Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да се събудя от съня наяве?  (Прочетена 1110 пъти)
mamagaya
Гост
« -: Април 14, 2011, 17:23:26 »

Как да се събудя от съня наяве?

Моят духовен гуру ми писа следното.- Аз съм сега
http://www.azsamsega.com/

Цитат
Здравей Братко,

Аз не съм пророк. Но знам ти можеш да се събудиш още сега!

Това което пишеш за съня е така. Мога да сънувам осъзнато когато поискам. Всички мечти в живота ми са реалност. Аз съм след самадхи и ти го можеш !

Сигорен съм Бог е с теб. Той и Ти сега сте едно. Всичките ти проблеми са илюзия, сън.
Но ти вече знаеш ще само да решиш че си буден и скоро ще си буден. Навярно вече си буден!

Бъди себе си!
Обичам те!

Цитат
Братко,

Ако нещо не става от самосебе си заначи липсва чистота. Чистота на духът. Изчеисти се и всичко ще стане от самосебе си. Изчисти тялото с асана и пранаяма, с чиста храна и светена вода. Изчисти мислите от всеки негатив и мисъл за неуспеха. Не бързай, защото силите са големи...

Никой освен ти самият не е в състояние да направи това. Ти си на ход...

Бог е с теб.

Активен
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #1 -: Април 30, 2011, 08:30:00 »

ми то има хиляди книжки, просто си избери някои и карай по тях, взимай каквото ти е нужно спрямо твоята нагласа и в даден момент ще видиш че всъщност се иска да правиш всички техники от дадена книжка за да стигнеш до там дето си тръгнал или до там дето искаш да отидеш
Като гледам само се луташ от една книжка на друга, може би в даден момент ще ти омръзне
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Април 30, 2011, 21:38:50 »

Значи всеки да се води човек само по книжки и механично да повтаря упражнения?!
Активен
sharga
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #3 -: Май 03, 2011, 23:29:44 »

малеее много си ми сложна

човек - това не искам да го обсъждам щото е сложно и не се знае в кой смисъл да се ползва

упражненията специално тия от книгите на кастанеда тряя доста да се озориш за да направиш някое от тях механично  и да наистина хубаво е да се правят всичките ако човек си избере този път който е описан там  и макар и да не го избере него а просто да следва своя който просто поема и пътя на война между другото ако тръгне да хитрува и не иска да прави прегледа или нещо друго то се забатачва в дадент момент, нещо почва да му бяга,а то в днешния свят май и да си войн не е достатъчно  Ухилен

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Сън в съня
Моите сънища
AIA 7 3418 Последна<br />публикация Август 07, 2012, 10:49:41
от deniyuli
Значение на цифрите в съня
Астрология и нумерология
Админ 0 1019 Последна<br />публикация Януари 26, 2010, 20:49:58
от Админ
Защо като се събудя?
Моите сънища
i.am.eternal 10 1145 Последна<br />публикация Април 11, 2011, 19:35:49
от xxxx
Проблеми със съня
Моите сънища
notlike 5 1194 Последна<br />публикация Август 20, 2011, 19:47:20
от Синьо мечтание
Алармите на колите пречат на съня
Обща тематика
Слънчев лъч 4 480 Последна<br />публикация Август 15, 2011, 22:10:07
от Слънчев лъч

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright