Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Илюзиите!!  (Прочетена 424 пъти)
Luna:)
Гост
« -: Април 27, 2011, 00:11:13 »

За мен илюзиите са всички неща, които т.нар. "възрастни" си причиняват безпричинно само, защото не могат да се разберат по между си и сами се вкарват в несъществуващи обстоятелства без да могат да осъзнаят позицията на човека до тях, когото обичат или ценят истински! Мисля си също така, че понякога се вкарваме в илюзии за самите себе си като се подценяваме или надценяваме и това се получава, защото се вкарваме сами в рамки, които няма как да стигнем..! Страха, объркването, неразбирането не ни позволяват да бъдем себе си и губим хората до нас, които обичаме и са истински ценни за нас!! А това което ни трябва е да се оттърсим от магията и вместо да растем и да сме ангажирани с "важни" неща, да си позволим да бъдем себе си и поне мъничко да не се подценяваме! А за вас какво са илюзиите и заблудите? Как ги определяте?! И как мислите дали вие самите не се вкарвате в тях без да осъзнавате?!
« Последна редакция: Април 27, 2011, 00:20:52 от Luna » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Послание от извънземните през 1977
Видео клипове
Аэ съм 0 2370 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 19:39:33
от Аэ съм
Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
Филми
Administrator 24 6741 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
от nre
Истината за Хитлер
Любопитни факти
Аэ съм 3 1887 Последна<br />публикация Октомври 31, 2010, 18:59:32
от GavriL
Избрани цитати от Учителя за Шестата раса и бъдещето
Езотерика
johny 4 2472 Последна<br />публикация Януари 18, 2011, 16:40:17
от Аэ съм
Илюзия и Реалност
Духовни учения
Ich 1 528 Последна<br />публикация Февруари 05, 2011, 19:24:52
от nia.boneva6

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright