Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: За индиго хората и знаците.  (Прочетена 2219 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« -: Април 30, 2011, 22:34:30 »

Обичам да чета. Чета книги на любими за мен теми, доста често в седмицата. Една от тях бе за децата на новото хилядолетие.
Преди да прочета тази книга, в главата си имах сравнително малко информация относно индиго деца и тн. Прочитайки и асимилирайки книгата, осъзнах, че аз самият съм индиго. Или, за да съм по-точен - поне така изглеждаше според описанията, "синдромите" и др. Не бях съвсем сигурен.
Разбрах също и, че има няколко вида индиго деца/хора.

Година след като бях прочел книгата, попаднах тук. През това време обогатих знанията си по темата. Отделно, с всеки изминал месец, се случваха "нещица" с мен, от които разбирах, че по-скоро съм.. а не индиго. И все пак, в мен останаха някои съмнения, поради многото прилики с индиго моделът.

Та, да не се отплесквам - попадайки тук, за което съм благодарен, разбрах и потвърдих на себе си, че НЕ съм. Ако приемем, че мнозинството от пишещи СТЕ, то аз определено не съм. Прекалено, извънземно различен съм от вас.
Една от причините за темата е да ви благодаря за отговора.

Друга от причините.. А мнозинството от пишещи, всъщност индиго ли сте въобще? Не оспорвам вашите решения, че сте такива, но не са ли индиго децата/хората, за да даряват любов и да спомагат чрез техните действия за създаването на любов и щастие? Тук виждам много малко такива хора. Без това малко число от личности като тях, този форум нямаше да се различава от обикновените по НИЩО. И тук е пълно с всякакви хора (заблудени, неграмотни, лъжливи, избиващи комплекси, фантазиращи и тн.)

В началото исках да създам един вид тема, но сега виждам, че се получи друг.

Не казвам, че сме перфектни, ха, никак даже не сме. Нито пък грамотни напълно. Трудно е да се ограмотиш, но полагайки малко усилия, това става реалност. Именно тези малки усилия, липсват при някои.
За да върви една цивилизация нагоре, то тя трябва да започне своето израстване от комуникацията. В случая грамотността, която е част от цялото.

Решил съм да призная и още нещо. Поздравления на двамата, които усетиха това.
Досега писах в стил "копиране на метод и наблюдение на реакцията на другия". От този момент, ще бъда колкото мога искрен с вас.

Като край на този пост, желая да предам благодарности на всички изпълнени със светлина.
Продължавайте да носите светлината!

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Хората като жители на вечността
Духовни учения
Administrator 1 1382 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 20:25:00
от delfin
Символите и знаците около нас
Езотерика
OM 8 8218 Последна<br />публикация Февруари 16, 2012, 15:58:09
от dayana
Разпознаване на знаците в живота ни « 1 2 »
Обща тематика
Neverland 24 5015 Последна<br />публикация Май 17, 2012, 21:34:42
от ChaoS
Закон за взаимопомощта при хората
Вселенски закони
Reiki 4 2126 Последна<br />публикация Февруари 18, 2011, 02:31:05
от Amaranth
Хората индиго и способностите
Всичко относно индиготата
един човек 7777 6 1766 Последна<br />публикация Юни 26, 2012, 09:44:46
от един човек 7777

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright