Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 16   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпроси от Транс  (Прочетена 5723 пъти)
mamagaya
Гост
« -: Април 13, 2011, 21:31:22 »

Привет,

Имам 5 извадени зъба и някак си ми е кофти, а да не говорим че съм млад ( преди няколко години минах пълнолетие ) . Просто не се търпи. Не виждам смисъл да слагам мостове защото ще си увредя другите зъбки, а да не говорим че мостовете не могат да се избелват и имат куп други недостатъчици. Веднъж една приятелка екстрасенс ми спомена че в Индия съществувал лечител или доктор дето можел да накара на даден пациент да му поникне нов зъб на мястото на изгубен вече. Разбира се всичко ставало с прана - универсална жизнена енергия. Smiley А може да съществуват и други. С прана може да се прави всичко. Идеята ми бе следната - с помощта на транссърфинга да си материализирам един такъв лечител и тои да ми оправи зъбките. Няма значение дали ще е мъж или жена. Все пак дуалното огледало е съгласно с всичко.

На следващият ден писах съобщение до една приятелка навътре в транссърфинга и енергийните субстанции. Тя ми отговори следното:

Цитат
Цитат
Принципно е възможно това, което питаш - но, става въпрос за това да призовеш дух, а не човешка субстанция. Въпросът е - дали трябва да го направиш. Защото този дух е на свой етап от развитие и еволюция, както и ти. И с призоваването му (инвокиране или евокиране) - ти ще го отклониш от пътя му (за което ще си получиш санкциите и наказанията). Особено, ако става дума за напреднал в еволюционно отношение дух. Има три варианта:
1. Той да не се отзове (напредналите духове не идват по поръчка и за дребни работи, а само по свое желание. Тук важи максимата, че Учителят сам избира ученика и не идва по поръчка и каприз).
2. На негово място да дойде друг, който да те заблуди и да ти навреди.
3. Да се отзове, да ти помогне - но, това е сделка, за която ти ще си платиш.
Отново ще ти отговоря, на база личния си опит и работата си с енергийните субстанции: Най-добре е сам да си вършиш работата и да постигаш сам нещата, които искаш. Да не търсиш друг да ти ги върши. Защото това е мечешка услуга. Тоест, така няма да помогнеш за еволюцията си и няма да научиш нищо. Успехът ще е временен и после ще затънеш в излишна карма. С духовете шега не бива и малко хора умеят правилно да боравят с тях, защото не познават законите за призоваване и не знаят как да се предпазят.

Аз не искам да призовавам духове, а човек. Няма значение откъде ще се появи. Все някога ще се появи и може да стане чудо. Аз просто  ще въртя човека в мислите си с определени параметри. Smiley На разположение ми е дуалното огледало и пространство на варианти, а това е необходимо за материализация на заплануваното.

Моля за съвети
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Април 13, 2011, 21:46:57 »

На такава молба не бях попадала Намигване

Мисля, че тази книга би ти помогнала за проблема, макар да не е точно това, което искаш.Усмивчица Надявам се да не си помислиш, че се шегувам заради заглавието на книгата. Ухилен

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%EA%E0%EA+%F1%E8+%EE%F2%E3%EB%E5%E4%E0%F5+%ED%EE%E2%E8+%E7%FA%E1%E8
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
mamagaya
Гост
« Отговор #2 -: Април 13, 2011, 21:56:52 »

Книгата съм я чел няколко пъти. Методиката описана в нея не действа
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #3 -: Април 13, 2011, 23:09:58 »

Може ли някой да ми обясни какво е транссърфинг и всичкото споменато от горе, мерси :Р <3
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #4 -: Април 14, 2011, 00:56:29 »

mamagaya, опитай да се помолиш на архангел Рафаил. Помоли се, призови го, вярвай.
    Знай, че зъбите растат постепенно, а не от днес за утре. Успех!
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #5 -: Април 14, 2011, 14:39:18 »

За съжаление не вярвам в ангели
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Април 14, 2011, 15:35:09 »

Ангелите са като нас, индиготата, само че по-напреднали. И те като нас помагат на хората и за това и са тук Усмивчица
    Но иначе и аз не вярвям че има некъв пич в олбаците, а по скоро универсална енергия, която е на всякаде и ни помага по безброй начини.. е тва е Бог за мене.. иначе и ние след време ако се развием можем да станем такива и да отидем да помагаме на други планети Усмивчица
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #7 -: Април 14, 2011, 15:46:45 »

Ангелите са като нас, индиготата, само че по-напреднали. И те като нас помагат на хората и за това и са тук Усмивчица
    Но иначе и аз не вярвям че има некъв пич в олбаците, а по скоро универсална енергия, която е на всякаде и ни помага по безброй начини.. е тва е Бог за мене.. иначе и ние след време ако се развием можем да станем такива и да отидем да помагаме на други планети Усмивчица
    Първо към автора на темата, това не е ангел, а архангел. Намигване

Сега към теб дет блейд, ангелите НЕ са като вас, нас и тн.
    Къде съм казал, че е пич?
    А ти, както и аз, и всички останали, такива ангели няма как да станем, тъй като ангелите, които помагат на хората, никога не са живели на земята в човешки тела! (освен въплътени ангели, които приемат човешка форма за кратко време).

Към автора отново, всеки има право да вярва в какво иска, затова не те упреквам, пожелавам ти успех! Усмивчица
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #8 -: Април 14, 2011, 17:07:13 »

Света е устроен по съвсем друг начин.
    http://sebepoznanie.com/upravlenierealnost/transsyrfing/

Многостранността на нашия свят е най-важното му фундаментално качество. А всяка теория е просто един аспект от проявата на тази реалност. Така че какъвто и светоглед да изберем, изборът ни ще се реализира.

Постигналите просветление се броят на пръсти. То е като да се луташ по оплетените улички на непознат град, а после да се издигнеш в небето и от височината на птичи полет да видиш цялата местност като на длан и пътят към целта веднага ти става ясен.
    Активен
    Drakon
    Гост
    « Отговор #9 -: Април 14, 2011, 17:31:34 »

Цитат
    Многостранността на нашия свят е най-важното му фундаментално качество. А всяка теория е просто един аспект от проявата на тази реалност. Така че какъвто и светоглед да изберем, изборът ни ще се реализира.

Постигналите просветление се броят на пръсти. То е като да се луташ по оплетените улички на непознат град, а после да се издигнеш в небето и от височината на птичи полет да видиш цялата местност като на длан и пътят към целта веднага ти става ясен.

И Аз искам да стана,един от тези пръсти :-)
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Април 14, 2011, 17:51:14 »

Първо към автора на темата, това не е ангел, а архангел. Намигване

Сега към теб дет блейд, ангелите НЕ са като вас, нас и тн.
    Къде съм казал, че е пич?
    А ти, както и аз, и всички останали, такива ангели няма как да станем, тъй като ангелите, които помагат на хората, никога не са живели на земята в човешки тела! (освен въплътени ангели, които приемат човешка форма за кратко време).

Към автора отново, всеки има право да вярва в какво иска, затова не те упреквам, пожелавам ти успех! Усмивчица

Всичко е възможно, само трябва да знаеш как.
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #11 -: Април 14, 2011, 17:55:15 »

Трябва много силна вяра, а аз нямам такава.

Формирайки слоя на своя свят, на своята реалност вие общувате с Бога. Когато се радвате на своето творение, Той се радва заедно с вас. Точно това е истинско служене на Него. А вярата в Бога е преди всичко вяра в себе си, в силата на възможностите си като творец. Във всеки човек има частица от Създателя. Така че доставете радост на своя Отец! Колкото вярвате във възможностите си, толкова е вярата ви в Бога. Така реализирате казаното от Него: „Според вярата ви ще ви се въздаде."

С дуалното огледало мога да материализирам лечител нали?
    « Последна редакция: Април 14, 2011, 18:09:44 от mamagaya » Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #12 -: Април 15, 2011, 13:31:11 »

Здравей trans,материализацията е възножна на всички нива и ние материализираме постоянно във всеки един миг въпроса е там,дали си даваме сметка за това, безхаберни ли сме към влизащите и излизащите мисли,чувства и емоции.

Що се отнася до това да си материализираш нови зъбки според мен е напълно възможно както и всичко друго разбира се.

Но за този процес се изисква огромна осъзнатост и контрол на силата която тече през теб.
    Дали ги имаш само ти си знаеш,колко много вярваш само ти си знаеш!

Според мен е добре да се приемеш първо за да изчистиш съпротивата и да работиш във вътрешен мир.

Така силното ти желание ще се превърне в леко и свободно намерение.
    Така би изградил по интимна връзка със своето уникално тяло.

Нещо много важно в тази ситуация е да прехвърлиш фокуса си от външна промяна към вътрешна.
    Вместо действителността промени гледната точка.

Защото външната ще си отиде един ден,а вътрешната ще остане за винаги!

Успех!
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #13 -: Април 15, 2011, 18:27:44 »

В пространството на варианти има всичко - и всичко, което желаете с душата и разума си, е ваше. Но трябва да знаете, че на прага на Вечността стои Вратар - абсолютният закон, който пази достъпа до всичко, което се намира там. Този неумолим страж пуска само онези, които имат куража да се възползват от своето право на Създател. Пропуск ще бъде вашият вердикт: аз мога и съм достоен, защото така съм решил. Не искам и не се надявам - аз имам намерение. Вземете своето право и Вратарят ще отвори пред вас вратата към Вечността.

Въобще всичко което си помисля има там. хехехе
    значи ми трябва един лечител които да лекува зъбки с прана. нека да е жена и на възраст около 35 години. С черна коса. Това ще се транссформира като мисъл форма и ще се изпрати към огледалото на света. Огледалото реагира със забавяне и ще е необходимо известно време докато срещна този човек. Все някога ще стане.
    само едно не ми е ясно. каккво е прана? моля разтълкувайте ми го за да зная как се задават такива параметри.
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=nzOQ006ELvQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nzOQ006ELvQ</a>
    « Последна редакция: Април 15, 2011, 18:42:11 от trans » Активен
    Синьо мечтание
    синьо мечтание
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: BG
  • profile.php?id=1824581147
    « Отговор #14 -: Април 16, 2011, 18:05:36 »

trans Странна работа точно същата молба гледах и в друг сайт...Едва ли е случайно съвпадение... Затъпяване
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 16   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Поредните въпроси от един начинаещ
    Астрология и нумерология
    praiseyou 7 2093 Последна<br />публикация Февруари 17, 2010, 13:35:42
    от izida
    Въпроси и отговори на деца за Бога
    Послания
    delfin 14 3097 Последна<br />публикация Ноември 20, 2010, 17:42:50
    от prikazka
    Въпроси за смисъла на живота « 1 2 ... 19 20 »
    Духовни учения
    insanewalker 285 18763 Последна<br />публикация Януари 21, 2013, 15:39:01
    от nobody
    Форумна игра ->Въпроси « 1 2 »
    Обща тематика
    Аэ съм 17 1467 Последна<br />публикация Ноември 01, 2010, 19:15:41
    от Хristo
    Игра на въпроси
    Обща тематика
    Kissing You Good Night 5 986 Последна<br />публикация Май 10, 2011, 20:39:58
    от dreek

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright