Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ателие "Haven For Soul" - вълшебен свят на талисмани  (Прочетена 747 пъти)
Evolution
Гост
« -: Април 22, 2011, 18:05:58 »

В ателие "Haven For Soul" – всеки търсещ човек, може отново да преоткрие своя път, към намирането на божествен извор вътре в себе си и във всичко това, с което той се занимава - извор на сила, пълнота, хармония, еволюция и неизчерпаема и нетленна любов.

Направления в които се работи изцяло обхващат вътрешния и външния свят на една личност и всеки може да избере най-необходимото за самия него:

* Създаване на ЛИЧЕН ТАЛИСМАН – за личностно развитие, хармония, защита, зареждане и медитация;
* Създаване на БИЗНЕС ТАЛИСМАН – за успех и финансово благополучие на фирмата, постигането на целите и привличане на точни и коректни клиенти;
* Създаване на най-благоприятен ЕНЕРГО ДИЗАЙН И ДЕКОРИРАНЕ на вашата къща, офис, хотел, ресторант, заведение, бар или витрина – за да се създаде уникална благоприятна енергетична среда изцяло съобразена с вашите нужди;
* Създаване на уникален личен ВИП ПОДАРЪК – за да донесете щастие и късмет на най-близките хора, на най-важните за тях дни и поводи;
* Създаване на МАЛКИТЕ НЕЩА, които носят щастие у дома Ви;
* Консултация и решение на Вашите здравословни проблеми и лични /душевни/ терзания.

В ателие "Haven For Soul" се стремим да приложим максимум усилия и всички възможни средства и потенциал – за да може повече хора бъдат щастливи, усмихнати и хармонични – защото всеки един заслужава да живее в мир със себе си и света около него.

Ако имате въпроси относно дейността на ателието и желаете да си запазите час за конкретна среща – потърсете ни на тези координати:

Ателие "Haven For Soul" :
+359 884 21 67 07
office@havenforsoul.com
www.havenforsoul.com
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright