Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Нещо интересно за звездните деца!!!  (Прочетена 956 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Април 29, 2011, 12:58:01 »

Здравейте!!! Скоро не съм писал, но да ви кажа, намерих в един руски форум, доста подобен на нашия следната публикация:
    Цитат
    Чего похоже это?
    Мой 12летний сынок развивает торговская дейность!
    Пожалуйста, дайте какие-либо советы, это мне не нравиться!!!

(На какво прилича това? Моето 12годишно синче развива търговска дейност! Моля ви, дайте някакви съвети, това на мене не ми се харесва!!!)

Личи си, че майката е супер притеснена. Следват въпроси от характера каква търговска дейност развива синът й, няколко потребители от по-тежка категория й се скарват, че пише такива глупости във форум за духовно развитие, но накрая тя изплюва камъчето - синът й поправя мобилна електроника:
    Цитат
    Ну, хорошо, я вам скажу! Мой сынок чинит сотовики. Он хранил где-то деньги от школе, покупил себе паяльники, покупил другие вещи и начал чинить сотовиках своими однокласниками впервое, а теперь он приглашает люди с весь город и чинить сотовиках, компьютеры, таблеты и все другие электронные инструменты.
    (Ами добре, ще ви кажа! Синчето ми поправя джиесеми. Той събира някъде джобни, купил си поялници и други пособия и започна да поправя първо телефоните на съучениците си, а сега кани хора от целия град и поправя мобилни телефони, компютри, таблети и всякакви други електронни уреди.)
    Тук вече й обясняват да отиде на аура камера. Майката завежда детето си от район Зеленоград в центъра на Москваи там установяват, че детето е... Опса! Звездно! Майката търси информация и накрая пише във форума:
    Цитат
    Спасибо вам, друзья! Благодаря вам я поняла, что у меня удивительный сын!!!
    (Благодаря ви, приятели! Благодарение на вас разбрах, че имам удивителен син!!!)
    От там нататък започват съвети как тя да се грижи за него. Ето и някои от тях:

+ Да го научи да се пази от педофили и други злонамерени хора;
     + Да се разхожда сред природата;
     + Да отиде на курс за електрончици;
     + Да намери приятел инженер-радиоелектрончик...

И въобще ред такива съвети....
    Това показва какви заложби имат децата на Новото време.
    Правете си сметка! Идва време, което ще изкара Кантара на Справедливостта и този Кантар ще отмери кой заслужава да живее и кой - не.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• « Отговор #1 -: Април 29, 2011, 13:54:29 »

Правете си сметка! Идва време, което ще изкара Кантара на Справедливостта и този Кантар ще отмери кой заслужава да живее и кой - не.

По-полека приятел,все пак Живота е свещен!
    Да живееш и да Живееш са две различни неща.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #2 -: Април 30, 2011, 10:20:32 »

Ееееe, Странниче, ти май не схващаш... Но нищо, ще ти обясня - касае се до 4DP... Има некои ора, дето немат работа там! Апропо: Ти ще идваш ли на рождения ден на Боряна?
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Звездните деца « 1 2 »
    Други деца на новото време
    delfin 18 10570 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 11:37:08
    от Ariam
    Признаци за разпознаване на Звездните деца
    Други деца на новото време
    delfin 8 5936 Последна<br />публикация Май 15, 2011, 17:25:58
    от Eona Lightholder
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3212 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Съжалявате ли за нещо??
    Въпроси и отговори
    sh0w_m3.l0ve 3 645 Последна<br />публикация Юни 06, 2011, 00:10:21
    от Sita
    Нещо интересно
    Моите сънища
    Elvira1989 0 794 Последна<br />публикация Април 04, 2012, 18:37:23
    от Elvira1989

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright