Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хората пренебрегнаха Истината и не ги е грижа  (Прочетена 4311 пъти)
Harpi
Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #30 -: Януари 05, 2012, 00:31:35 »

Истината е една за всички.Тя никога не се променя...

Ако истината беше една за всички, сега нямаше да се дискутира тази тема.

Ако я знаехме, да, тогава нямаше да се дискутира никоя тема Намигване
    Аааааа не , аз съм сигурна, че ти знаеш всичко , сега просто не си във форма да ни запознаеш с нея,
    « Последна редакция: Януари 05, 2012, 00:55:39 от Harpi » Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #31 -: Януари 05, 2012, 00:55:19 »

Дойдохме до въпроса на Пилат "що е истина?"
    Нали помниш Исус как отговори...Усмивчица

Той нищо не отговори, защото знаеше, че Пилат няма да го разбере, а и истината сама се защитава и не се нуждае от защита.
    А какво е - това е Бог, вселенския разум, принципа или причината, същността на нещата...великия дух...както искаш го наречи...който е един и същи и е само 1 навсякъде във всичко и променяйки се, остава същия.
    Затова на изток казват намасте: духът в мен поздравява духа в теб.

Така и аз разбирам Истината и те поздравявам за начинът,по който си го казал shining_star

Същността на нещата-добре звучи.Но защо повечето хора не желаят да стигнат до същтността,а се задоволяват с повърхностно разбиране?Може би е по -лесно да се носиш по течението?И какво трябва да се направи,за да се размислят по надълбоко хората и да поискат да открият същността?

Защо хората не ги е грижа?
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    Selinna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « Отговор #32 -: Януари 05, 2012, 02:24:09 »

Същността на нещата-добре звучи.Но защо повечето хора не желаят да стигнат до същтността,а се задоволяват с повърхностно разбиране?Може би е по -лесно да се носиш по течението?И какво трябва да се направи,за да се размислят по надълбоко хората и да поискат да открият същността?

Защо хората не ги е грижа?

Както и Странник го е описал прекрасно, относно същността на Истината колкото и да я търсим не би било възможно намирането й, защото ще намерим ключа, но ключалката ще е изгубена вече - от едната страна ще човъркаме, а то друга вече ще е заплетено по жестоко - нещата са свързани и тази реалност около нас, която виждаме е дело на нашата истина вътре в нас, ако търсим истината отвън най - много като открием отговора на един въпрос нови 10 да изникнат и така докато не се окажем на пътя отново..
    Според мен хората не, че не ги е грижа, но това е лабиринт от, който изход за повечето не е възможен за намиране ..и не заради друго, а защото търсят в самия лабиринт изход и когато насочат взора отвън - навътре стените му сами ще рухнат и вратата ще се покаже сама.

П.С. Това е парадокса на живота - Когато спреш да тичаш към целта - тя сама идва при теб.

Дано сте разбрали нещо от обърканото ми обеснение
    « Последна редакция: Януари 05, 2012, 02:34:50 от DarkSun » Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #33 -: Януари 05, 2012, 03:04:54 »

Цитат на: paparosko
    Би ли казал тогава, коя е истината, ако не е тайна, разбира се?
    Тайна е! И всичко, което е част от Великата Тайна е по-добре да си остане така.
    Папароско, стари друже. Ти си сигурно единствения човек, с който сме кореспондирали в три различни форума. Знаем се от поне 6 години. И макар да нямаме особени лични контакти, би трябвало вече да си се запознал, в общи линии с възгледите ми, относно повечето въпроси. Още повече, че сме ги разисквали и преди.
    Но добре, ще продължа нататък.
    Дадено ни е само да отчитаме фактите. Ние и това не правим, а се опитваме да разсъждаваме и да умуваме - кое е породило тези факти и какви ще са последствията. Разсъждението е мързеливо състояние на ума. Имаме нужда от обяснение на всичко, което не разбираме и не можем просто да го приемем такова каквото е. Това предопределя състоянието, в което се намираме - перманентна заблуда.
    Цитат на: harpi
    Защо слагате "горката" истина в рамка? "Истината е една" - и край /достигаш истината и умираш спокоен/
    Талантът ти, друже, да виждаш неща, които не съществуват и да чуваш думи, които не са казани е изумителен.
    Цитат на: shining_star
    Ти къде видя тук някой да е казал, че истината е крайна?!
    А , кой каза , че е една ?
    Аз казах, че е една. Обърни внимание на парадокса - ти също говориш за нея, в единствено число. Значи условно си приела, че те не са две или повече. Ех, този твой талант.
    Цитат на: Eona Lightholder
    Какво е Истината по-точно
    А какво е - това е Бог, вселенския разум, принципа или причината, същността на нещата...Великия Дух...както искаш го наречи...който е един и същи и е само 1 навсякъде във всичко и променяйки се, остава същия.
    При подобни въпроси, обикновено цитирам уводните думи, на един шедьовър във фантастиката - "Пътеводител на галактическия стопаджия".
    "Според една теория - ако някой, някога, някак успее да отговори на въпроса - какъв е смисъла на живота, вселената и всичко останало, то те на мига ще изчезнат и на тяхно място ще се появи нещо, още по-странно и необяснимо. Има и една друга теория - че това вече се е случвало"
    Иначе казано - хората имат нужда от Великата Тайна. Тя е в основата на всяко движение и покой.
    истината сама се защитава и не се нуждае от защита
    Безбройна армия от заблуди я защитава. Когато разсъждаваме я търсим, без да ни трябва и тогава ставаме тяхна жерва - неминуемо.

Затова на изток казват намасте: духът в мен поздравява духа в теб.
    Шайни, на изток щом казват така, нека си казват. Честно казано, когато човек, носещ мъдростта на влюбеното сърце кимне за поздрав, би бил много по-истински и чист поздрав, отколкото 1000 човека да ми кажат "намасте" или каквото си искат там, източно и екзотично буквосъчетание.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #34 -: Януари 05, 2012, 04:59:45 »

Аз съм напълно съгласна с казаното.Така го чувствам за себе си и така го мисля за другите.Какво повече от истината Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: Януари 05, 2012, 05:06:06 »

Цитат на: Търсач Когато сме свързани Истината е една за всички.[/quote
    Ами именно там е катинарчето...не сме свързани един с друг,не сме чак до там в своето хм..енергиино развитие?!,но защо тогава истината на всеки един да не е по малко парче от голямата истина и когато всички бъдем заедно да сглобим "Едната истина" ?
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: Януари 05, 2012, 05:13:36 »

„Изпразни себе си от всичко. Остави ума ти да стане тих.” -Лао Дзе – Тао Те Чинг, стих 16

Герганче,
    Ти май наистина си се изпразнила.
    А Умът ти става все по-тих.

Истината е многоизмерна и многолика.

Как ще докажеш подобно нещо питам аз?В книга ли е прочетено или си го разбрал чрез житейски опит-незнам,но е хубаво според мен когато се твърди нещо да се обосновава ,защо се твърди.Въпреки това обосновано или не няма да се стигне до конкретност,защото никой незнае от каде да вземе конкретния отговор да се твърди подобно нещо е нелепица Усмивчица защото ако някой знае всички конкретни отговори на всички конкретни въпроси ,то той едва ли ще бъде сред нас сега :)А!Да!Не е хубаво да кажеш за някого ,че главата му е празна след като незнаеш какво има в твоята собствена  Сърце
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #37 -: Януари 05, 2012, 05:18:31 »

Какво е Истината по-точно ХмммХммм
    Аз знам,знам -дума  Ухилен Ухилен Ухилен има я в тълковния речник
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: Януари 05, 2012, 05:28:41 »

Цитат на: sanguinary
    Дадено ни е само да отчитаме фактите. Ние и това не правим, а се опитваме да разсъждаваме и да умуваме - кое е породило тези факти и какви ще са последствията. Разсъждението е мързеливо състояние на ума. Имаме нужда от обяснение на всичко, което не разбираме и не можем просто да го приемем такова каквото е. Това предопределя състоянието, в което се намираме - перманентна заблуда.
    Ами тука ще се съглася с теб .Само не разбирам защо това състояние ти се вижда като заблуждаващо,може би е просто скриващо нещо важно,което не бива да се знае,но то не ни пречи да видим всяка опция в менюто,това зависи от нас,тогава едва ли перманентната заблуда би могла да ни заблуди,защото практически ние вече ще бъдем извън нея в момента в ,който видим друго освен носа си и това в което сме били убеждавани цял живот...незнам някак относително ми се вижда цялата тая история Усмивчица

Цитат на: sanguinary
    При подобни въпроси, обикновено цитирам уводните думи, на един шедьовър във фантастиката - "Пътеводител на галактическия стопаджия".
    "Според една теория - ако някой, някога, някак успее да отговори на въпроса - какъв е смисъла на живота, вселената и всичко останало, то те на мига ще изчезнат и на тяхно място ще се появи нещо, още по-странно и необяснимо. Има и една друга теория - че това вече се е случвало"
    Иначе казано - хората имат нужда от Великата Тайна. Тя е в основата на всяко движение и покой.
    Хубава книга,ама пак човек я е измислил не се знае кое твърдение колко е близко до същността за която говорим.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #39 -: Януари 05, 2012, 09:41:24 »

Eli
    "Защо хората предпочитат да се носят по течението, защо не ги е грижа?"

Няма шанс тука на земята да "се носиш по течението", ако му се оставиш, ще те завлече. Човек трябва да се труди и да се грижи най-малко за физическото си оцеляване и така се развива, живота е най-големия учител...всички тук сме на различна степен на развитие, с различни задачи и уроци, и всеки си е на своето място, никой друг не може да свърши неговата работа...казваш "защо не го е грижа", но той си има задачи, мисия, която е само негова и е свързана с всичко останало.
     Няма как да го е грижа, преди да е достигнал определен етап на развитие...когато да е способен да види резултата от начина, по който живее и се движи в света. И като изпита на гърба си мъката и страданието, които /си/  причинява, живеейки несъзнателно, вече ще иска да се осъзнава и да си поема отговорността...няма къде да ходи, и да иска и да не иска, живота ще го принуди.

Санг, да ти кажа честно, не разбирам позицията, която заемаш - тайна е и ще си остане такава. Да, тайна е, и ще си остане такава...но човека трябва да има един фундамент, основа, на която да застане и оттам да си ръководи и да си движи нещата...вътрешния център, за който по-горе се каза, чене е в тялото.Има една приказка "ако не знаеш къде отиваш, ще отидеш точно там".
    Или "ако не знаеш какво искаш, ще получиш точно това". Книгата, която цитираш, няколко пъти се опитвах да я чета, но не можах...ще ти отговоря също с цитат от фантастиката: разум, който не знае своя произход, не е разум.

Активен
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 100

толерантен

« Отговор #40 -: Януари 05, 2012, 10:03:16 »

Папароско, стари друже. Ти си сигурно единствения човек, с който сме кореспондирали в три различни форума. Знаем се от поне 6 години. И макар да нямаме особени лични контакти, би трябвало вече да си се запознал, в общи линии с възгледите ми, относно повечето въпроси. Още повече, че сме ги разисквали и преди.

Приятелю,
    Явно говорим за едно и също нещо, макар и с различни думи.
    Истината, за която говориш е тъй наречената "абсолютна истина" и както казах в предния си постинг тя де факто е непостижима от човешка гледна точка, ти пък от своя страна я наричаш тайна, съгласен съм с теб.

В нашият земен живот използваме думата истина, която в същност е относителна, защото се пречупва през призмата на нашето съзнание, на нашия Ум, чрез нашите мисли и емоции, затова казвам (и не само аз), че колкото са хората, толкова са и истините.

Един прост пример: Ти и аз влизаме в една стая с нормална 18 градусова температура. Ти влизаш от вън, където вали сняг и температурата е 2 градуса, аз идвам от съседа, който е надул климатика и температурата е била 25 градуса.
    Ти потриваш ръце и се разсъбличаш доволен от топлината, аз се свивам, кръктосвайки ръце и си навличам пуловера.
    Ти - "Ей, много топло е тука бе!"
    Аз - "А стига бе, ще замръзна!"
    За теб е топло, за мен е студено.

Коя е истината - студено ли е в стаята или е топло?
    Кой от двамата казва истината и кой лъже?
    Или и двамата казват истината?

По същество, както някой пишеше по-горе, нещата не са нито добри, нито лоши, ние им даваме определения като такива.
    Същото се отнася и до истината. Ние сме тези, които определяме истинността на фактите.

Според мен за един човек истината е това, в което той е убеден, че е правилно, макар и за другите да не е така.
    А лъжата е това, когато си убеден в едно, а говориш друго.
    Тези, последните две определения може и да не са правилни, но аз така ги чувствам.

Активен

Никога не казвай никога!
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #41 -: Януари 05, 2012, 12:53:56 »

Цитат на: ariam
    Не е хубаво да кажеш за някого ,че главата му е празна след като незнаеш какво има в твоята собствена
    Не е хубаво за кой? За казващия или за този, на който го казва? Не е хубаво, според обществените норми... или може би според етичните норми, които си възприела за правилни?
    някак относително ми се вижда цялата тая история
    Може би всичко е относително.
    Хубава книга,ама пак човек я е измислил не се знае кое твърдение колко е близко до същността за която говорим.
    От къде си убедена, че човек я е измислил. Пък дори и така да е, в нея няма твърдения. Както личи, дори и от цитата, това са теории, боравещи с допустима истина/вероятности, а не с абсолютна.
    Санг, да ти кажа честно, не разбирам позицията, която заемаш - тайна е и ще си остане такава.

Ако я разбереш, то тя на секундата ще изчезне и... Намигване
    Да, тайна е, и ще си остане такава...но човека трябва да има един фундамент
    Трябва?!
    , основа, на която да застане и оттам да си ръководи и да си движи нещата...вътрешния център, за който по-горе се каза, чене е в тялото.
    Погрешно ли те разбрах или наистина твърдиш, че човек трябва да си избере една произволна заблуда, за да има изобщо човек?
    Има една приказка "ако не знаеш къде отиваш, ще отидеш точно там".
    Че това лошо ли е? Честно казано, няма по-тъжна гледка от човек, който знае на къде е тръгнал и какво ще прави.
    "ако не знаеш какво искаш, ще получиш точно това".
    Отново се привързваш към екзотичното звучене на разни източни "премъдрости", но тъй като ти не го поднасяш като поезия (каквато е), а като някакъв вид философска сентениция, бих се радвал да ми я разясниш и на мен. Не че нещо, но ми звучи като тия безсмислици, от сорта на "Лежа, ставам, гледам - спя".
    Книгата, която цитираш, няколко пъти се опитвах да я чета, но не можах...
    Не е лесна, така е. Разбирам, че си падаш по по-отнесени литератури, които не изискват особена концентрация. И аз понякога харесвам такива, но ...тях ги чета, обикновено за отмора, като някакъв клюкарски ежедневник, с полезни съвети за гладка и лъскава кожа. След като прочетох пътеводителя и "Ресторант на края на вселената", усещането е съвсем друго. Някъде към средата на книгата, вече имаш
    чувството, че всички герои са ти приятели и тяхната действителност е напълно реална, а нашия свят е научна фантастика, а не техния.
    Още от самото начало грабва. Не разбирам как си се затруднила, тъй като тя започва твърде плавно.
    Мен ме грабна с това, че всичко започва с взривяването на земята. Невъзможно е да си стигнала до този момент и да си я оставила.
    Отплеснах се.
    ще ти отговоря също с цитат от фантастиката: разум, който не знае своя произход, не е разум.
    "Аз роботът"? Хубаво, но ще ти издам една тайна. Българския превод на първите две издания е ужасен.
    Прочети я на руски. В случая не става дума за разум, а за интелект (скоро разисквахме разликите). Изкуствен разум няма как да има. Това е все едно... изкуствена душа. Има изкуствен интелект. И все пак, дори и да не съм уцелил книгата, смятам, че този цитат не е от най-добрите, които съм чувал.
    Ти - "Ей, много топло е тука бе!"
    Аз - "А стига бе, ще замръзна!"
    За теб е топло, за мен е студено.

Коя е истината - студено ли е в стаята или е топло?
    Кой от двамата казва истината и кой лъже?
    Или и двамата казват истината?
    На едно и също място, едни се чувстват добре, други зле. Това по никакъв начин не означава, че мястото е добро или зло. Едни от основните източници на заблуди, са нашите сетивни възприятия. Истината с тях не може да се долови.
    Огъня, например, лошо нещо ли е? Отровата, наркотиците?
    Както са причинители на смърт, така и спасяват живот.
    Няма лошо нещо има лош начин на употреба и правилен начин на употреба.
    При неупотреба, това е просто нещо... и това е истината, такива са фактите. Просто огън, просто отрова, просто наркотик.
    Студена или топла стая няма. Има просто стая. Истинската стая я познаваме, само докато сме отвън. Влизайки, сетивата ни започват да говорят вместо нас, докато истината минава на заден план.
    Според мен за един човек истината е това, в което той е убеден, че е правилно, макар и за другите да не е така.
    Някога, за хората е било истина, че земята е плоска и слънцето се върти около нея. Как ти се струва това? Като тяхна истина или тяхна заблуда? Как чувстваш, че е по-правилно да се нарече?
    Ако проследиш пътя на всяка една истина, от древността до днес, в даден момент ще осъзнаеш, че това е най-промелнивата величина. Черното, утре може да се окаже бяло. Поради тази причина, в квантовата физика се използва т.нар. e-prim език, тъй като това е наука, основаваща се на вероятности. Характерното за този език е, че се избягват генерални оценки и категоризации, от сорта на "е"/"сме"/"са".
    Например, един осъзнат човек, никога няма да каже "това място е лошо", "земята е плоска", "блондинките са глупави", а ще каже "чувствам се лошо на това място", "виждам земята като плоскост" и "единствените две блондинки, които познавам, ми оставиха впечатление, за не особено интелигентни".
    « Последна редакция: Януари 05, 2012, 13:16:27 от sanguinary » Активен
    Harpi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #42 -: Януари 05, 2012, 14:06:30 »

Би ли казал тогава, коя е истината, ако не е тайна, разбира се?

Защо, друже винаги виждаш чашата наполовина празна? Защо, истината на всяко създание да е заблуда???

Защо слагате "горката" истина в рамка? "Истината е една" - и край /достигаш истината и умираш спокоен/
    Талантът ти, друже, да виждаш неща, които не съществуват и да чуваш думи, които не са казани е изумителен.
    Ти къде видя тук някой да е казал, че истината е крайна?!
    А , кой каза , че е една ?

Аз казах, че е една. Обърни внимание на парадокса - ти също говориш за нея, в единствено число. Значи условно си приела, че те не са две или повече. Ех, този твой талант.

Аз говоря зя истината като наименование, а не като определение. Нямам навика да казвам една безкрайност, две безкрайности и т.н.
    Благодаря , че откри някакъв талант все пак в мое лице
    Тази чаша, как ти изглежда ,друже. Мога да кажа само , че в моите ръчички няма шансове да бъде пълна дълго време
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 100

толерантен

« Отговор #43 -: Януари 05, 2012, 18:16:25 »

Цитат на sanguinary:

На едно и също място, едни се чувстват добре, други зле. Това по никакъв начин не означава, че мястото е добро или зло. Едни от основните източници на заблуди, са нашите сетивни възприятия. Истината с тях не може да се долови.
    Огъня, например, лошо нещо ли е? Отровата, наркотиците?
    Както са причинители на смърт, така и спасяват живот.
    Няма лошо нещо има лош начин на употреба и правилен начин на употреба.
    При неупотреба, това е просто нещо... и това е истината, такива са фактите. Просто огън, просто отрова, просто наркотик.
    Студена или топла стая няма. Има просто стая. Истинската стая я познаваме, само докато сме отвън. Влизайки, сетивата ни започват да говорят вместо нас, докато истината минава на заден план.

Sanguinari, ти май доста се оплете, братко?
    Говорим за "истината", а не за добро, зло, лошо, хубаво, огън, отрова, наркотици, смърт и т.н.
    Извинявай, приятелю, не разбирам това, за което говориш какво общо има с "истината"?

Цитат на sanguinary:

Някога, за хората е било истина, че земята е плоска и слънцето се върти около нея...
    ...Ако проследиш пътя на всяка една истина, от древността до днес, в даден момент ще осъзнаеш, че това е най-променливата величина.

Е, тук съм съгласен с теб, "истината" е относителна, защото е умствена категория и като такава се влияе от нивото и състоянието на съзнанието и Ума.
    Та нали аз все това пиша досега, че колкото са хората, толкова са и техните "истини". В даден момент, на даден етап на развитие "истината" може да бъде различна.

Затова са и новаторите, за които "истината" не е общоприетата такава.
    Затова се и казва - съмнявай се, не вярвай безпрекословно на авторитети.
    « Последна редакция: Януари 05, 2012, 19:16:28 от paparosko » Активен

Никога не казвай никога!
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #44 -: Януари 05, 2012, 20:06:04 »

Не е хубаво да кажеш за някого ,че главата му е празна след като незнаеш какво има в твоята собствена
    Не е хубаво за кой? За казващия или за този, на който го казва? Не е хубаво, според обществените норми... или може би според етичните норми, които си възприела за правилни?
    някак относително ми се вижда цялата тая история
    Може би всичко е относително.
    От къде си убедена, че човек я е измислил. Пък дори и така да е, в нея няма твърдения. Както личи, дори и от цитата, това са теории, боравещи с допустима истина/вероятности, а не с абсолютна.
    Не е хубаво за действащото лице(този който казва),не е хубаво да вкараш в границите на такива лични убеждения един човек,който пише във форум ,в който дори може да не е самия себе си.В този случай това мнение може да се окаже крайно необективно не мислиш ли  
    Та това което казвам не влиза ни в обществени,ни в общоприети норми ,но смятам ,че е правилно по пътя на логиката поне моята собствена Усмивчица
    Хм .. сам казваш ,че всичко може да бъде относително-значи и истината  Хммм
    Ами от каде съм убедена ,че човек е измислил книгата  Згреших ами не съм в действителност,но пък от друга гледна точка човешкото въображение няма граници.От тук пък ми идва ,че дори да е както казах(да е човек писателя),то "допустимата истина/вероятности" си е допустима,но не значи ,че това е Истината.
    « Последна редакция: Януари 05, 2012, 20:13:06 от ariam » Активен
    Страници:  1 2 [3] 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Истината за Орфей
    Видео клипове
    delfin 0 1066 Последна<br />публикация Ноември 21, 2009, 19:34:53
    от delfin
    Истината
    Обща тематика
    Icko 6 1037 Последна<br />публикация Юли 23, 2010, 13:31:16
    от psyhea
    Океанът на Истината « 1 2 »
    Послания
    kim 17 2420 Последна<br />публикация Юли 06, 2010, 18:19:48
    от nia.boneva6
    Експеримент с Истината
    Духовни учения
    Търсач 13 999 Последна<br />публикация Април 23, 2011, 18:47:45
    от Търсач
    Експеримент с Истината – първи стъпки
    Йога
    Търсач 3 1524 Последна<br />публикация Януари 09, 2012, 00:26:36
    от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright