Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Виждали ли сте дух?  (Прочетена 3288 пъти)
Ignatov
Немања Видић
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: Плевен
  • You go to school and learn the golden rule

« Отговор #15 -: Май 18, 2011, 13:27:17 »

Аз лично не,но има неща които задържат някои от тях на земята..
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Май 18, 2011, 15:55:14 »

Много интересен пост на Шарга. Винаги съм си мислела ,че това на Луцифер не е наказание , а е мисия. Мисия да подържаш дуалните светове , което не е лесна задача и си е задача за Архангел. Мисля ,че дуалните светове са изключително важни за трупане на опитност и развитие. А Луцифер си го мразим по дифоут ,както децата мразят строгите и взискателни учители в училище, а след години установяват ,че най-много са научили от тях. Въпреки това не бих препоръчала на никой да си има работа с Дарк Форс ,щото хич не сме дораснали и резултатите ще са пагубни.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #17 -: Май 18, 2011, 18:08:06 »

Много добре казано, Еона!!!!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 76

« Отговор #18 -: Май 21, 2011, 07:05:39 »

Аметист златото е метала на Слънцето и на зодия лъв-архангел Михаил ,ден Неделя ,за всеки метала е различен,както и кристала .Аз лично ги ползвам по усет,иначе всеки си има собствени свойства и вибрации и се използва за различни неща в Висшата Магия.
    Отностно За Цуцифер и аз се чудя дали е му е такава работата да ни вкарва в неволя и да ни принуждава да търсим начини и да се развиваме,да ни изкушава и др. Но напоследък не мисля така защото съм свидетел на ужасий които е причинил и си мисля че е война между доброто и злото, а не че му е работа да изкушава.Вярно в Библията пише че е изкушител,но примерно преди години влиза хлапе в Американско училище и застрелва 20 човека,което мисля че е от него и какво ти изкушение е това.Аз лично от 12 години виждам духове ,виждал съм го не веднъж и съм склонен да вярвам на теорията за Апокалипсиса и войната между доброто и злото.Но защо да не напраим една тема за това.
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 76

« Отговор #19 -: Юни 03, 2011, 08:21:09 »

Сега чета една книга на Паула Лайт "Свещенна Магия" вътре мн. добре са определени нещата.Инвокацията и Евокацията на духове е нещо напълно нормално за Церемониалната Магия и се използва от векове от всеки що годе можещ магьосник.
    Всеки има способноста да ги вижда и вика въпреки че не го препоръчвам на никой.
    Активен
    Cohen
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « Отговор #20 -: Юли 07, 2011, 12:05:10 »

От всички прочетени коментари разбрах, че някои  трябва да  ви спре долнопробната трева и да пушите нещо по хубаво и по качествено.Някаде в даже прочетох, че ти се е отворило 3тото око вие сте чели  разни неща ама дали са истина и вие и вярвате сляпо.А ако съдя  по начина по който пишеш си на не повече от 14-16 годишен а не на 30 гдоини.

Моля, въздържайте се от диагнози и оценки ,които индиректно могат да засегнат някой. Това е в разрез с правилата на форума!!!
    « Последна редакция: Юли 07, 2011, 12:21:21 от Eona Lightholder » Активен
    Colder Sun
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

по-добре никога, отколкото късно

« Отговор #21 -: Август 21, 2012, 10:10:53 »

Aз видях, нo oще съм в шoк. Не знам дали беше дух, но се носеше на педя над земята.
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #22 -: Август 24, 2012, 00:00:18 »

Да, но не се изплаших , въпреки че бяха доста на брой. Бях на 13 години, казах на някои роднини, но после спрях да говоря затова, за да  не ме сметнат за луда.От тогава не съм виждала дух поне не каквто ги видях в онзи летен ден.
    Активен
    Verji
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

https://www.facebook.com/
    « Отговор #23 -: Август 24, 2012, 14:12:14 »

Morena ще разкажеш ли по-подробно,ако е удобно разбира се ?!?
    Активен
    stargate
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« Отговор #24 -: Септември 19, 2012, 15:42:06 »

Дух в тази реалност не съм виждал но същности от други реалности и нива - да. Виждал съм си светлинното тяло. Може да се каже, че то е един вид дух Усмивчица) Шегувам се:) Наистина е много красиво:)
    Активен

Материята е носителят, който изразява душата на това ниво, точно както на по-висшето ниво душата служи като носител и изражение на духа.
    Само когато човек разбере себе си, може да стигне до разбирането на това,
    Което е всичко, наричано от нас Бог.
    perli4ka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Виждаме това ,което възприемаме ...

« Отговор #25 -: Юли 08, 2013, 07:43:55 »

Аз нямам опит и не съм виждала тези същности ,но ги усещам като енергия ,когато се боря и се пречиствам с медитация усещам как част от тази тъмна енергия излиза от тялото ми и се успокоявам. Още една моя възрастна позната ми е разказвала ,че е била изпаднала в клинична смърт и 2-3 месеца след това не е виждала роднините си ,а духове на други хора.Аз лично вярвам в това и се опитвам да узная повече за тези енергийни създания и какво е мястото ни сред тях и тяхното сред нас ,как да се предпазим от това да ни повлияят..
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дух, душа, тяло « 1 2 3 4 5 »
    Духовни учения
    giti 63 5665 Последна<br />публикация Юли 24, 2012, 19:08:55
    от Sunshine(sun)
    Здрав дух здраво тяло ....как?
    Здрав дух здраво тяло
    Sunshine(sun) 14 2255 Последна<br />публикация Ноември 22, 2012, 18:30:03
    от perli4ka

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright