Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ФБР призна за извънземните в Розуел  (Прочетена 6986 пъти)
Fifi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

• Град: Вселената
  • Tрудно е да си скромен,когато живееш в Млечния път

« -: Април 24, 2011, 19:31:34 »

"Федералното Бюро за Разследване на САЩ разсекрети документ, който разказва за тайнствените извънземни от Розуел, Ню Мексико. Документът свидетелства за открити в пустинята 3 катастрофирали летящи чинии. В тях имало тела на хуманоиди, високи около метър и облечени в сребристи костюми.
    Трите апарата били с извънземен произход и задвижвани от технология, непозната на човечеството, неразгадана и до днес, отбелязва БГНЕС. Вероятната причина за катастрофата била въздействието на наземните радари, се казва в документа. Официалната версия на американските властите след събития от 1947 г. била, че става дума за разбил се аеростат."
    http://snaiper-bg.net/2011/04/razsekretiha-dokument-za-katastrofata-na-nlo-v-rozuel-video/

Активен

Ако можеш да си орел, не се напъвай да си пръв сред гаргите!
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #1 -: Април 24, 2011, 19:36:22 »

Случаят Розуел е измислица. Това е с цел заблуда на човечеството. Усмивчица Усмивчица Усмивчица
    Активен
    Fifi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Април 24, 2011, 19:39:37 »

Случаят Розуел е измислица. Това е с цел заблуда на човечеството. Усмивчица Усмивчица Усмивчица
    Интересно твърдение. Усмивчица Би ли споделил нещо повече по въпроса? Усмивчица Усмивчица
    « Последна редакция: Април 30, 2011, 16:01:50 от Модератор » Активен

mamagaya
    Гост
    « Отговор #3 -: Април 24, 2011, 19:45:37 »

Интересно твърдение. Усмивчица Би ли споделила нещо повече по въпроса? Усмивчица Усмивчица

1. Извънземните не изглеждат така!
    2. Този филм трябва да се изгледа
    http://zamunda.net/details.php?id=161689&hit=1
    Активен
    Fifi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Април 24, 2011, 19:50:48 »

Интересно твърдение. Усмивчица Би ли споделил нещо повече по въпроса? Усмивчица Усмивчица

1. Извънземните не изглеждат така!
    2. Този филм трябва да се изгледа
    http://zamunda.net/details.php?id=161689&hit=1

Би ли казал името на филма, защото нямам регустрация в замунда? Доста ме заинтересува. Изчела съм няколко книги за Розуел, за зона 51, но някак си не мога да се съглася. Май наистина трябва да изгледам този филм!
    « Последна редакция: Април 30, 2011, 16:02:57 от Модератор » Активен

mamagaya
    Гост
    « Отговор #5 -: Април 24, 2011, 19:52:20 »

Истината за „Аутопсия на извънземно” = (Alien Autopsy-The True Story)

Един от най-скандалните и излъчени с най-висок рейтинг телевизионни филми е “Аутопсия на извънземно: Истина или измислица?”. Цели 10 години зрители от цял свят се питат дали всичко е било пълна бутафория или в цялата история има нещо повече от показания по телевизията материал. “Аутопсия на извънземно: Истина или измислица?” прави невероятни разкрития, които дават отговор на много въпроси, поставени след години дебати. Каква роля играят “Дисни”, американското правителство и различни хора в цялостната картина? Съществуват ли истински кадри, както твърдят създателите, или чисто и просто всичко е една измислица и защо? Ако всичко е било блъф, тогава кой е извършил аутопсията и кой е създал това тяло на извънземно?

Между другото и аз съм чел книгата за случая Розуел и да ти кажа пълна глупост е. Ухилен
    Активен
    Fifi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Април 24, 2011, 19:58:36 »

Аз четох книга, в която се разказваше за Розуел в няколко страници, не книга за Розуел, всъщност книгата, която четох се казваше " Най-големите заговори за прикриване на истината за извънземните на Найджъл Которн, а другата си е за зона 51, но ще го видя този филм. Явно само аз не съм го гледала. Веселяк
    Активен

mamagaya
    Гост
    « Отговор #7 -: Април 24, 2011, 21:45:23 »

Гледайте този филм на всяка цена. Там също се казва че хората сами си създават извънземни и всичко е човешка ръка.
    http://www.theorionconspiracy.com/
     Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Активен
    Fifi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Април 24, 2011, 22:25:10 »

Гледайте този филм на всяка цена. Там също се казва че хората сами си създават извънземни и всичко е човешка ръка.
    http://www.theorionconspiracy.com/
     Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица

това означава ли, че ти не вярваш изобщо в извънземните или не вярваш в тези неща, които се тиражират за нях?
    п.с. за филма: ще се гледам, видяло се е то. Веселяк
    Активен

Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #9 -: Април 24, 2011, 22:25:16 »

Абе Транс, "извънземните не изглеждали така", кои извънземни? Има много видове.
    Изключително се дразня, когато някой заяви твърдо и категорично мнение по тема, по която НЕ знае абсолютно нищо.
    Чел някоя книга, гледал някой филм и вече обяснява кое как било. Откъде знаеш, че точно тая книга не е написана, и точно тоя филм не е направен с цел заблуда на такива като теб?
    Аз не мога да ви докажа, но стоя зад мнението си, че има извънземни, при това доста видове. Има и куп причини поради които някои да знаят, да ги виждат и да контактуват с тях, а други не. Всичко с времето си.
    Активен
    Fifi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Април 24, 2011, 22:29:34 »

Аз не мога да ви докажа, но стоя зад мнението си, че има извънземни, при това доста видове. Има и куп причини поради които някои да знаят, да ги виждат и да контактуват с тях, а други не. Всичко с времето си.

И аз вярвам, че има извънземни. Усмивчица То зависи при какви условия живеят, може и да приличат на нас, може и изобщо да нямат нищо общо с нас, но че има има, не че съм ги виждала, просто в цялата Вселена няма как да сме само ние. Веселяк
    Активен

mamagaya
    Гост
    « Отговор #11 -: Април 24, 2011, 22:30:47 »

И аз вярвам, че има извънземни. Усмивчица То зависи при какви условия живеят, може и да приличат на нас, може и изобщо да нямат нищо общо с нас, но че има има, не че съм ги виждала, просто в цялата Вселена няма как да сме само ние. Веселяк

Е възможно е да има. Но не вярвам да приличат на хора.
    Активен
    Fifi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Април 24, 2011, 22:33:23 »

Защо? Ако условията на тяхната планета са същите като нашите или подобни, защо не? Не вярвам в цялата Вселена да няма и други, които да живеят с кислород. Намигване
    Активен

bars_i
    Гост
    « Отговор #13 -: Април 24, 2011, 22:44:29 »

Защо? Ако условията на тяхната планета са същите като нашите или подобни, защо не? Не вярвам в цялата Вселена да няма и други, които да живеят с кислород. Намигване
    Условията може и да същите, но не е задължително да приличат на хората.
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #14 -: Април 24, 2011, 22:48:09 »

Според Кабала Вселената е създадена за нас и ние да се развиваме в нея. Възможно е някъде да има на други планети органични неща, но същество подобно на човека няма другъде. Такива неща пише в Кабала. Усмивчица Усмивчица Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 5   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright