Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ПОСЛАНИЕ  (Прочетена 1542 пъти)
Elvira1989
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« -: Април 21, 2011, 17:20:36 »

ЗАМИСЛЯЛИ СТЕ СЕ ЗАЩО ИНДИГОТАТА СА НА ЗЕМЯТА ТОЧНО СЕГА?
НАШАТА ХУБАВА ПРИРОДА УВЯХВА ЗАКОНИТЕ И ПРИНЦИПИТЕ СЕ РУШАТ ХОРАТА СА АЛЧНИ
ИМА ЛЪЖЦИ КРАДЦИ УБИИЦИ ; ВСЕКИ МИСЛИ ЗА СЕБЕ СИ И СЕ ПРИСМИВА НА ТОЗИ КОЙТО НЯМА МЕРЦЕДЕС; УБИВАТ ЗА ПАРИ; ДАВАТ ПАРИ ЗА ДА ИМАТ ВЛАСТ ЗА ДА ИМАТ ПОВЕЧЕ ПАРИ; ОКОЛО ПАРИТЕ СЕ ВЪРТИ ВСИЧКО; ПОВЕЧЕТО ХОРА ЗАБРАВИХА ДА ОБИЧАТ И ДА СЕ РАДВАТ НА ДЕНЯ;СТОЯТ В ОФИСИТЕ И ГЛЕДАТ КАК ДА НАТОПЯТ ШЕФА ИЛИ НОВАТА КОЛЕЖКА; ВСЕКИДНЕВНИТЕ ИНТРИГИ; ЧРЕВОУГОДНИЧЕСТВОТО; ЕГОИЗМЪТ; АГРЕСИЯТА;
МАНИИТЕ; КОНСПИРАЦИИТЕ И МАНИПУЛАЦИИТЕ; ГРЕХОВЕТЕ КОИТО НЕ ИЗПОВЯДВАМЕ;
ВСИЧКО ТОВА И МН. ДРУГИ ТАКИВА ТРЯБВА ДА СПРАТ И ИНДИГОТАТА ЩЕ НИ СПАСЯТ ОТ ТОЗИ УПАДЪК. 
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #1 -: Април 21, 2011, 17:28:53 »

Индиговите деца по принцип се водят деца на Бога Усмивчица Усмивчица
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #2 -: Април 21, 2011, 17:37:20 »

Прав си, както и всички останали "цветове" се водят за деца на Бога Усмивчица
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #3 -: Април 21, 2011, 17:47:17 »

Прав си, както и всички останали "цветове" се водят за деца на Бога Усмивчица
Значи нашето намерение всъщност е божие намерение. Така ли излиза
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #4 -: Април 21, 2011, 18:28:47 »

Всяко намерение е божие намерение.
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #5 -: Април 21, 2011, 18:32:27 »

Така излиза , защо си мислиш, че на Бог са му по скъпи едни Души от други ? Пред Любовта на Бога всички сме равни. Лошите са били добри, Добрите са били лоши - всичко се променя непрекъснато.
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #6 -: Април 21, 2011, 19:38:11 »

Амиии ъъъ.. много яко "caps lock" копче.. иначе има много теории за нащо присъствие тука и всички са свързани с това че спасяваме света.. та айде ииии това е май :Р
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #7 -: Април 21, 2011, 19:50:06 »

А къде остана свободата на избор. Нали да си човек означава да избираш. Това е единственото нещо в което сме добри Усмивчица Усмивчица Усмивчица
    Ако намерението е на Бог, тогава кое е наше
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #8 -: Април 21, 2011, 20:24:19 »

Питай Бога.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #9 -: Април 21, 2011, 22:15:24 »

А къде остана свободата на избор. Нали да си човек означава да избираш. Това е единственото нещо в което сме добри Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Защо да се разграничаваме от бог?! Ние сме частици от него, така че неговото намерение е и наше. Но ние често не знаем какво е нашето истинско намерение...
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #10 -: Април 21, 2011, 22:19:21 »

Браво, харесаха ми 2-та въпроса!
    В този форум, една част от хората си мисля, че прекалено много се вживяват. Каквото и да става, все божие намерение и тн, то излиза, че ние никаква отговорност не носим.

Божието намерение е едно - съдбата(крайната цел), а по кой от всичките милиони възможни начини ще я постигнем и какво ще правим по пътя си зависи от нас.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Април 21, 2011, 22:35:14 »

Ограничавате бог в някакво дребно същество...

Може да направя едно, вместо него мога друго да направя, и всичките варианти, които съм избрала, все ще са божие намерение... Във всеки един миг хората изпълняват точно божието намерение, защото бог не е отделен от тях.. ние сме бог.. и не само...
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #12 -: Април 21, 2011, 23:57:58 »

Може да направя едно, вместо него мога друго да направя, и всичките варианти, които съм избрала, все ще са божие намерение... Във всеки един миг хората изпълняват точно божието намерение, защото бог не е отделен от тях.. ние сме бог.. и не само...
    Колко много батковци и какички могат да се научат от теб на толкова много неща,стига да искат.
    Ако имат това намерение разбира се....
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #13 -: Юни 13, 2011, 23:43:12 »

Абсолютно вярно! Няма значение по кой път ще поемеш, защото който и да е ти ще си изправен пред едни и същи проблеми, едни и същи кармични уроци само, че по различни версии! А щом ти си го избрал Бог не се меси в избора ти! Божии дела са, защоито всички сме Божии творения!
       А що се отнася до избора, ти си го направил още преди да се родиш, никой не ти го взема само те съветват кое е по-добре да направиш, но ти избираш. Само, че тук на земята му казва ме съдба, но това още веднаж казвам е свързано именно с нашия избор който сме взели  някога преди да се инкарнираме отново
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #14 -: Юни 13, 2011, 23:55:42 »

Гледайте фила "Г-н Никой", там се описва живота на едно момче в 3 варианта. Всеки от животите му е различен от другия, но с един и същи развой на нещата. Филмът наистина си заслужава!
        Там много точно се обясняват нещата за избора и съдбата, което е едно и също, ако ме питате мен, защото и едното и другото все от нас зависи. Съдбата сами сме си я избрали, а изборът си го взима всеки сам за себе си и после си носим последствията за това!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Послание от сърцето или послание на Новите деца « 1 2 »
    Послания
    giti 18 5961 Последна<br />публикация Февруари 06, 2012, 04:07:15
    от Ariam
    Послание от Бог!
    Космогенезис
    Аэ съм 7 1899 Последна<br />публикация Март 22, 2010, 19:33:59
    от Странник
    Послание от Алфа!
    Видео клипове
    The One 4 957 Последна<br />публикация Юни 15, 2010, 18:32:23
    от Kaloyan
    Послание за Единение
    Инициативи
    yyy 9 830 Последна<br />публикация Октомври 28, 2011, 11:29:50
    от yyy
    Послание на надежда
    Видео клипове
    The One 0 598 Последна<br />публикация Декември 22, 2011, 23:48:28
    от The One

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright