Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ЦЕННО! АКТИВАЦИЯ И Порталните дни !  (Прочетена 1629 пъти)
zvezdichka
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« -: Април 13, 2011, 20:28:33 »

Повечето от вас сигурно вече са виждали Лунния календар на маите “Цолкин” – изпращам ви го като прикачен файл - това е "плоското" изображение на календара. Във втория прикачен файл “3-D-ЦОЛКИН“ сега можете да видите същия календар в триизмерен (обемен) вид. Зелените кубчета са така наречените “Портални дни” – дни на Портали за Галактическа активация.
Най-отгоре в триизмерното изображение се виждат две дълги зелени “гредички” – това са две дълги поредици от по 10 последователни Портални дни, които сега се падат на следните дати:

Първа десетка Портални дни:

от 9 до 18 април: това са дните от 106 до 115 (вижте номерацията в “плоското” изображение на календара).

Втора десетка Портални дни:

от 19 май до 28 май – дните от 146 до 155 в календара.

Друг интересен момент е така нареченият

"Мистичен стълб" - това са 20 дни, точно по средата на календара, падат се

от 24 април до 13 май – дните от 121 до 140 в календара.

Какво означават Порталните дни за нас:

Според маите, това са магически дни. В тези дни се събират заедно специфични комбинации от Тонове и Слънчеви печати и създават честоти, помагащи за преход в състояние на по-дълбоко осъзнаване.

Порталните дни усилват нашата възможност да открием врати и да проникнем в други измерения, да засилим интуицията си и да разберем по-добре потоците от енергии на 3-то и 4-то измерение.

Счита се, че в тези дни Боговете слизат на Земята. Удвояват се всички духовни сили, енергии и усещания, освобождава се вътрешната същност.
Наблюдавайте, как ви въздейства ускоряващата енергия на тези дни. Такова време има само веднъж в годината. Не пропускайте тези дни на особена духовна сила и развитие. През това време може да се извърши голям скок напред, самото Небе и Времето помагат за това.

Можете да си повтаряте следната фраза:

«Аз съм Портал на Галактическата Активация, влез в мен».

По-нататък се оказваме на хребета на календара - сивите клетки - това е така нареченият "Мистичен стълб". Сравняват го със Сърцето на Небесата и Огледалния свят. В календара той уравновесява горе и долу, ляво и дясно.
Това е хребетът на мирозданието. Затова е отделен специално.

Хармоничният модул «Цолкин» прилича на Тъкачен стан. Изучавайки този Тъкачен стан, ние откриваме, че той се разпространява на всичките 20 реда, съставляващи хоризонталната структура на Хармоничния модул.

Той покрива 12 стълба – всичките, с изключение на един, централен, седмия, в който няма нито един елемент от резонансния скелет. В същото време този стълб се явява ос на симетрия на резонансния галактически скелет, като го разделя на две равни части. Незасегнатият седми стълб се явява мистичен. Той не се отразява от нищо, той отразява всичко. В тези дни всичко невъзможно става възможно!
http://www.pan-bg.com/upload/tzolkin_bg.jpg
http://13-20.ru/p50.html
« Последна редакция: Април 13, 2011, 20:45:44 от zvezdichka » Активен
Галина Цветанова
Гост
« Отговор #1 -: Юли 11, 2011, 16:38:56 »

Кои са следващите дни за Активация и Портални дни след Май месец. За  юли, август и т.н. Има някакъв начин за изчисление или как? Благодаря предварително!!!!:)))
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
РАДИКАЛНА ПРОМЯНА на данъчното и осигурително облагане
За България
naturu 5 2596 Последна<br />публикация Декември 14, 2010, 13:41:04
от The One
КАК ХОРАТА ИЗКАРВАТ ПАРИ ОТ "ИНДИГО ИДЕЯТА" « 1 2 »
Всичко относно индиготата
Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 27 3478 Последна<br />публикация Януари 29, 2011, 17:24:40
от nia.boneva6
МИСТЕРИЯТА НА СИНХРОНИЧНОСТТА (разкази) « 1 2 »
Изкуство
giti 17 2114 Последна<br />публикация Октомври 28, 2010, 20:19:52
от nia.boneva6
ЕДНА ПЛАНЕТА, ЕДНО СЪРЦЕ, СВЕТОВНА МЕДИТАЦИЯ
Инициативи
Житара 9 1627 Последна<br />публикация Март 08, 2011, 19:18:43
от meander
СПИСЪК ОТ АКТИВАЦИИ НА ВЪЗНЕСЕНИЕТО
Езотерика
The One 7 1832 Последна<br />публикация Март 26, 2011, 22:07:41
от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright