Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ФБР призна за извънземните в Розуел  (Прочетена 7306 пъти)
bars_i
Гост
« Отговор #15 -: Април 24, 2011, 22:53:05 »

Според Кабала Вселената е създадена за нас и ние да се развиваме в нея. Възможно е някъде да има на други планети органични неща, но същество подобно на човека няма другъде. Такива неща пише в Кабала. Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Като се знае колко е необятна Вселената едва ли ние ще сме единственните в нея. Толкова  форми на живот може да съществуват, че цифрата може да не можем да я изговорим дори.
Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #16 -: Април 25, 2011, 00:24:54 »

Те отдавна си признаха, че е измишльотина всичко, свързано със случая "Розуел", поради простата причина, че станаха вече смешни... най-вече с онези кадри от дисекцията на извънземното.
Всичко е било с цел, да се отклони вниманието, от намерения обект, в ледовете на Урал, от руснаците.
Що се късае до извънземно съществуване на живот, то вече вода откриха, на Титан. А щом има вода, както предполагам се досещате - значи е невъзможно да няма живот.
Според мен, това, което сме виждали, летящи и нелетящи обекти, са човешки гаври, обикновено на военните, с нашето невежество.
Ще се възползвам от случая, да ви поздравя с единственото добро нещо, излезнало от пародията Розуел, в далечната 1996г... когато дет метъла беше млад
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wwIqTDWmV8A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wwIqTDWmV8A</a>
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #17 -: Април 25, 2011, 00:55:07 »

Може пък тук да намерите нещо интересно кой знае.... Усмивчица

http://www.xnetbg.com/new/images/stories/pdf/final%20rasi%201.pdf
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
bars_i
Гост
« Отговор #18 -: Април 25, 2011, 00:56:50 »

А щом има вода, както предполагам се досещате - значи е невъзможно да няма живот.
Задължително ли е да има вода за да има живот? Много форми на живот изобщо не им е необходима. Като например тази форма spirochetes. И още много други.
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Април 25, 2011, 01:00:49 »

По лесно е постоянно да работим за да си счупим парадигмите,от колкото в един момент да се окажем шокирани,изплашени и неподготвени за истината....

Достатъчно е да допуснем,че всичко е възможно...
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

mamagaya
Гост
« Отговор #20 -: Април 25, 2011, 01:08:33 »

По лесно е постоянно да работим за да си счупим парадигмите,от колкото в един момент да се окажем шокирани,изплашени и неподготвени за истината....

Достатъчно е да допуснем,че всичко е възможно...

Няма невъзможни неща Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Април 25, 2011, 01:40:16 »

Всичко е възможно не е = на Няма невъзможни неща,макар и един контекст имат различно въздействие.

Всичко-Няма
Възможно-Невъзможно

Съзнателно-Несъзнателно

Тук в Кипър вече за 10 дни за втори път  колежката ми каза,че са наблудавали с приятеля си същото нещо което видяхме аз и жена ми неодавна.
Около 2 мин ниско и бавно прелитащи сфери с огнен цвят които се стопяват постепенно.

Като се изправят пред мен и ме заговорят,тогава ще ги мисля до тогава имам други по-малки но по-важни неща за правене.

Активен

protoplasma
Гост
« Отговор #22 -: Април 25, 2011, 09:09:22 »

Цитат на: pantera
Задължително ли е да има вода за да има живот?
Да  Намигване
Както и да го сучеш гугъла, вода е равно на живот, а липсата на вода е липса на живот.
Много форми на живот изобщо не им е необходима.
Абсолютна глупост.
Като например тази форма spirochetes.
Спираловидните бактерии или както си ги копнал, за по-интересно звучене - spirochetes, (не че знаеш какво е ) имат нужда от носител - друг жив организъм. Организъм, който от своя страна се нуждае от вода.
На планетите, на които няма вода е пълен абсурд да съществува живот, не само защото няма какво да пият от чешмата, тонто.
Цитат на: AMAZING
Тук в Кипър вече за 10 дни за втори път  колежката ми каза,че са наблудавали с приятеля си същото нещо което видяхме аз и жена ми неодавна.
Около 2 мин ниско и бавно прелитащи сфери с огнен цвят които се стопяват постепенно.
Около 80% от свидетелствата за НЛО са напълно обясними и произхода им е абсолютно земен.
Шока е неизбежен май.

Активен
bars_i
Гост
« Отговор #23 -: Април 25, 2011, 09:36:38 »

Да  Намигване
Както и да го сучеш гугъла, вода е равно на живот, а липсата на вода е липса на живот.
Много форми на живот изобщо не им е необходима.
Абсолютна глупост.
Като например тази форма spirochetes.
Спираловидните бактерии или както си ги копнал, за по-интересно звучене - spirochetes, (не че знаеш какво е ) имат нужда от носител - друг жив организъм. Организъм, който от своя страна се нуждае от вода.
На планетите, на които няма вода е пълен абсурд да съществува живот, не само защото няма какво да пият от чешмата, тонто.
Цитат на: AMAZING
Тук в Кипър вече за 10 дни за втори път  колежката ми каза,че са наблудавали с приятеля си същото нещо което видяхме аз и жена ми неодавна.
Около 80% от свидетелствата за НЛО са напълно обясними и произхода им е абсолютно земен.
Шока е неизбежен май.

При това, коментира проф. Кроули, бактериите живеят безпроблемно в тези агресивни условия – без наличие на кислород и вода. В резултат от действието им в токсичните вещества се отделя метан. По мехурчетата от метан учените се досещат, че съществува някаква биологична активност.

Ето това пак съм го копнал от гугъла. Хайде започни и ти да го сучеш малко, че понякога се поизлагаш. Надявам се да го намериш от къде съм го копнал. А и няма защо да сучеш гугъла, има го в учебниците по биология, но явно този час си го проспал. Ухилен
Активен
Fifi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

• Град: Вселената
  • Tрудно е да си скромен,когато живееш в Млечния път

« Отговор #24 -: Април 25, 2011, 10:51:44 »

Може пък тук да намерите нещо интересно кой знае.... Усмивчица

http://www.xnetbg.com/new/images/stories/pdf/final%20rasi%201.pdf
    Активен

Ако можеш да си орел, не се напъвай да си пръв сред гаргите!
    Fifi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 45

• Град: Вселената
  • Tрудно е да си скромен,когато живееш в Млечния път

« Отговор #25 -: Април 25, 2011, 10:54:02 »

Аз не мога да ви докажа, но стоя зад мнението си, че има извънземни, при това доста видове. Има и куп причини поради които някои да знаят, да ги виждат и да контактуват с тях, а други не. Всичко с времето си.

И аз вярвам, че има извънземни. Усмивчица То зависи при какви условия живеят, може и да приличат на нас, може и изобщо да нямат нищо общо с нас, но че има има, не че съм ги виждала, просто в цялата Вселена няма как да сме само ние. Веселяк

Е възможно е да има. Но не вярвам да приличат на хора.

Защо? Ако условията на тяхната планета са същите като нашите или подобни, защо не? Не вярвам в цялата Вселена да няма и други, които да живеят с кислород. Намигване
    Условията може и да същите, но не е задължително да приличат на хората.
    Да, но би могло. Намигване
    Активен

Ако можеш да си орел, не се напъвай да си пръв сред гаргите!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #26 -: Април 25, 2011, 18:05:52 »

Вие си знаете
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #27 -: Април 26, 2011, 01:23:55 »

Ето това пак съм го копнал от гугъла.
    http://www.factor-news.net/index_.php?cm=4&id=11008
    При това дословно. Поне малко да беше импровизирал, тонто.

има го в учебниците по биология, но явно този час си го проспал.
    Тези бактерии, за които става дума в статията - единственото, на което си попаднал и си го нарекъл "учебниците", са новооткрити за науката. Като се има предвид възрастта ти, то в твоите учебници по биология, преди 35 години, вероятно сте се занимавали с пророкуване. Неща от сорта на "Какво ли ще открие науката след 35 години?". Е хубаво е, че не си спал.
    А и виж, прегледай малко материали за метана, произхода, качества и взаимодействията му с околната среда.
    На Марс и други планети откриха отдавна метан, но той се получава предимно, вследствие на засилена вулканична дейност, а не на някакъв вид биологична активност, тонто. Не са един и двама, микробиолозите, които дебнат за наличието на живот извън пределите на земята. Отсъствието на вода обаче, ги отказва предварително.
    тонто
    На мен по би ми подхождало Lone Ranger, а на теб Тоnто. Ти нали си по индианските въпроси.
    Lone Ranger
    Всъщност, тонто означава - тъпчо, на испански.
    А сега, в темата - "какво знаем за индианците", където толкова се пънеше да ме впечатляваш (е, поне ме развесели), отиди и напиши - "Испанския език няма никакво отношение към индианците." Дори и това твърдение не е на 100% вярно, но би било най-близо до истината, от всичките ти досегашни, но все от някъде трябва да започнеш. Нали, рейнджър тонто?  Намигване

Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #28 -: Април 26, 2011, 01:59:24 »

Да  Намигване

Ми не мога да се съглася, Санги.Усмивчица
    Вода е равно на живот за живите организми на планетата Земя.Усмивчица
    За тях им е нужно вода и кислород.Усмивчица
    Ами ако има организми, които виреят на другите планетарни условия?
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #29 -: Април 26, 2011, 02:14:18 »

Да  Намигване
    Ми не мога да се съглася, Санги.Усмивчица
    Вода е равно на живот за живите организми на планетата Земя.Усмивчица
    За тях им е нужно вода и кислород.Усмивчица
    Ами ако има организми, които виреят на другите планетарни условия?
    Хипотетично, никое научно заключение не е последно и може, също хипотетично да бъде подложено на съмнение, но не и оборено. Според теорията на вероятностите, може да съществува всичко, а може и ние да не съществуваме.
    Да, колко му е да има организми, които дишат метан и се хранят със звезден прах. Просто още не са открити и ...несериозно би било да се облягаме на предположения, основани на фантазия.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright