Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ужас!  (Прочетена 1132 пъти)
Elvira1989
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« -: Април 13, 2011, 11:52:03 »

Случвало ми се е да ме душат ; затискат и т.н. Това се случва обикновено след полунощ - не знам дали са духове таласъми или дори извънземни но това е доста плашещо ; миналата нощ пък сънувах огромен рак 2-3 м. по-средата на стаята ми. Борех се с него а когато му хванах щипката сякаш на сън някой ме пренесе обратно в леглото и в следващия момент се събудих това беше около 2 часа след полунощ.
Това със душенето ми се случи преди 5-6 години и не беше сън толкова истинско ми се стори - но аз съм си виновна ; същата вечер преди да заспя си мислех че ако ни нападнат извънземни на Земята аз ще се отбранявам срещу тях. Спомням си две фигури в стаята - това е...
А затискането ми се случи преди 1-2 седмици ; тъкмо се събуждах и в просъница видях как завивката ми е над мен и някой като във сянка я държи но този някой се уплаши защото се събудих. Въобще страхотии!
Активен
АСИ
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #1 -: Април 13, 2011, 13:44:04 »

Прилича ми на Егрегор,това което те напада... моли се на Архангел Михаил за защита...
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #2 -: Април 13, 2011, 16:24:41 »

Това с душенето и на мен в просъница ми се е случвало....знаех, че този, който ме души е представител на злото - а това ми се казваше в съня от някого, за го знаех, не го подлагах на съмнение, не като в реалния живот да се чудиш така ли е или не- а просто ЗНАЕХ, защото го чух да ми се казва, че е така...
    Опитвах се да повикам брат ми по телефона, но не можех да набера и опитвах със сетни сили..беше ужасно реално...
    Започнах да се моля, задушавайки се и тогава се събудих.
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

• Красен Пътеков
    « Отговор #3 -: Април 13, 2011, 18:23:30 »

тези които ви душат са астрални проекции на мисълформи насочени към вас от някой който ви изпраща негативната си енергия... за съжаление,много хора просто си пръскат негативните мисли към хора,които дори не подозират... а ако има и ритуал за черна магия,тогава този егрегор придобива сила и форма,обикновено животинска...
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #4 -: Май 02, 2011, 19:46:37 »

Не трябва в никакъв случай да си мислиш такива неща особено преди заспиване, медитирай и си представяй аурата си как те защитава, даже, ако щеш си го внуши. Аз съм го изживявавала няколко пъти, но не точно като душене , а сякай някй ми е стъпил с крака върху гърдите и не мога да си поема дъх, което си е почти същото.При това със силно сърцебиене, сърцето ми ще изкочи , много неприятно.
          Да Ви питам аз на едно друго място във форума съм писала, но сънувам , че ту се бия, ту бягам от демони и то вече четири години, като се събудя съм страшно изтощена. Да имате някаква идея тия демони какво символизират? Много ще съм благодарна, ако ми помогнете
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #5 -: Май 02, 2011, 22:09:49 »

Прилича ми на Егрегор,това което те напада... моли се на Архангел Михаил за защита...
    Стига сте молили хората те си имат работа :Д Научете се да си направите един-два щита :Р
    Активен
    dariomag327
    Requiem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #6 -: Май 02, 2011, 22:15:05 »

само един щит, адаш. но с няколко слоя. който не знае как - да пита на лични, това специализирам.
    Активен

Strength and Honor!
    Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 118

• Град: Варна
  • « Отговор #7 -: Май 25, 2011, 22:54:43 »

Сънувах преди няколко дена.... дявола. Беше енергиино мн тежко, силно. 1 френд ми донесе кристала, който си бях поръчал, но 1 вечер не беше над главата ми, нея вечер. Първо сънувах някави баири, поля, обработваема земя, хълмове мн стръмни. Бях с майка ми и кучето ми. Усещах, че някъде около нас. И до някави събрани съчки, го видях. Не съм сигурен, дали беше тий, или негов слуга, беше силен, мн силен, но май беше кат негов приближен. Беше с 2 крака-купита и едноок. Каза ми : има проблем с тънкописците. Бях настявал майка ми (тва в действителност) да ми вземе тънкописци, не химикали, когато ходех на работа, малко преди да се въртя. След това се въртя малко около съчките и нещо се замаца целия сън. След това седя като в безтегловност, в прозрачност тъмна, тъмно синя-черна. И го усетих, адски силна СИЛА исваше към мен, 'божествено' силна. Усетих как ме приближава, нещо ме натиска и сякаш ще ме пресира, мн мощно. От лявата ми ръка видях мощни искри сякаш кабел мощно напрежение се допира до земя, но от дясно бяха още по силни, светлина, пращи. Нз дали се задушвах или. И присъствието толкова силно, неизчерпаемо силно, необяснимо. Помислих си тук е. Казах си отпусни се, нека те погали. В същия момент се усетих какво съм си помислил: тва е дявола подяволите! Както като види човек лъв или мечка е по-добре да не бяга, така и аз инстиктивно реших да не се съпротивлявам. Невидимита сила сякаш ме погали, аз леко си завъртях главата и се почувствах нуписуемо странно, не точно гадно, то беше гадно, ама като замайване. Нали знаете като си легнете подпиинали и как като започне да се върти всичко и сякаш потъваш. Някво подобно 'потъване', но неуписуемо по-мощно. Сякаш ме запрати, завлече, незнам. Събудих се. Чувствах се ужасно, ужасно, повече от 2 дена седя тва чувство, отгоре имаше други, смях разговори, но отдолу си стоя стабилно. Сега го помня мн добре, но вече не ме владее. Никога не съм вярвал в дявола, но знам, че има зло, мн мощно мн. Незнам дали се е породило от липса на любов, светлина, но знам, че е мн мощно, мн.
     Инъче, откато си го слагам на раклата и сънувам, мн интензивно, почти само хубави сънища, наслаждавам им се.
    Активен
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

• Красен Пътеков
    « Отговор #8 -: Юни 05, 2011, 13:02:27 »

http://aryansunforums.21.forumer.com/a/_post232.html
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Възможността на човек да се самоизлекува.
    Духовни учения
    Бунтарката 10 2837 Последна<br />публикация Януари 25, 2011, 21:10:46
    от Tinkerbell
    Какъв е смисълът на живота? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    delfin 22 2073 Последна<br />публикация Февруари 20, 2011, 15:33:32
    от The One
    Упражнения за духовно усъвършенстване « 1 2 3 »
    Духовни учения
    nia.boneva6 35 5075 Последна<br />публикация Ноември 12, 2013, 21:53:34
    от Ich
    Избрани цитати от Учителя за Шестата раса и бъдещето
    Езотерика
    johny 4 2472 Последна<br />публикация Януари 18, 2011, 16:40:17
    от Аэ съм
    Те имат нужда от нас !
    Инициативи
    Amaranth 9 660 Последна<br />публикация Март 19, 2011, 12:07:58
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright