Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Паралелна реалност  (Прочетена 2583 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« -: Април 11, 2011, 15:31:01 »

Според вас съществува ли паралелна реалност?
Не говоря за сънищата или 4-5 и тн. небе, а за реалност, в която отново живеем ние, но действията ни са къде същите, къде различни от тази. Все едно имаме текстов документ, копиран два пъти или повече и леко редактиран.
А ако мислите, че съществува, защо? Ясно е, че сме тук, за да изпълним мисията на живота си, но с каква цел същото аз, от което нито знаем нещо, нито може да се свържем, ще живее в клонирана реалност?
Активен
ники
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 44

• Град: Плевен
  • « Отговор #1 -: Май 07, 2011, 23:05:22 »

Паралелни светове сигурно има, ама такива като нас(копия ако мога така да кажа) да има там не вярвам.
     Да предположим че има 2 паралелни свята и еднакви условия за живот в началото,през годините колко пъти сме могли да си променим живота с едно или друго решение.Та като се замислиш кога е създаден света и колко години са минали,колко други решения са взели наще предци, мисля че можеш да си отговориш на въпроса Усмивчица
    Дори и да има някой като теб и мен ще си приличаме само външно, по мислене ще сме коренно различни.

Активен

sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #2 -: Май 08, 2011, 04:26:06 »

има ида, и там ме има само че съм малко по-различен, по земен съм някакси и тоя от едната паралелка е по озъзнат от мен защото дойде да ме спасява по едно време, аз също след това съм му ходил на посещение ама принципно е казано че взаимодействията между паралелките е хубаво да са колкото може по-малко, ако може никакви
    там съм женен за едно момиче дето и тук го има но тук не пожела да се омъжи за мен
    сигурно има други места където ме има, но не съм ги проверявал, но виждам че са още 6
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #3 -: Май 08, 2011, 10:49:22 »

да
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #4 -: Май 08, 2011, 13:55:57 »

ехе sharga i Death_Blade^ разкажете повече,че ми стана интересно, пък и да видим доколко теориите ви съвпадат една с друга Усмивчица
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #5 -: Май 08, 2011, 14:35:52 »

ми, има някой паралелки където положението е катастрофа, почти без жители, разруха навсякъде.. май са 3 броя такива

ми то какво да му е интересното толкова, по интересни са другите светове а не паралелните

гледай филма mr.Nobody той е леко на тая тематика
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Май 08, 2011, 14:48:27 »

ехе sharga i Death_Blade^ разкажете повече,че ми стана интересно, пък и да видим доколко теориите ви съвпадат една с друга Усмивчица
    Както и шарга го обясни... както има 2д и 3д и тн измерения.. така има и едни съб-измерения.. тоест ти си тука, но има някой точно като тебе но в друга реалност.. в тази реалност нещата може да са се развили по-различно от твойто тука или да има една малка незначителна промяна която пак променя всичко.. тук  например си неомъжен но с добра работа, а в другото измерение нещо се е променило по пътя и там имаш жената, която например не те е харесала тука за това почти всичко е същото, но нямаш жена, а там имаш но например работата ти е скапана.. има един филм който много добре обяснява това...

http://www.imdb.com/title/tt0267804/

Това е филма... самият филм е много хубав и е фокусиран върху темата...

Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Май 08, 2011, 14:49:41 »

Както и шарга го обясни... както има 2д и 3д и тн измерения.. така има и едни съб-измерения.. тоест ти си тука, но има някой точно като тебе но в друга реалност.. в тази реалност нещата може да са се развили по-различно от твойто тука или да има една малка незначителна промяна която пак променя всичко.. тук  например си неомъжен но с добра работа, а в другото измерение нещо се е променило по пътя и там имаш жената, която например не те е харесала тука за това почти всичко е същото, но нямаш жена, а там имаш но например работата ти е скапана.. има един филм който много добре обяснява това...

http://www.imdb.com/title/tt0267804/

Това е филма...( The one ) самият филм е много хубав и е фокусиран върху темата...

« Последна редакция: Май 08, 2011, 15:21:41 от Death_Blade^ » Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « Отговор #8 -: Май 08, 2011, 15:12:20 »

Има и друга реалност,има и нейни паралели,които минават през нашата.Тези паралели приличат на коридори,влизането в тях се усеща първо като сгъстяването на бъздуха е много повече.Тази реалност не се различава много от нашата.Сякаш сме влязли в сън,хората се държат различно...Ако има някой ,който би могъл да ви ги покаже влизайки заедно с вас е много интересно Усмивчица тогава много неща ще ви се изяснат! Усмивчица
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Май 08, 2011, 15:22:42 »

И например когато си знаел че например чашата ти е пред тебе, после поглеждаш настрани и след 10 минути я няма, и след още 10 пак се появява.. тогава ти е мръднала в паралелна реалност за малко :Д
    Активен
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #10 -: Май 08, 2011, 15:28:27 »

Има толкова паралелни светове колкото можеш да си представиш.Става дума за безкрайност и точка в която се събира - Началото !
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #11 -: Май 08, 2011, 17:41:07 »

Но, съгласи се, че онзи другият, който е "точно като тебе" в "другата реалност", не си ти!
    Ти какво си?
    Ти си твоя Аз.

Твоят Аз се намира в твоето тяло (когато не спиш).
    И това е именно предназначението на твоето тяло - да служи за мястото, "къщата", в което твоят Аз да пребивава, за да може да се разграничи Азът от всичко останало, от Не-Аза. И по този начин да осъзнае себе си, да се самоосъзнае.

Това е човешкият път към яснота, светлина, свобода и в крайна сметка към любов, защото не може да обича някой, който не е самосъзнателен.
    Активен
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #12 -: Май 08, 2011, 18:26:24 »

Аз съм по-скоро склонен да приема, че идвайки тук на Земята Душата не избира само една реалност, а разделя енергията си на толкова части, тоест мултиплицира се толкова пъти, колкото паралелни реалности изникнат, обусловени от изборите, които правим в тази реалност. И в зависимост от избора, който сме направили и всички онези възможности, достатъчно важни за нас по един или друг начин, които не сме избрали да реализираме в тази реалност се осъществяват в друга. За сега това са разбиранията ми по тази тема Усмивчица
    Активен
    ники
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 44

• Град: Плевен
  • « Отговор #13 -: Май 08, 2011, 21:34:47 »

Искам да питам нещо, как като се женим за други момичета ( аз съм момче) и имаме друг живот, и нашите предци предполагам и те са правили същото(оженили са се за други) как тяхното поколение сме пак ние.Ако има някой които може да се прехвърля и може да разговаря с тях,ако са по развити да ги пита те какво ще кажат по този въпрос.

Ето на мен какво ми се случи , мисля преди 2-3 год.Та вадиха ми зъб и припаднах на стола,в същия този момент аз се пренесох някъде където можех да летя. В момента когато бях припаднал аз се издигнах и полетях към небето.В кабинета имаше прозорец пред стола и минах през него все едно го нямаше и почнах да се издигам нагоре към небето.Беше към обяд и там беше ден.Помня че като ме събуди, му бях  сърдит(на зъболекаря)че ме е събудил.Не знам какво беше там ама се чувствах някак си щастлив,нямаше ангели или други хора(бях сам и се издигах), и сградите бяха същите. Сега като се замисля тогава ми се въртяха мисли да го повторя това(с припадането)да видя какво щеше да стане като стигна небето или накъдето бях тръгнал Усмивчица.Да не си помислите че сам ще го направя, ще си викам някой доктор да ме следи Усмивчица

Ако прецените че не е за тази тема„моля админа да ми изтрие поста Усмивчица
    Активен

Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Май 08, 2011, 22:03:19 »

Out of body experience ( извън телесно преживяване ) се нарича.. когато ти напускаш тялото си и си шляеш наоколо.. случвало се е на много хора Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Енергийната реалност на човека
    Духовни учения
    pufi 1 1781 Последна<br />публикация Октомври 17, 2009, 15:56:01
    от pufi
    Драконите - мит или реалност? « 1 2 »
    Езотерика
    Special_boy 26 5790 Последна<br />публикация Декември 08, 2012, 23:58:27
    от Strannik
    Енергийна реалност на човека
    Духовни учения
    Kaloyan 4 3370 Последна<br />публикация Юни 26, 2010, 01:18:56
    от Kaloyan
    Второ слънце, мит или реалност
    Астрология и нумерология
    Evolution 5 2600 Последна<br />публикация Януари 27, 2011, 17:37:43
    от Житара
    Сън или реалност? « 1 2 »
    Моите сънища
    Kyoya 16 1780 Последна<br />публикация Септември 06, 2011, 21:51:14
    от Kyoya

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright