прочетена 984 пъти)
bahnev
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« -: Май 01, 2011, 13:49:52 »

Често си разговарям с тях и те ми дават съвети и напътствия помагат ми да преодолея някои лоши навици показват ми ги но последния път май поискаха много ... Обясниха ми , че вече е време да скъсам връзката си с името ми а за целта искат да продам всичко което притежавам да си оправя дълговете които имам на никого нищо да не дължа да се откажа от цигари ,алкохол ,телевизия ,интернет ,автомобил ,работа ,сметки за това сметки за онова да се махна от града в който живея и да си остана с мислите ми които да срещат проблеми от сорта на гладен съм уморен съм и такива прости проблеми, искат да отида там където името ми няма смисъл някаде в планината и от суперпотребител в цивилизацията да се превърна в никои . В момента заемам висок пост в частна фирма .Искат да афиширам публично за отказа ми от цивилизацията тук в интернет за евентуални последователи.
Често пътувам извън тялото си но не мога да ходя вече надалече тъй като прибирането ми е съпроводено със силно сърцебиене имам чувството че няма да издържи . Успявах да си спра вътрешния диалог вече не мога . Контролирах материалния свят в своя полза както си поискам някои ако може ще ме разбере . Имах най разни умения от които остана само че мога да чета мислите на хората .Всичко спря след като ми се случи нещо необичайно или посред бял ден в центъра на града точно монавах под едно дърво и удари гръмотевица и то стана на трески ,дойдоха полицаи пожарникари малко стана смешно даже ,но аз знаех че съм наказан бях и предупреден за това от тогава съм с намалени способности и искат "мойте приятели" да се обезлича и да отивам в планината .... моля за коментар
Активен
АСИ
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #1 -: Май 01, 2011, 14:20:53 »

според мен,да си успял в материята,ако не си навредил на никой и не се радваш на благата сам,няма как това да ти навреди на духовното израстване... аз лично съм затънал с един кредит,като е заложен апартамента на семейството и ако отгоре не ми помогне някой да привлика пари да ги дам на тия лихвари и на мен ми е идвало да отида някъде,където съм само аз и мислите ми Усмивчица човекът,не е това което е около него,а вътре в него... можеш да тънеш в богатство,ама ако си добър и помагаш с него на хората,никой неможе да те съди или кара,да ставаш отшелник... въпроса е:кои са те,които те карат,защото май са от тъмните... това за цигарите е добре,но мисля че го изплзват да ти отвлекат вниманието от живота...много е лесно да оставиш всичко...по-доброто е да живееш сред хора и да си им от полза... когато излизаш от тялото,къде отиваш?Хммм  откажи вредните навици,а другото само вътре в сърцето и ума...
    Активен
    bahnev
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Май 01, 2011, 15:04:19 »

Ами обикалям на близки разстояния да речем 5 10 Км от тялото ми , но някак си ми омръзна тъй като нищо интересно не се случва просто виждам реалността такава каквато е с цветовете и звуците . По скоро сутрин излизам навън да погледна времето как е да видя колко е часът преди да съм се събудил, чел съм че някои пътуват до други планети .... Карлос Кастанеда -Изкуството на сънувача дори  си носят предмети от там, но на мен никога не ми се е случвало може би ми трябва помощ. За сенките да ти кажа винаги са ми помагали , но никога не са били крайни като сега . Искат да направя стачка ,но не против бензина или тока а тотално да покажа че мога и без тях за 1 или 2 години и тогава няма да има смисъл от високите цени тъй като няма да има потребители .Трудно могат да се убедят хората да се махнат от градовете и да се върнат на село- ще падне просперитета им ,а че работят да си платят сметките и пак и пак и така цял живот ....
    Активен
    demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #3 -: Май 01, 2011, 15:16:37 »

Ами аз ще дам мойто си мнение....
     Сам ги наричаш сенки, а искаш ние да ти кажем нещо... Самото звучене на думата Сенки носи отрицателен заряд, нещо прикрито.

Ако контактуваш с духовните си водачи, те не биха се намесили дирекно в личния ти живот, да те наказват и да ти диктуват какво да правиш....
    Ако е твоето висше Аз пак няма начин да те наказва и тем подобни....

Моя извод е че тези сенчици са доста тъмни същества, а те обичат да подвеждат много добре.....
    Никой не може и няма право да се меси в живота ти!!!!! Никой няма право да ти казва какво да правиш!!!!
    Тук сме за да се учим!!!!

Живей си живота и се забавлявай,, така както го чувстваш ТИ, а не както ти казва НЯКОЙ.
    Активен
    bahnev
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Май 01, 2011, 15:30:38 »

Да това ми е решението да правя това което смятам аз за правилно но исках някой да ме подкрепи .....
    Активен
    sunsea
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #5 -: Май 01, 2011, 21:52:59 »

Никой не може и няма право да се меси в живота ти!!!!![/color] Никой няма право да ти казва какво да правиш!!!!
    Тук сме за да се учим!!!!

Никой не може, ако ти сам не му разрешиш, за това човек винаги трябва да е осъзнат в действията си. Иначе съм абсолютно съгласна с теб.
    Активен
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #6 -: Май 02, 2011, 12:57:38 »

http://www.sibir.bg/blog/astoria1/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=506252
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « Отговор #7 -: Май 12, 2011, 10:03:39 »

Според мен си обсебен,не ги слушай изобщо ,това са пълни глупости и с мен са се опитвали разни същества да ми повлияят така.А това че си си изгубил силите е предполагам от горе щом има гръмотевица и това е предупреждение че нещо не е както трябва и предполагам че е щото ги слушаш.Има много духове които се забвляват да маниполират хора , не ги слушай ще се прецакаш,аз съм от 12 години вече с контакт и съм ги поразбрал какво представляват,не са сенки или са демони или духове .
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Книгата на сенките
    Езотерика
    Иркала 12 2008 Последна<br />публикация Май 24, 2012, 20:07:06
    от Иркала
    ТИХА БОРБА СЪС СИСТЕМАТА.КЛИПОВЕ, МАТЕРИАЛИ И ДР. ВДЪХНОВЕТЕ СЕ! « 1 2 3 »
    Програмиране, световен елит
    Ariam 44 1713 Последна<br />публикация Май 01, 2013, 19:06:18
    от Roemy

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright