Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как се справяте с негативизма?  (Прочетена 442 пъти)
sunsea
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« -: Април 27, 2011, 20:06:08 »

Какъв е вашият начин да се справите със заобикалящия негативизъм? Аз колкото и да се абстрахирам има моменти, в които не мога, и това ме подтиска и изцежда ужасно много. В такива моменти имам чувството, че въздуха натежава, вибрира и направо те смазва. Не мога да си обясня как може да пилееш толкова енергия в това да бъдеш злобен, да плюеш хората, да се държиш надменно и неуважително, да гледаш да нараниш другия и това да ти носи удоволствие. Ако всичката тази енергия се преобразува в нещо положително, света би бил много по-добро място.
Активен
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #1 -: Април 27, 2011, 23:57:42 »

Аз в такива случаи все си казвам, че злобеещия и беснеещ човек, чиято негативна енергия усещам върху мен е имал лошо детство, не е възприел уроците, които са му давани в живота и се е настроил срещу всичко и срещу всеки...
     Друг е въпроса защо на мен ми се случва да имам вземане даване с тоя човек. И тва не е случайно. Ако гнева му ме дразни и потиска, значи съм подвластен на неговите емоции. В такива случаи ли се казваше "слаб ми е Ангела"? Усмивчица

има някаква хватка при отреагирането на такива ситуации, ама може някой друг да ни открехне.
    Някак си не съм склонен да вярвам, че самовнушенията помагат в такива случаи. Макачр, че представш ли си в такъв момент да запееш някоя Родопска песен. Как ше ти мине, а? Намигване
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    sunsea
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #2 -: Април 28, 2011, 21:00:35 »

Макачр, че представш ли си в такъв момент да запееш някоя Родопска песен. Как ше ти мине, а? Намигване

Както ми е слабост родопското  със сигурност.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright