Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Виждали ли сте дух?  (Прочетена 3039 пъти)
kaloian1
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « -: Април 29, 2011, 11:25:25 »

Аз лично на 20 изпаднах в кома и от тогава виждам необичайни неща,малко хора могат да ме разберат но и затова избягвам да говоря за това.Сега сум на 32 и за тези години съм срещал доста като мен.Просто усещам и виждам духовете ,не в нашето измерение ,имам поглед в света на духовете,нещо като астрално пътуване.
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Април 29, 2011, 15:21:53 »

Ако има и други като мен ще се радвам да обменим опит , да развием темата и да разкажат нещо за себе си.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Април 29, 2011, 15:44:13 »

"Виждали" се пише слято!
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #3 -: Април 30, 2011, 20:56:30 »

Здрасти и добре дошъл :Р .. това с виждането си си го отворил случайно през комата :Р
    Активен
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #4 -: Април 30, 2011, 21:04:10 »

и как изглеждат,твойте духове?
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Май 02, 2011, 11:12:40 »

Като хора но са енергийни същества.На психика са същите ,даже някой от тях са по-глупави от повечето хора.
    Мерси за градивната критика за граматиката на заглавието.
    Активен
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #6 -: Май 02, 2011, 12:11:17 »

ЗНаеш ли,мисля си ,че ние създаваме живота си, и ти просто си поискал да ги виждаш и ги виждаш!Защото си бил близо до безпределността и носиш  такава енергия.Сега можеш да създадеш по - лесно живота сиУсмивчицатакъв какъвто искаш да бъде!
     Сигурно научаваш много неща от тях,а всъщност от себе си, от БогУсмивчица

« Последна редакция: Май 02, 2011, 12:18:53 от zvezdichka » Активен
    Colder Sun
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

по-добре никога, отколкото късно

« Отговор #7 -: Май 02, 2011, 14:43:32 »

Аз лично на 20 изпаднах в кома и от тогава виждам необичайни неща,малко хора могат да ме разберат но и затова избягвам да говоря за това.Сега сум на 32 и за тези години съм срещал доста като мен.Просто усещам и виждам духовете ,не в нашето измерение ,имам поглед в света на духовете,нещо като астрално пътуване.
    Отворило ти се е третото око
    А не можеш ли да разговаряш с тези духове? Какво правят? Само си стоят ли?
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Май 08, 2011, 07:45:49 »

Мога да разговарям разбира се,но повечето са прости и не обичат мн. хората.Има и разумни същества но простотията преобладава.Има доста категории духове и са много различни : вампири,ангели,обикновенни , божества .Избягвам да и обръщам много внимание защото има доста случаи някой като се лепне за мен и с години не си тръгваот,и ме притесняват само за енергия.Мога да ви кажа само че това за демомните и ангелите е истина и ги има.Има висши демони както и висши Ангели
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #9 -: Май 09, 2011, 17:01:52 »

Обясни какво е висш демон.
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #10 -: Май 09, 2011, 18:21:24 »

доколкото знам висшите демони това са разпостранители на тъмна енергия с ниво на изчистеност от 5000 до 3 000 000 000. Като колкото се приближават повече до горното ниво  на изчистеност толкова повече трезвост имат и  са по отговорни. Имат си мисии и си ги следват ежедневно. Черните ангели за които Дънов говори също могат да се нарекат висши демони. И като цяло всичките им деяния са с някаква цел която да доведе до повишаване на опита на съществата, като се занимават както с отворени към невидимото хора така и с хора които си гледат само ежедневния живот, но при първите наистина е хардкор положението Усмивчица

връзката на изчистеност може да се каже че това е връзката на съществото със силата, бог , 'духа' - като третото не е вярно но някой хора така го наричат и затова го споменавам

Като разпостранителите с ниво над 3 милиарда се подчиняват на друга сила и са рядко срещани. За да буравят с тъмни енергии на това ниво от тях се изисква да имат Много повече трезвост от светлите същества и много повече отговорност. Наричат ги тъмни същества защото използват специално подбрани методи за да изглеждат тъмни иначе светят толкова засплепително че... . На съществата с ниво над 3 милиарда тялото им не е носител на тъмна енергия за разлика от по ниските нива. Те просто буравят с нея. Рафинираната тъмна енергия е много скъпа, добива се трудно и не се пилее за щяло и нещяло.
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Май 12, 2011, 10:10:17 »

Има си ерархия,висшите демони това са бивши ангели,архангели и божества които са застанали против системата/тези отгоре/ като по този начин са скъсали връзката си с дървото на живота /според кабала/ от тогава са без енергия и са озлобени и се хранят с душите на хората .Едни от най висшите приближени на Люсифер са тези http://bg.wikipedia.org/wiki/Седемте_смъртни_гряха и наистина ги има но не пожелавам на никой да се среща с тях.
    Активен
    Colder Sun
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

по-добре никога, отколкото късно

« Отговор #12 -: Май 16, 2011, 18:23:07 »

Сензационно
    Твърде нереално обаче.
    Тези ангели и демони са по-скоро олицетворения на човешки качества, вътре в самите нас, а не витаят наоколо или из отвъдното  като някакви насекоми.
    Всеки сам за себеси решава на кое да даде повече воля и власт.
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Май 16, 2011, 22:14:04 »

Еми в литературата има много документирани случаи за срещи,но човек докато не види с очите си не вярва-такива сме си.
    Активен
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: София
  • « Отговор #14 -: Май 18, 2011, 12:58:31 »

Калоян бях чела материал от Петър Дънов, че златото държи разни същности на страна и е хубаво човек да носи в себе си. Ти какво мислиш по този въпрос. Иначе на мен ми се случи само веднъж да видя астрални същества, вях в медитация и бях попрекалила с кристалите
    Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дух, душа, тяло « 1 2 3 4 5 »
    Духовни учения
    giti 63 5215 Последна<br />публикация Юли 24, 2012, 19:08:55
    от Sunshine(sun)
    Здрав дух здраво тяло ....как?
    Здрав дух здраво тяло
    Sunshine(sun) 14 1981 Последна<br />публикация Ноември 22, 2012, 18:30:03
    от perli4ka

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright