Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: "НЕПОЗНАТИ"-или...  (Прочетена 1010 пъти)
dayana
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« -: Октомври 09, 2009, 14:54:29 »

Сигурна съм, че няма случайни срещи и запознанства и че са в точно опеделеният момент, когато трябва да са.
- Често ни се случва чрез познат да се запознаем с непознат и имаш това чувство, че вече се познаваш с тоз "непознат" и че този "непознат" също те познава. Чувствате се спокойни, разбрани и без да имате нужда дори да казвате много думи за да ви разберат какво искате да кажете.
 - Има и други "случайни" срещи и запознанства с "непознати", просто в магазина или в други ситуации. Срещи с "непознати", с които се срещаш в определения момент, за да разбереш или по-точно да ти подскажат, помогнат да разбереш нещо, което трябва и след това като че ли изчезват в пространството. При тези срещи винаги ви остават казаните думи, които след като ги осмислите, разбирате значението им. Запомняте очите на тези "непознати", а те са дълбоки с някаква искра в тях, неземни.
   "НЕПОЗНАТИ" или познати, с които се срещаме, за да разберем това, което трябва, или да си спомним това, което вече знаем.
    Какво сте разбрали или сте си спомнили?
    Какво се е променило във вас или в ситуацията в която сте били?
    Какво мислите и знаете за тези "НЕПОЗНАТИ" и защо ги срещаме? Намигване
« Последна редакция: Октомври 09, 2009, 15:20:50 от delfin » Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
giti
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2009, 15:25:17 »

Според мен има 2 вида "непознати" и ти си споменала и двата вида,но не мога да разбера въпросите ти към кои са отправени.
1. Вид - тези "непознати", които от пръв поглед имаме чувството, че се познаваме от цяла вечност и това чувство е взаимно... така беше с мъжа ми ,когато пресякохме погледи за първи път, така беше с най-добрата ми и единственна такава до ден- днешен приятелка... Това са тези хора, с които имаме кармична връзка и обща мисия в живота.
2. Вид - тези, които ни подшушват тези важни неща, които са ни убягнали, когато Вселенските Сили са ни го шушнели, тези неща, които са наистина важни за нас. Ако такъв "непознат" изчезне после безследно от хоризонта на живота ни, е напълно възможно да не е бил от този Свят.....
Е това е моето мнение по въпроса Веселяк
« Последна редакция: Октомври 09, 2009, 16:51:26 от delfin » Активен
dayana
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Октомври 09, 2009, 16:23:35 »

Да giti, правилно си ме разбрала за двата вида "непознати"!
Първите, които са кармично свързани с нас и с които имаме общ път за изминаване и за достигане до дадено ниво, точка, етап...и вторите (нашите гуру, учители, ангели, пратеници и т.н.), които ги срещаме, за да ни покажат или напомнят за нещо, което сме забравили или трябва да направим.
  Въпроса ми беше дали всеки от нас осъзнава това което уж случайно ни се случва при срещите ни с уж тези случайни "непознати", и как, и какво знание или урок сме придобили (като пример - срещата ни с теб, уж случайно, тук сега като "НЕПОЗНАТИ", които се познават Веселяк),а от къдеХммм Най-вероятно ще разберем, когато трябва да разберем, и съответно, и защо! Веселяк
« Последна редакция: Октомври 09, 2009, 16:53:21 от delfin » Активен

Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
giti
Гост
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2009, 16:32:13 »

Срещата ни тук не е случайна Усмивчица
1. Създадохме този форум именно за да се срещнем повече хора с общи цели и виждания и някакси сме си "викнали" да се съберем.
2, Дори и да не беше форума, все някога пътищата ни щяха да се пресекат, щом целите ни са еднакви.

ЗА МЕН СЛУЧАЙНОСТИТЕ НЕ СЪЩЕСТВУВАТ. СИЛАТА НА МИСЛИТЕ И ЖЕЛАНИЯТА, ИМПУЛСИТЕ, КОИТО ТЕ ПРАЩАТ, ПРИВЛИЧАТ ТОВА, КОЕТО СТИГА ДО НАС...
« Последна редакция: Октомври 09, 2009, 16:54:20 от delfin » Активен
summerwine
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 51

• Град: София
  • « Отговор #4 -: Октомври 09, 2009, 16:35:17 »

А възможно ли е да преувеличаваме..., да искаме да видим нещо,,което не е точно такова, каквото ни се струва на нас!?

Разбира се, че и аз съм с отворени сетива за подобни срещи... Но "учителите" не идват само под формата на реални хора... Понякога мисля за нещо..., чудя се..., и отговорът идва - от включения телевизор, от отгърнатото на посоки списание..., от случайно попадналата ми книга...

« Последна редакция: Октомври 09, 2009, 16:55:00 от delfin » Активен

ПРЕДАЙ НАТАТЪК
    giti
    Гост
    « Отговор #5 -: Октомври 09, 2009, 16:49:05 »

Сигурно те е яд, че Бунтарката се регистрира преди тебе и така зае ника, който ти подхожда най-мн. Намигване закачка разбира се.
    Никой не преувеличава, бунтарче N2 Плезещ се . Просто, в случая, ставаше въпрос точно и определено за хора, а не др.форми и явления.

Цун и гуш, ежко-бежко Ухилен
    « Последна редакция: Октомври 09, 2009, 16:55:44 от delfin » Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Октомври 09, 2009, 16:54:32 »

А възможно ли е да преувеличаваме...да искаме да видим нещо,което не е точно такова,каквото ни се струва на нас!?

Разбира се,че и аз съм с отворени сетива за подобни срещи...Но "учителите" не идват само под формата на реални хора...Понякога мисля за нещо...чудя се...и отговорът идва от включения телевизор, от отгърнатото на посоки списание...от случайно попадналата ми книга...

Всъщност точно тези Вселенски сигнали имах предвид,които сме изпуснали и тогава идват хора,които да ни подскажат за тях Усмивчица
    Активен
    dayana
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Октомври 09, 2009, 17:01:29 »

Всеки от нас знае отговорите, всеки от нас ги намира, виждайки ги в различни по произход неща. Ние сме индивидуално самоизбиращи и същевременно свързани с цялостната Вселенска енергия. "НЕПОЗНАТИ", проявили се като човек, са индивидуални, вибриращи с по-висока честота (учители) и същевремено са част и от самите нас.
    « Последна редакция: Октомври 09, 2009, 17:11:20 от delfin » Активен

summerwine
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 51

• Град: София
  • « Отговор #8 -: Октомври 09, 2009, 17:06:43 »

Сигурно те е яд, че Бунтарката се регистрира преди тебе и така зае ника, който ти подхожда най-мн. Намигване закачка разбира се.
    Никой не преувеличава, бунтарче N2 Плезещ се . Просто, в случая, ставаше въпрос точно и определено за хора, а не др.форми и явления.

Цун и гуш, ежко-бежко Ухилен
    Няма да ми се смееш, ей... Ухилен Аз просто се замислих за силата на мисълта, на внушението..., която понякога може да ни заблуди! , ,разбира се, съмнението в мен никога не спи (е, почти никога)!!!

И като каза ежко-бежко, сетих се за това...
    Социологическите изследвания показват, че всички, които седнат върху таралеж, веднага започват да мислят за задниците си. И никой не се сеща за таралежа...
     Намигване Плезещ се Ухилен
    « Последна редакция: Октомври 09, 2009, 17:12:07 от delfin » Активен

ПРЕДАЙ НАТАТЪК
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ПРАЗНИЦИ! « 1 2 3 »
    Обща тематика
    delfin 44 2181 Последна<br />публикация Май 06, 2010, 16:18:38
    от Аэ съм
    УЧЕНИЕТО НА КАТАРИТЕ И БОГОМИЛИТЕ « 1 2 »
    Духовни учения
    marushka 19 2886 Последна<br />публикация Март 05, 2011, 15:07:49
    от marushka
    МИСТЕРИЯТА НА СИНХРОНИЧНОСТТА (разкази) « 1 2 »
    Изкуство
    giti 17 2114 Последна<br />публикация Октомври 28, 2010, 20:19:52
    от nia.boneva6
    ФИЗИЧЕСКО БЕЗСМЪРТИЕ
    Езотерика
    The One 1 1749 Последна<br />публикация Октомври 26, 2010, 02:06:42
    от lessus
    СЪЗНАНИЕТО
    Духовни учения
    nre 1 2152 Последна<br />публикация Януари 18, 2011, 23:27:59
    от nre

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright