Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да изчистим(?) последствията от грешките?  (Прочетена 678 пъти)
Luna:)
Гост
« -: Април 20, 2011, 22:07:38 »

Тези дни се замислих доста по този въпрос.. Всяко наше действие оставя следи в хората с които общуваме, обикновено това са дребни неща с които сме свикнали, но има и такива действия и думи, които носят много по-големи последствия и трудно бихме могли да ги заличим. Когато скъп за нас човек направи такава грешка, дори да се е разкаял искренно, страховете и вътрешните ни инстинкти си казват тежката дума и ние не можем да го допуснем до себе си така както преди(дори да имаме желание). Фактите са си факти, а станалото е станало и едно искренно "съжалявам" няма да промени абсолютно нищо, защото и последния шанс е пропилян.. Колкото и да страда човека извършил грешката, дори и да имаме желание да.. простим сме непосилни, защото едва стъпили на краката си не искаме отново да падаме. Когато го видиме веднага си правим асоциация със случилото се и тази.. болка се връща. Не искаме да повтаряме старите си грешки, защото този страх изгражда защитна бариера и когато срещнем човек на когото си заслужава да се доверим няма да успеем. Не е лесно да сме на нито една позиция, но ако сте на мястото на човека направил грешката и искате да.. възтановите загубеното.. какво ще направите?
« Последна редакция: Април 20, 2011, 23:07:00 от Luna » Активен
bars_i
Гост
« Отговор #1 -: Април 20, 2011, 23:03:10 »

.
От този по изчерпателен пост, по -добър едва ли ще се намери. Веселяк
Активен
Luna:)
Гост
« Отговор #2 -: Април 20, 2011, 23:10:47 »

Цитат
От този по изчерпателен пост, по-добър едва ли ще се намери.
"Мил" както винаги.. Друг някой занимава ли му се с т.нар ми глупости?
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #3 -: Април 20, 2011, 23:50:25 »

ако сте на мястото на човека направил грешката и искате да.. възстановите загубеното.. какво ще направите?

Човек тогава би трябвало да се опита да се извини по подходящ начин, да поправи нанесените щети ...

Не винаги обаче това ще бъде достатъчно да се възстановят нарушените взаимоотношения. И тогава трябва да сме готови да продължим напред, приемайки тази промяна, че тази връзка е загубена.

Рано или късно всички връзки се губят, най-малкото при смъртта ни. Ако сме привързани към тях, това ще ни спъва в по-нататъшното развитие.

Съжалението за миналото  всъщност е едно привързване към материята, а целта е да сме свързани с духа. Материята има за цел да ни направи силни, творчески, обичащи, осъзнати. Трябва да можем да я изоставяме, когато тя е свършила своята работа и да продължаваме напред и нагоре, уверени и знаещи, че духовният свят винаги ще ни подкрепя в нашите благородни стремежи.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Как да изчистим дома си енергийно
    Енергийни учения
    Kery 5 7142 Последна<br />публикация Август 02, 2010, 21:42:29
    от Elza
    Нашите думи и последствията от тях
    Духовни учения
    Reiki 0 612 Последна<br />публикация Януари 06, 2011, 19:29:49
    от Reiki
    Да изчистим България!!! « 1 2 »
    Инициативи
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 19 2158 Последна<br />публикация Април 05, 2013, 11:17:42
    от Ru Alfa
    Общ поглед върху грешките допускани от възрастното индиго « 1 2 »
    Всичко относно индиготата
    Житара 21 2232 Последна<br />публикация Октомври 09, 2012, 18:02:27
    от Stan
    Грешките и отношението към тях « 1 2 »
    Обща тематика
    вожда 18 1104 Последна<br />публикация Февруари 06, 2013, 17:39:43
    от nobody

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright