Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Имате ли любим метод за работа и защо???
Намерение и утвърждение
Светлина,визуализация
Физически упражнения или асани
Дихателни практики
Музика(звук)
Цветове
Минерали и кристали
Друго
С нищо
С всичко

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: С какво работите съзнателно върху себе си???  (Прочетена 2630 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Април 26, 2011, 01:07:01 »

Пускам тази анкета за търсачите на истина,които постоянно търсят и винаги намират още и още...но от търсене не им остава време да практикуват и 1% от това което са научили.

Започнете Сега!

По добре 1 секунда практика от колкото цяла вечност теория!
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Ametist
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Април 26, 2011, 08:28:46 »

Амейзинг, освен със слънчево хранене ти с какво работиш върху себе си
    Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Април 26, 2011, 10:20:39 »

Със слънчевото хранене приключих на 8 мин. ,просто така го усетих.

Напоследък съчетавам по няколко неща вместо да ги правя по отделно.

Например комбинирам слушането на тонове с пранаяма или докато лежа с минералите и кристалите визуализирам и наслагвам утвърждения.

Докато съм на работа или със семеиството се самонаблюдавам и зазимявам,обичам и да съзерцавам цветята и морето както и да слушам птиците.

Напоследък все повече дребни неща ми правят впечатление,интуицията ми е доста по чувана от преди,доверявам и се повече Усмивчица.

Искам да споделя,че  камъчетата имат изключително силна енергия,до сега не бях имал толкова силно енергиино преживяване с нищо друго,и всеки път се засилва.

Поръчал съм още доста интересни екземпляри и продължавам да се обучавам да работя съвместно с тях.

Асаните също влизат в употреба макар и не много редовно .

Искам да споделя,че понякога е достатъчно просто човек да знае,че е на правилното място в подходящият момент или по скоро да знае,че няма как да не е там Усмивчица.

Всеки път когато не работим върху себе си някой друг работи там.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Април 26, 2011, 11:19:04 »

Брей Амейзинг 8 мин. браво пробвай медитация с гривна от аметист на ръката - може да се изненадаш  Намигване Аз също работя с няколко неща в момента, основните са:
     - Кристали и метали
     - Медитация за Меркаба на Друнвало / много съм доволна от нея, работи се с всички чакри и така няма нужда от допълнително заземяване след това /
     - Малко упражнения от йогата
     - Думички, написани на лист и сложени под възглавницата
    Активен

Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #4 -: Април 26, 2011, 11:47:05 »

Пускам тази анкета за търсачите на истина,които постоянно търсят и винаги намират още и още...но от търсене не им остава време да практикуват и 1% от това което са научили.
    Практикувам вече 21 години Сахаджа йога.
    Системата работи.
    Успех.
    Активен

Ben
    Гост
    « Отговор #5 -: Април 26, 2011, 13:56:26 »

- Медитация за Меркаба на Друнвало / много съм доволна от нея, работи се с всички чакри и така няма нужда от допълнително заземяване след това /

Здравей Аметист, би ли качила информация във форума за тази медитация?

Благодаря ти!
    Активен
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Април 26, 2011, 16:30:27 »

Здрасти Бен Аз няма смисъл да пускам инструкции за самата медитация тъй като първо трябва да се прочете повече инфо за сакралната геометрия, канона на Леонардо и редицата на Фибоначи. Иначе може да не се разбере правилно нещо и да стане грешка. Цялото инфо е в книгата "Древната тайна на цветето на живота" в два тома. Първия го има в www.spiralata.net а втория си го взех от книжарницата  Усмивчица
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Април 26, 2011, 16:57:16 »

Аметист едната гривна ми е от черен Оникс,а другата е от Хематит имам и висулка от Син Кианит с Аметист поинт на нея това е иникално за медитация,но като си поставя останалите кристали и направо ме изтрелват много силно.
    Вчера направо ушите ми пищяха Усмивчица

Ето и какво слагам въру себе си:

На 25 см от стъпалата слагам Стибнит и Черен Кианит с Опушен Крварц.

После на База чакрата Черен Турмалин и магнитен Хематит.
    На Сакралната чакра полагам Шива Лингхам и Яспис.

След това изреждам нагоре както следва..... Усмивчица пирамида от Планински кристал,Цитрин,Супер Седем,Пирит,това е за слънчевият сплит.
    Зелен Ахат (Друза),пирамида от Розов Кварц,Рубин,това е за Сърдечната чакра и Тимуса.

На 5-тата чакра или гърлото поставям....Лазурит,Хризокола и Содалит -2 вида.

Върху шестата напоследък поставям....Аметист,Лабрадорит,Чист прозрачен Флуорид,и малко късче Молдавит.

На коронната чакра голямо къс от Планински кристал и на 30 см. от главата на Соул чакрата Селенит прозрачен.

В ръцете държа Тенктит и Пустинна роза Селенит.

След 10-15 мин ставам целият енергиен от главата до петите и усещането е доста силно.

Синият и черният  Кианит и Шива Лингхам се почистват сами не задържат отрицателни вибрации.

Поръчал съм още 19 уникални къса с които с удоволствие ще експериментирам на живо.

Те са: Азезтолит,Фантом Кварц,Ангелит,Ларимар,Амазонит,Септариан,Рутилов Кварц,Астропирит,Голден Хилър,Нефрит,Флуорид Син (Ванд),Диоптаз,Серафинит,Тремолит,Розов Дамбурит,Шунгит,Сколоцит,Херкимер Кварц и Кунцит.

Пробвам и въру други хора ефекта е същият,не си въобразявам... Усмивчица

Колкото повече благодаря на минералите и на тялото толкова повече се засилва вибрацията ни Усмивчица

В процес на търсене съм на изгоден и хубав Лемуриан Кварц.
    Много ми е интересна работата с него или Лемуриан Стар Сиидс.

Много интересни неща пише за тях ако се разрови човек.

Активен

Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #8 -: Април 26, 2011, 17:12:11 »

Амейз, много ми е интересно как си ги слагаш всичките тия камъни по себе си?
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Април 26, 2011, 17:39:08 »

Ами как много е лесно като изключим една трета от тях които са над главата и под краката предварително поставени,другите се подреждат от долу на горе.

С желание всичко се постига Усмивчица ,не е толкова трудно колкото си мислиш.
    Не всички от тях са големи някой са малки но много силни като Рубина,Молдавитаи,Хризоколата и Супер Седем.

Дори и по едно камъче на чакра е напълно достатъчно,аз просто ги съчетавам за по голям ефект....експериментирам и се уча от опит.

Дори когато нося в джобовете си 2 или 3 камъчата усещам много тяхната сила.

Обичам Аметиста в който съм влюбен Усмивчица,Лабрадорита и Тектита да ги нося в панталоните. Усмивчица

Най-интересното е,че когато си ги поръчах не знаех за всичките им качества,чак след това прочетох,че много голяма част от тях са за връзка с Плеядите.

И малко след това ми попадна не случайно поредната Плеядианска книга в която споменават,че някой от нас ще започнат работа с минерали и кристали....

Просто ме привличат тези неща ...... и за това и аз ги привличам явно Усмивчица

Активен

Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Април 26, 2011, 18:55:56 »

Ама Амейзинг, някои от тях не са хармонични помежду си и има напрежение  Усмивчица Аз предпочитам да ги нося в комбинация по 2-3 да са хармонични спрямо мен, помежду си и планетата патрон в деня от седмицата. Иначе имаш забележителна колекция, ако минаваш през София с нея да ми се обадиш  Я кажи сега какви са тия книжки за плеядински кристали и работа с тях, дай насам  Усмивчица
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Април 26, 2011, 19:21:56 »

В книгата която четях от Плеядианците само се споменава на няколко пъти,че ще започнем да работим с кристали и минерали но не се дава подробна информация за тях.

Но в книгата на Деян Стейн,"Скъпоценни камъни и кристали" която ти сигурно имаш до колкото си спомням са описани кои камъни са за връзка с Плеядианците.

Един от тях е Небесният  Аметист Усмивчица,Тектитът,Селенита прозрачния,Молдавитът който също отстранява инпланти от  минали животи и обсебване ако има такова и извънземно вмешателство.

Айде да не прекалявам за да не подразня накой скептик Усмивчица

Пс:Друго интересно нещо е,че когато си купих тази книжка първо отворих на странница където погледа ми се заби на Небесен Аметист и после разбрах,че това е камък от Моята зодия за месецът в който съм роден и годината на раждане  също е на този камък.
    Странно нали Усмивчица

Активен

The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Април 26, 2011, 19:33:05 »

В тези книжки от Плеадите се говори най-много за Дишането и за работа с Свелината(визуализация),както и за отключване на живата библиотека в нас.
    Просто чупят много рамки и ограничения и ни помагат да си върнем паметта,усещам как ме отключват направо.

Има и упражнения с въртене подобни на тези на Дервишите от "Петимата тибетци".

Споделят,че това е много силен метод за отваряне на всички чакри...и може да се минава в други измерения чрез въртенето....

Обесняват как дишането оказва може би най-голямо влияние и подрежда нашето ДНК (светлинните нишки в него).

Умишлено не споделям нищо в форума заради визможните реакции и енергии които може да предизвика информацията.
    Мисля,че дори споделих повече от достатъчно.

« Последна редакция: Април 26, 2011, 19:39:10 от AMAZING » Активен

Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Април 26, 2011, 19:48:54 »

Брей...аз наистина знам тази книга на Даян Стейн ама не си спомням да съм я споменавала във форума, интересно как ти си го "спомни"  Усмивчица ще взема да си преровя публикациите... този разговор да го пренесем на лични, че излязохме извън темата на заглавието.
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #14 -: Април 29, 2011, 20:56:18 »

Предлагам да бъде добавена опция "Наблюдаване" Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright