Духовно развитие

Страници:  1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпроси от Транс  (Прочетена 6240 пъти)
mamagaya
Гост
« Отговор #210 -: Май 21, 2011, 20:36:05 »

По същият начин ако човек се роди в свят където хората живеят да речем 300 години и той ще живее около толкова. защо? Защото го е приел като факт и знае че може да го постигне. А болестите са друго нещо и всяка една болест има лечение стига да е навреме. Усмивчица
Че този свят може и да е тук. Генетици от Харвард са открили гена на стареенето. Той  регулира скоростта на клетъчното делене. Генетиците потвърждават, че използването на целия му потенциал може да удължи човешкия живот до 300-годишна възраст.

Да правят каквото искат. Тяхна си работа
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #211 -: Май 21, 2011, 22:20:55 »

Въпрос. Какво правите когато сте ядосани на целия свят и в сърцето ви се тъи злоба. Понеже моето състояние сега май е такова.

Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #212 -: Май 21, 2011, 22:55:22 »

Въпрос. Какво правите когато сте ядосани на целия свят и в сърцето ви се тъи злоба. Понеже моето състояние сега май е такова.

Гася компютъра и лягам да спя
Активен
Psychedelia
Гост
« Отговор #213 -: Май 21, 2011, 23:05:11 »

В такива случаи много лошо съм избухвала, за което съжалявам... Иначе аз предпочитам да ида някъде сред природата, за да се успокоя... Даже някое коте или кученце ако е близо до мен още по-бързо ще се оправя Прегръдка Или пък да слушам птичките как ми пеят Плезещ се
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #214 -: Май 21, 2011, 23:32:15 »

В такива случаи много лошо съм избухвала, за което съжалявам... Иначе аз предпочитам да ида някъде сред природата, за да се успокоя... Даже някое коте или кученце ако е близо до мен още по-бързо ще се оправя Прегръдка Или пък да слушам птичките как ми пеят Плезещ се

То и аз съм много избухлив. Но какво да се прави. Просто като се досетиш за проблема и започва едно ядосване. Доста хора чупят чаши, а някои дори и стигат до самоубийство.

Много съм слаб физически. Не зная защо е така. ОТ нерви ли е. Възможно ли е когато човек се нерви много и да е слаб.
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #215 -: Май 22, 2011, 02:52:10 »

Въпрос. Често когато съм сред доста хора и се зачервявам. ПРеди известно време имах изнасяне на урок пред деца от 3 клас и яко се изчервих. Наистина за пръв ми беше.

По принцип изчервяването е характерно за хората които още нямат добре изградено самочувствие нали. Кажете някакъв лек.
Да си източа кръвта ли? Все има някакво решение.

Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #216 -: Май 22, 2011, 10:58:44 »

Въпрос. Често когато съм сред доста хора и се зачервявам. ПРеди известно време имах изнасяне на урок пред деца от 3 клас и яко се изчервих. Наистина за пръв ми беше.

По принцип изчервяването е характерно за хората които още нямат добре изградено самочувствие нали. Кажете някакъв лек.

Не опита ли с визуализация?

Или за такива неща не помага?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #217 -: Май 22, 2011, 14:04:28 »

Цитат
    От вас се иска само да направите поръчката, останалото оставете на сервитьора.
    И след време на човека му се взима повече от това, което си мисли, че има. Това е сметката, която дължи. И тогава човекът научава една истина... [липсва текст] Усмивчица

Цитат
    Да си източа кръвта ли?
    Ами опитай. да видим какво ще стане
    Активен
    nino
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #218 -: Май 22, 2011, 15:01:21 »

Въпрос.

Няма да е никак зле!
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #219 -: Май 22, 2011, 15:07:57 »

И аз за това мисля. Но каква визуализация да използвам
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #220 -: Май 22, 2011, 15:31:11 »

И аз за това мисля. Но каква визуализация да използвам

Е как каква?

Нали постоянно това ни учиш - да създаваме собствен слой от пространството на различните възможности, който желаем да реализираме в нашия живот?
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #221 -: Май 22, 2011, 15:41:32 »

Да бе верно. Бях забравил за това.
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #222 -: Май 23, 2011, 15:49:34 »

Въпрос. Преди известно време един човек жестоко ме нарани. Как да му простя?
    Активен
    Lola
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #223 -: Май 23, 2011, 16:58:15 »

Защо трябва да му прощаваш?
    Активен
    Lola
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #224 -: Май 23, 2011, 17:09:46 »

Трябва да си измислиш собствен лек  Усмивчица
    Не е задължително а д си с ниско самочувствие.
    На мен ми се е случвало да се изчервявам без изобщо да знам, и ми питат защо се изчерви ,а  аз си нямам и понятие.  Засрамен
    И съм забелязала, че може да се случи дори когато се води разговорна тема, с която нямам нищо общо, но  са ми минали през ума разни мисли, които всъщност са много далече оттемата и не са нищо особено. Просто трябва да не ти пука, че се изчервявашр май това е най-добрия вариант
    Активен
    Страници:  1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Поредните въпроси от един начинаещ
    Астрология и нумерология
    praiseyou 7 2224 Последна<br />публикация Февруари 17, 2010, 13:35:42
    от izida
    Въпроси и отговори на деца за Бога
    Послания
    delfin 14 3228 Последна<br />публикация Ноември 20, 2010, 17:42:50
    от prikazka
    Въпроси за смисъла на живота « 1 2 ... 19 20 »
    Духовни учения
    insanewalker 285 19706 Последна<br />публикация Януари 21, 2013, 15:39:01
    от nobody
    Форумна игра ->Въпроси « 1 2 »
    Обща тематика
    Аэ съм 17 1643 Последна<br />публикация Ноември 01, 2010, 19:15:41
    от Хristo
    Игра на въпроси
    Обща тематика
    Kissing You Good Night 5 1139 Последна<br />публикация Май 10, 2011, 20:39:58
    от dreek

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright