Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпроси от Транс  (Прочетена 5784 пъти)
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #30 -: Април 17, 2011, 19:03:20 »

Интересни неща пишеш :д откъде си ги научил
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #31 -: Април 17, 2011, 19:11:28 »

Интересни неща пишеш :д откъде си ги научил

http://zelands.ru/
Реалността съществува независимо от нас... до момента, в който сме съгласни с това твърдение.
Светът не е такъв, какъвто сме свикнали да го възприемаме. Материалната действителност е само външното видимо проявление на реалността. Но какво се крие от другата страна, вътре?
В този филм пред вас ще се открие реалност в един непознат досега облик. Всеки от нас, без да го съзнава, създава отделен слой на своя свят, в който после му се налага да съществува. С волята си сте способни да си създадете всякакъв свят. Необходимо е само да знаете как. За това съществува транссърфингът - техника за управление на реалността, успешно прилагана вече от милиони хора.
Активен
Luna:)
Гост
« Отговор #32 -: Април 17, 2011, 19:37:24 »

Здравей, trans. В книгите на Зеланд пише как да постигнеш състояние на единство м/у душата и разума. Но както сигурно вече знаеш обикновенно това става с отрицателното развитие на събитията. Разумът се страхува, а душата няма нищо против.. По трудно е да се обединят в положително развитие на ситуацията именно поради тази причина. При мен действаше принципът за координиране на намерението (каквото и да става то е за добро) дори да срещна лошо обстоятелство, аз със силата на създадел на моята реалност го обевявам за положително и то става такова.
Цитат
Казано накратко да управляваш съдбата си
Постоянно го правиш, но трябва да държиш включен нащрек твоя вътрешен надзирател  и да си постоянно под арента, да си на сцената като зрител и да осъзнаваш, че постоянно играеш, по-трудното е да си спомниш това навреме преди махалата да са хванали в мрежите си вниманието ти. Да, реалноста наистина е просто сън и там материалната реализация е много по забавена, защото разума вече е нащрек, а е почти невъзможно да го изключиш. В съня вниманието на разума е отслабено поради което душата е свободна да прави каквото иска. Можеш да използваш визуализация и слайдове за да изпълниш целите си, но трябва да елиминраш страховете и притесненията си, а това както знаеш са излишни потенциали и увеличена важност, а с тях равновестните сили се "оправят" набързо като те сритват. А те(потенциалите) се разпърскват най-добре чрез действие, защото както и да се убеждаваш няма да успееш да убедиш разума си в нещо, а и да можеш ще стане супер трудно.
« Последна редакция: Април 17, 2011, 19:57:03 от Luna » Активен
Гост
« Отговор #33 -: Април 17, 2011, 19:49:38 »

Цитат
Къде да търся този път. Вътре в себе си или извън. Аз мисля че трябва да се търси в пространство на варианти.

Всеки си има свой път на развитие по който ще е най-щастлив, своя цел в живота при която както сиг. знаеш душата и разума са щастливи. Целта при всеки е различна, но има и лъжливи цели натрапени ни от махалата за да ни контролират и да станем винтче в цялата система, когато един човек е излязъл от строя и тръгнал по своя път, те(махалата) се заемат да го елиминрат, ако не успеят тогава са принудени да направят от него звезда и да се хранят от енергията на "феновете" на новоизгрялата личност. Когато намериш целта на живота си, но не цели като парите или някакви вещи (те са само атрибут по пътя към успеха), тогава всичко ще ти е ок и обстоятелствата ще се стичат така, че все едно всичко е направено за теб ( и ще е така), защото това ще е твоята линия на живота. Тази цел  не се намира в пространството на варианти (въпреки, че там има всичко), за нея знае само душата ти, когато я намериш тя(душата) ще се чуства в "свой води". Намери тази своя цел и ще намериш пътя! Успех!
« Последна редакция: Април 17, 2011, 20:01:44 от Luna » Активен
Хristo
Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #34 -: Април 17, 2011, 19:59:19 »

Trans, защо тогава питаш как можеш да станеш осъзнат, след като знаеш толкова много по въпроса?
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #35 -: Април 17, 2011, 20:20:55 »

Ице много си хубав по телевизията ,няма ли да направите анонс тук, да ви гледаме
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
mamagaya
Гост
« Отговор #36 -: Април 17, 2011, 20:26:19 »

Здравей, trans. В книгите на Зеланд пише как да постигнеш състояние на единство м/у душата и разума. Но както сигурно вече знаеш обикновенно това става с отрицателното развитие на събитията. Разумът се страхува, а душата няма нищо против.. По трудно е да се обединят в положително развитие на ситуацията именно поради тази причина. При мен действаше принципът за координиране на намерението (каквото и да става то е за добро) дори да срещна лошо обстоятелство, аз със силата на създадел на моята реалност го обевявам за положително и то става такова.
Цитат
Постоянно го правиш, но трябва да държиш включен нащрек твоя вътрешен надзирател  и да си постоянно под арента, да си на сцената като зрител и да осъзнаваш, че постоянно играеш, по-трудното е да си спомниш това навреме преди махалата да са хванали в мрежите си вниманието ти. Да, реалноста наистина е просто сън и там материалната реализация е много по забавена, защото разума вече е нащрек, а е почти невъзможно да го изключиш. В съня вниманието на разума е отслабено поради което душата е свободна да прави каквото иска. Можеш да използваш визуализация и слайдове за да изпълниш целите си, но трябва да елиминраш страховете и притесненията си, а това както знаеш са излишни потенциали и увеличена важност, а с тях равновестните сили се "оправят" набързо като те сритват. А те(потенциалите) се разпърскват най-добре чрез действие, защото както и да се убеждаваш няма да успееш да убедиш разума си в нещо, а и да можеш ще стане супер трудно.

За да се почувства външното намерение, трябва да се измъкнем от прокрустовото ложе на обичайните представи и усещания. Разумът съществува в тесните рамки на общоприетия светоглед. Измъкването извън тези граници е трудно, защото подобен пробив на свой ред може да се осъществи само с външно намерение. Разумът няма да предаде толкова лесно позициите си. Получава се затворен кръг -за да се постигне външно намерение, е необходимо самото външно намерение. В това е цялата сложност.

Е за това става дума Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Активен
Гост
« Отговор #37 -: Април 17, 2011, 20:36:54 »

Цитат
Постоянно го правиш, но трябва да държиш включен нащрек твоя вътрешен надзирател  и да си постоянно под арента, да си на сцената като зрител и да осъзнаваш, че постоянно играеш, по-трудното е да си спомниш това навреме преди махалата да са хванали в мрежите си вниманието ти. Да, реалноста наистина е просто сън и там материалната реализация е много по забавена, защото разума вече е нащрек, а е почти невъзможно да го изключиш. В съня вниманието на разума е отслабено поради което душата е свободна да прави каквото иска. Можеш да използваш визуализация и слайдове за да изпълниш целите си, но трябва да елиминраш страховете и притесненията си, а това както знаеш са излишни потенциали и увеличена важност, а с тях равновестните сили се "оправят" набързо като те сритват. А те(потенциалите) се разпърскват най-добре чрез действие, защото както и да се убеждаваш няма да успееш да убедиш разума си в нещо, а и да можеш ще стане супер трудно.

За да се почувства външното намерение, трябва да се измъкнем от прокрустовото ложе на обичайните представи и усещания. Разумът съществува в тесните рамки на общоприетия светоглед. Измъкването извън тези граници е трудно, защото подобен пробив на свой ред може да се осъществи само с външно намерение. Разумът няма да предаде толкова лесно позициите си. Получава се затворен кръг -за да се постигне външно намерение, е необходимо самото външно намерение. В това е цялата сложност.

Е за това става дума Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Ммм да.. точно за това четох и аз наскоро, може и да се получи ако просто например действаме и имаме доверие в нашия свят и го оставим да се погрижи за нас? 
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #38 -: Април 17, 2011, 20:41:49 »

Трябва опорна точка за да мже да се направи реалността съзнателно сънуване Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Активен
Търсач
Търсач
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #39 -: Април 17, 2011, 21:49:45 »

Не става въпрос за издигане на Кундалини.
Само Кундалини може да те води до Божественото. Съня те води към Подсъзнанието
Активен

mamagaya
Гост
« Отговор #40 -: Април 17, 2011, 22:48:58 »

Не става въпрос за издигане на Кундалини.
Само Кундалини може да те води до Божественото. Съня те води към Подсъзнанието

Приятел, моля не намесвай Кундалини в транссърфинга. Тук става въпрос за събуждане от реалността, а не за някакви примитивни йога техники Усмивчица
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #41 -: Април 17, 2011, 22:59:34 »

Веселяк Чукча писател, не читател.
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #42 -: Април 17, 2011, 23:16:38 »

Без да изпадаме в подробности, главната причина за изкривяването на истинската същност на Бога са редицата подмени, осъществени от религиите. Превръщат служенето на Него в поклонение, а очевидността на съществуването Му заменят със сляпа вяра. Махалата обявяват, че човек е безпомощен, като му противопоставят всемогъществото на Бога. А пък първичната Божествена същност на човека изобщо са заличили, като по този начин са скъсали предишното му единство със Създателя.
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1379

• Град: Варна
  • « Отговор #43 -: Април 18, 2011, 00:50:52 »

Вяра,Надежа и Любов!
    Душа,разум,его!
    3 в1!
    Триединство!
    Едно цяло!
    Равновесие в хаоса!
    Хаос в равновесието!
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #44 -: Април 18, 2011, 12:59:50 »

Някои може ли да обясни на прост език какво е прана и как се използва?
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Поредните въпроси от един начинаещ
    Астрология и нумерология
    praiseyou 7 2103 Последна<br />публикация Февруари 17, 2010, 13:35:42
    от izida
    Въпроси и отговори на деца за Бога
    Послания
    delfin 14 3133 Последна<br />публикация Ноември 20, 2010, 17:42:50
    от prikazka
    Въпроси за смисъла на живота « 1 2 ... 19 20 »
    Духовни учения
    insanewalker 285 18872 Последна<br />публикация Януари 21, 2013, 15:39:01
    от nobody
    Форумна игра ->Въпроси « 1 2 »
    Обща тематика
    Аэ съм 17 1496 Последна<br />публикация Ноември 01, 2010, 19:15:41
    от Хristo
    Игра на въпроси
    Обща тематика
    Kissing You Good Night 5 1000 Последна<br />публикация Май 10, 2011, 20:39:58
    от dreek

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright