Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Нека всеки 11-ти от месеца e "Ден за молитва за мир на Земята" Емото  (Прочетена 694 пъти)
estira
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 49

« -: Април 11, 2011, 12:18:03 »

Моето предложение за всички

8-ми април 2011г.

Моето предложение за всички е:

Следващият понеделник става месец от 11-ти март, когато голямото земетресение и цунами порази Япония и се случи инцидент в ядрената централа.

Смятам, че не е случайност това че катастрофата се случи по това време. Чувствам, че това е само началото на катастрофален феномен, дължащ се на хората заради последните години. Затова, дори проблемът от ядрените реактори да е решен този път, възможно е нови сложни кризи да ни поразят една след друга.

На тези мисли ме наведе атаките 9-11, които се случиха на 9-ти септември 2001 г. Може да се каже, че за жителите на Земята, това беше първият ден от случващите се катастрофи. И 10 години по-късно след 9-11 беше 11-ти март 2011, когато, втора катастрофа порази нас в Япония.

Сега, аз имам предложение за всички.

Нека направим всеки 11-ти от месеца "Ден за молитва за мир на Земята" и нека да се помолим хванати за ръце за мир на Земята.

По обяд, 12h, местно време

всеки 11-ти ден от месеца, моля ви кажете думите, на Великият Призив. Те са както следва.

"Uchu no Mugen no Chikara ga Korikotte Makoto no Daiwa no Miyo ga Naninatta"

Което значи :"Вечната Сила на Вселената се е събрала за да създаде свят пълен с

истинска и велика хармония."

Това е Котодама- духовната сила на думите, думи които Др. Нобуо Шиоя създаде за мир по земята. Казано е, че Др Шиоя е прероденият Лаози, философ на древен Китай, който аз дълбоко уважавам. Той беше главен лекар на императрица Шова http://www.facts-are-facts.com/magazin/2-rejuvenation.ihtml

Когато Др. Шиоя почина преди около 5 години, беше на 106 години. Приживе той ми каза, че си мечтае поне 10 % от всички хора да повтарят Великият Призив. Той беше последният японски хсиен/ просветен човек, планински отшелник/и създаде тези думи, защото беше загрижен за възможни предстоящи катастрофи.

Така че съберете хора около вас и повтаряйте думите на Великият призив всеки 11-ти по обяд за да сме подготвени.

С любов и благодарност

Масару Емото
Активен

„Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно.“Майка Тереза
"Be the change you wish to see in the world!"-Ganhdi
estira
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 49

« Отговор #1 -: Август 09, 2011, 20:37:46 »

Нека напомня, че наближава 11-то число на месеца. Всеки запознат с астрологията знае че звездите точно този месец и то около 10-ти август 2011 са в особено напрегната конфигурация. Затова нека не забравяме да се помолим, да помълчим и се обединим в обща молитва - медитация - визуализация в 12 часа този четвъртък. Колкото и да е шумно около вас, потърсете тишината в своите сърца за минута две, а които може и повече

така макар и да се случат не добри неща те ще минат по възможно най-лек и безобиден вариант, ще пострадат по-малко хора и ако сме силни в молитвите си даже никой Усмивчица
 И така ако можете настройте си алармите на телефоните в 12 ч. и си спомнете за думите на Др. Масару Емото, посланика на водата:

"Нека направим всеки 11-ти от месеца "Ден за молитва за мир на Земята" и нека да се помолим хванати за ръце за мир на Земята.

По обяд, 12h, местно време

всеки 11-ти ден от месеца, моля ви кажете думите, на Великият Призив. Те са както следва.

"Uchu no Mugen no Chikara ga Korikotte Makoto no Daiwa no Miyo ga Naninatta"

Което значи :"Вечната Сила на Вселената се е събрала за да създаде свят пълен с

истинска и велика хармония."

Това е Котодама- духовната сила на думите, думи които Др. Нобуо Шиоя създаде за мир по земята. Казано е, че Др Шиоя е прероденият Лаози, философ на древен Китай, който аз дълбоко уважавам. Той беше главен лекар на императрица Шова http://www.facts-are-facts.com/magazin/2-rejuvenation.ihtml

Когато Др. Шиоя почина преди около 5 години, беше на 106 години. Приживе той ми каза, че си мечтае поне 10 % от всички хора да повтарят Великият Призив. Той беше последният японски хсиен/ просветен човек, планински отшелник/и създаде тези думи, защото беше загрижен за възможни предстоящи катастрофи.

Така че съберете хора около вас и повтаряйте думите на Великият призив всеки 11-ти по обяд за да сме подготвени.

С любов и благодарност

Масару Емото
Активен

„Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно.“Майка Тереза
"Be the change you wish to see in the world!"-Ganhdi
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright