Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Неразбрани?!  (Прочетена 1816 пъти)
summerwine
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 51

• Град: София
  • « -: Октомври 02, 2009, 22:47:09 »

Кога се чувстваме неразбрани...как реагираме...Хммм Да споделим и да видим дали си приличаме...
    Активен

ПРЕДАЙ НАТАТЪК
    giti
    Гост
    « Отговор #1 -: Октомври 02, 2009, 23:33:20 »

Неразбрани ли? Ами майче това е най-вече,когато виждам,че отсрещана страна не се и опитва да ме разбере. Видя ли желание за разбиране,дори и да не го получа,не се чувствам неразбрана. Та кой ли може да погледне на Света от моя ъгъл? Никой. За това повече се дразня на тези,които твърдят,че са ме разбрали напълно,отколкото на тези,които не могат.
    « Последна редакция: Октомври 03, 2009, 13:21:26 от giti » Активен
    summerwine
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Октомври 03, 2009, 10:59:18 »

Да,това е!!! Неразбрана съм ,когато искам да променя нещо...,но влъскам в стени- студени, твърди, неподатливи...
    Активен

ПРЕДАЙ НАТАТЪК
    Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #3 -: Октомври 03, 2009, 11:50:48 »

Giti много добре го е казала, че никой не може да погледне от твоя ъгъл, за да те разбере. При мен проблема с неразбирането съм го решил като не споделям нещата, за които знам, че няма да ме разберат.

summerwine, недей се мъчи на всяка цена да бъдеш разбрана, премери се с това, че не всеки е в състояние да те разбере. Защото ако имаш силно вътрешно желание да те разберат това ще ти донесе много мъка от разочорование.

За мен най-важното е аз самия да се разбирам какво правя, за останалите около мен не мога да ги съдя, че не могат да погледнат през моя ъгъл.
    Активен

crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« Отговор #4 -: Октомври 07, 2009, 11:51:28 »

Аз уж намерих хора (освен във форума), които ме разбират или поне така изглежда.  Веселяк Наскоро, докато обяснявах фраза на Ницше на едно момче, свързана със свръхчовека, получих отговор: "puke", и после получих отговор: "Не го разбирам, глупаво е...".

Мисля си, че то е до човека дали ще поиска да те разбере. =]]
    « Последна редакция: Октомври 07, 2009, 12:19:52 от delfin » Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
    delfin
    Гост
    « Отговор #5 -: Октомври 07, 2009, 12:21:02 »

И до това дали изобщо е във възможностите му да те разбере. Ако не, за него това са безсмислени неща, просто толкова може да възприема.  Усмивчица
    Активен
    crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Октомври 07, 2009, 12:35:53 »

е да и това го има  Плезещ се
    Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
    indigo_girl
    Гост
    « Отговор #7 -: Октомври 08, 2009, 15:44:31 »

Хората никога не ме разбират. Когато казвам нещо, отговорът винаги е такъв"Да бе?!","Аре,млъкни!",знаете ли колко е гадно да пуличиш такъв отговор. Затова вече нищо не споделям,потаена съм,сама,но и не се нуждая от хората,коите ме ненавиждат...по-точно не се нуждая почти никога от никого...е,понякога от родителите си,но рядко,много рядко...
    « Последна редакция: Октомври 08, 2009, 15:47:05 от indigo_girl » Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #8 -: Октомври 08, 2009, 16:45:09 »

Мила какво ти стана?? Защо си се наежила така?Хммм Не ти отговорих на лични,защото имах проблем с интернета...Не ти се сърдя...няма за какво...
    « Последна редакция: Февруари 02, 2010, 03:56:57 от delfin » Активен
    crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Октомври 08, 2009, 20:10:06 »

това е интересен въпрос .. наистина в някои ситуации си внушаваме ,че не ни разбират ,но то може да е породено от това,че преди това сме имали опити с хора ,които наистина не ни ..
    Активен

summerwine
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Октомври 08, 2009, 21:43:25 »

...или изискваме неразбиране...неразбирателсво?!...Звучи мазохистично,но явно това е в природата ни- на някои повече,на други по-малко... Хммм
    Активен

ПРЕДАЙ НАТАТЪК
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #11 -: Октомври 09, 2009, 19:26:35 »

Гити,когато си мислех, че ти ми се сърдиш,не се чувствах неразбрана, а изоставена. Имам други приятели (уж), но не са индиго, те ме изоставят, но не ми пука, защото не ме разбират, и често не ме уважават. Но вие ме разбирате и когато тук се чувствам изоставена, ми е много мъчно... Сякаш ме изоставят родителите ми. Затова реагирах така... много съжалявам за държанието ми... Надявам се, че разбрахте какво искам да ви кажа?!

С обич: Зехра
    « Последна редакция: Октомври 11, 2009, 10:18:15 от delfin » Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    giti
    Гост
    « Отговор #12 -: Октомври 09, 2009, 21:12:02 »

Разбираме те споко Веселяк Гледай обаче да не вземаш такива драстични и бързи решения и да отсъждаш какво е, преди да си изслушала отсрешната страна...за твое добро е - живота ти ще е много по-лек, по-малко наранени чувства и изгубена излишно енергия...,  не забравяй също, че в комуникацията ни тук сме зависими от ограниченията на триизмерният ни Свят и най-вече от творението, произлязло от човешка ръка - компютъра и нета!
     Гушкам те цупло Намигване и ти гарантирам, че никога няма да бъдеш изоставена от нас!
    « Последна редакция: Декември 14, 2009, 15:31:26 от delfin » Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #13 -: Октомври 11, 2009, 01:58:15 »

Здравейте... отново, така имам нужда да споделя някъде тези неща,... някъде където да усетя разбиране,... чувствам се ужасно... и ужасно сама. Детството ми бе ужасно,... даже се питам имах ли такова,... не се дължи единствено на това, че бях различна, надраснала възрастниците си, а и родителите си,... не получих нужното внимание, подкрепа, любов ,разбиране,... много травми са ми останали от всичко това... и още миналото ме тегли... и се чувствам толкова объркана на моменти, че едвам издържам и постоянно си задавам въпросът: Защо съм тук ,какъв е смисълът да съм тук... и чувствам, че не е нещо ,за което повечето хора е:  дом, семейство,... кариера,... чувствам, че е нещо много повече от това... Знам, че вътрешно съм усещала... огромна сила и желание, а и тогава усещам силата си, когато помагам на някого... Другото нещо, което искам ужасно много да направя е, да науча хораата да бъдат по-истински ,по-открити,... по-емоционални, обичащи... една безусловна Любов,... защото според мен Любовта е всичко и отговорът и ключът на всичко и лекарството даже,... но вътрешно го знам това и усещам, но все още не съм готова да водя и да уча,... след като аз самата не съм достатъчно израснала и стабилизирана, защото все още се чувствам лабилна, нестабилна и че аз самата трябва да мина през това,... да го опозная, достигна, и може би чак тогава... Когато искам да помогна на някого влагам цялата си енергия и внимание и понякога съпреживявам заедно с него... и това много ме изморява,... а истината, че аз имам в момента от това нещо... някой на мен да ми помогне, да ми даде от това, което имам нужда,... да ме води... И да, и аз много често се чувствам неразбрана и съм свръхчувствителна,... изпадам в някви депресии, от които с доста време не мога да се измъкна, и нищо, и никой не може да ми помогне, защото те не знаят как да достигнат до мен... И така, докато си мине от само себе си... направо имам чувството, че ще се побъркам, а в същото време вътрешно много добре знам, че няма как да стане,... прекалено много сила има  в мен... и начинът, по който се чувствам и нещата, които минах,... бих ги описала по този начин: сякаш нещо ме дави в много дълбоки води, дави ме... и когато вече не мога да дишам и съм на прага на силите си - ме вади... Дави ме, но не ми и позволява да потъна, да се удавя... До сега не съм откривала в себе си свръхестествени заложби,... не знам на кое се дължи,... на ниската самооценка,... но и вътрешно си усещам преградите и стените, които имам към онзи, а и този свят и може би това ми пречи... или пък на ранното потискане на качествата в мен,...не знам и аз... А може би на всичко заедно.Това е за сега от мен. Благодаря ви предварително за вниманието !!!
    « Последна редакция: Октомври 11, 2009, 10:26:45 от delfin » Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    delfin
    Гост
    « Отговор #14 -: Октомври 11, 2009, 10:41:04 »

Аз сама си поставям преградите да нямам други възприятия освен интуицията. Просто тя ми е нужна да си я развивам и смятам, че още ми е рано в този си физ. живот да си отварям насилствено сетивата, без да имам нужда от това. При един започващ момент на излизане на тънкото ми физ. тяло, спрях съвсем съзнателно този процес и повече не давам да се повтори. Така, че и ако ти не изпитваш нужда и не ти се дава, това си значи, че още не му е времето. Имаш доста други неща за правене тук. По начало доста хора вече нямат контакти с родителите си, сякаш между хората изчезна диалога, доверието, опита за разбирателство. Забележи, че отвсякъде само ни заливат със сексуални намеци или направо са си явни, защото по този начин не се дава възможност да се развиват хората на други нива. Задържането на сексуалната чакра и енергетиката на тази чакра на това ниво блокира всичко и такъв човек проводник само на нисши енергии и вибрации, което е нужно на хранещите се с такава енергия същества. А и похабява страхотно самата душа - и на физ. и на по-фино ниво. Дяволчето в нас не спи. Но и това се прави доброволно. Който не иска да е роб на такава енергетика той разчупва оковите и се събужда. И ти си се събудила. Затова хората около теб не те разбират и чувствуваш различието си от всичко, което те заобикаля - и от хора, и от събития и...  не е, както ти пишеш това, което другите ги интересува - семейство (просто да се размножаваме, за да има повече органични портали (така се наричат повечето от животинските инкарнации, нямащи души, а служещи само за енергийна храна), кариера.

По начало няма учители, всеки срещнат човек или дадена ситуация може да ни научи на какво ли не. Основният учител сме си ние самите. С помощта на нашият Определител (дух. ни наставник в даденият ни жвот, може даже и да са няколко, често ги бъркат и с ангелите-пазители). Има хора, които споделят поне малка частица от това, което знаят и вече от там нататък всеки възприема според своята призма, собствената си гледна точка, личната си Вселена, в която живее.

Спирам, че стана дълго.  Усмивчица
    « Последна редакция: Октомври 11, 2009, 10:43:20 от delfin » Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright