Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вижте тази песен!  (Прочетена 2725 пъти)
i.am.eternal
Nazara
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« -: Април 10, 2011, 14:06:18 »

Ето че и холивудските звезди запяха за смяна на измеренията промяна свръхестественост извънземни и тн.
    http://vbox7.com/play:ad26da2f
    Едва ли случайно са избрали темата...  възраждане и въвеждане в ново ниво..
    вие как го разбирате това, не е ли послание за всички?
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Светът е дуалистичен, ние сме това, което мислим.

« Отговор #1 -: Август 11, 2011, 14:16:43 »

За тези които са чули наскоро излязлата песен на Katy Perry - E.T., която според мен се различава от всички други нейни песни и въобще от стила на мейнстрийм музиката, и аз наскоро я открих и незнам защо, но я намирам изключително заредена с космическа енергия, когато я слушам ми се иска да се отцепя от материалното и да мина на астрално ниво, поздравявам Katy Perry, че е успяла да помести такава песен в мейнстрийма, а и смятам, че тази песен има за цел да подготви хората за прехода, тъй като в текста си крие толкова истини! Ще направя директен превод на няколко строфи:

You're not like the others, futuristic lover - Ти не си като другите, футуристичен любовник - Тук в случая не се говори за любовник като връзка м/у мъж-жена, а в скритият смисъл на тази строфа става въпрос за новите деца, които не са като другите, а излъчват любовта на бъдещето. (Не мога по-добре да го обясна, надявам се да ме разберете ^^)

Different DNA, they don't understand you - Различно ДНК, те не те разбират - Може би сте чували за ченълингите, където се споменава, че новите деца ще имат няколко активирани гена в повече, в резултат на което непросветените хора няма да възприемат случващото се около индигата и кристалите на енергийно ниво, а пък те ще резонират перфектно с деца от същото енергийно ниво.

You're from a whole other world, a different dimension, you open my eyes and I'm ready to go, lead me into the light - Ти си от съвсем друг свят, от друго измерение, отваряш очите ми и аз съм готова да тръгвам, води ме към светлината - Новите деца са децата на бъдещето, на този свят напълно различен на енергийно ниво, които имат за цел да водят хората към пътя на любовта.

А най-много ме впечатли следният стих:

I wanna walk on your wavelength, and be there when you vibrate - Искам да резонирам на твоята честота и да съм там, когато вибрираш (излъчваш енергия) - Превода си го казва, ако писателите на песента знаеха колко вярно. А може би знаят..

Лично аз смятам, че Katy Perry е индиго, или поне писателите на песента са такива. Или може би просто дълбоко просветени хора..

Peace Усмивчица

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=18oYGsmUprM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=18oYGsmUprM</a>
    Активен
    Star Rover
    Неактивен Неактивен

Публикации: 53

« Отговор #2 -: Август 11, 2011, 15:09:08 »

За тези които са чули наскоро излязлата песен на Katy Perry - E.T., която според мен се различава от всички други нейни песни и въобще от стила на мейнстрийм музиката, и аз наскоро я открих и незнам защо, но я намирам изключително заредена с космическа енергия, когато я слушам ми се иска да се отцепя от материалното и да мина на астрално ниво

Нали няма да ми се разсърдиш ако си кажа мнението? Усмивчица
    Кати Пери е МЕГА КОМЕРС при това за тийнс и лично за моя вкус и разбирания тази песен, е върха на мейнстрийм музиката - вибрира изключително ниско. Чуй инструментала само. На едно ниво има - ти,ти,ти,ти,ти,ти, а на друго - туп, туп - паф, туп, туп - паф - Истинска машина дъни в диското и се клатят празни глави Веселяк
    Ако посланието е към масите - супер, ще усетят!
    Но има и други думички, не само днк и измерение... напълни ме с отровата си, готова съм за отвличане хахахахах
    Не знам. Това разбира се си е моето мнение и вкус... Щом те кефи няма лошо. Намигване

Между другото, напомня ми една колоритна песен българста с текст - Физкултура, физкултура искам пак да дърпам шнура хахахах подобна метафора
    Активен

Истинската Любов не умира. Само става по-силна с времето.
    Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Август 11, 2011, 15:23:30 »

Прав си, всеки си има своето мнение Усмивчица

Всеки избира какво да гледа, ритъма и инструментала, или да се опита да усети истинската вибрация която излъчва тази песен. Аз лично смятам, че строфите от текста, които преведох не казват малко. И в крайна сметка мисълта създава материалното и обратно, така че ако повярваш, че тази песен е на високо вибрационно ниво, то наистина ще бъде така Усмивчица

EDIT: Не говоря за версията с Kanye West.....  Веселяк
    « Последна редакция: Август 11, 2011, 15:42:41 от Nikolov15yo » Активен
    Star Rover
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Август 11, 2011, 16:09:14 »

така че ако повярваш, че тази песен е на високо вибрационно ниво, то наистина ще бъде така Усмивчица

Лично аз не мога да повярвам в това, защото устройството и душата ми не го позволяват. Не мога да допусна в мен да влезне вече създадена ниска, вибрационна честота, а не разполагам със силата да я трансформирам на момента. Това значи да пренапиша реално съществуваща песен със същност на ново в различни честоти за части от секундата и да я слушам в същия момент с усмивка.. хахаха

Точно на това разчита комерсиалната музика и рекламата, да повярваш в тях, така се правят милиони - ако купуваш, а с "извънземни" и езотерика се продава много и тепърва, ще се повярвай ти на мен... Усмивчица   

Не мислиш ли, че с подобна логика и похвати американците накараха хората да вярват, че войната срещу тероризма е за добро? И те вярваха и все още вярват. А реалността на това събитие и целият спад в честотата на човечеството от изживяното, как да повярвам, че е наистина едно свято дело в името на свободата на човешкия дух? Няма как. Усмивчица  Може би от друга гледна точка е такова, защото ни дава възможност да проумеем, какво става всъщност...
    Аз се отнесох, защото това е просто една песен, но мен ме вълнуват принципите... 
    Приятно слушане! Усмивчица
    Активен

Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Август 11, 2011, 16:34:20 »

Прав си, да, но лично според мен светът още не се вълнува чак толкова от езотерика, че да се използва като комерсиална стратегия..
    А защо извисен човек, който наистина разбира от тези неща би работил за комерсиалната музика? Ако разчита да подлъже хората, за да получава пари, то това изобщо няма да бъде извисен човек, нали?  Ухилен
    Не трябва да стереотипираме чак толкова нещата, все пак за едно оптимално духовно развитие трябва любовта да бъде въвлечена във всяка една сфера от човешкото ежедневие, независимо колко комерсиална би била тя.
    А тези, които продължават да бъдат водени от материята и емоцията рано или късно ще се научат, нали?  Усмивчица
    Активен
    loop
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 157

• Град: London, baby :P
    « Отговор #6 -: Август 11, 2011, 17:20:44 »

Това със шнура ме разби!

А и какво й е на песничката с Kanye West?! Поне е забавна. Ако сте настроени да погледнете с малко хумор над нещата.

Аз въобще не я бях забелязала тази песен, тъй като Katy Perry някак си не ми е листата от изпълнители, та да ме впечатли. Но щом казвате. Усмивчица

Иначе бих могла да кажа, че прехода си е преход, нещата се променят във всички сфери и такива знаци ще се появяват навсякъде. За да се подготвят масите, или да не ги обиждаме така, а наречем различен тип индивиди, нормално е да се появяват песни в техния стил и жанр, с техния език и думички. Така нещата стават гладко и постепенно. Не мисля, че може да излезе някой и да започне да общува с цялото човечество на мисловно ниво едновременно; поне не и осъзнато. Но пък може би точно под такова влияние е била създадена тази песен, като средство за общуване с по-голям кръг от младите хора.

И като казах младите хора, пак ме навя - ей това английско поколение от младежи, как се е повредило значи Намигване

Но пък ако погледнем над словоизлеянията в песничката на Катито, можем да ги обясним като малко по-ексцентрични описания на влюбена жена. А това отново показва, че Любовта ще спаси света!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #7 -: Август 11, 2011, 18:52:27 »

Аз открих тази песен преди няколко месеца. Една моя много добра приятелка ми отвори очите за нея. Има някакво по- различно усещане и звучене, не бих казала, че е толкова магнетично, но определено е въздействащо Усмивчица И колкото повече слушам тази песен, а пък и като се замислям върху текста, стигам до заключението, че това е един лозунг за междуизмерни и междупланетарни сплотявания Усмивчица
    Активен
    Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Август 11, 2011, 19:55:33 »

Аз открих тази песен преди няколко месеца. Една моя много добра приятелка ми отвори очите за нея. Има някакво по- различно усещане и звучене, не бих казала, че е толкова магнетично, но определено е въздействащо Усмивчица И колкото повече слушам тази песен, а пък и като се замислям върху текста, стигам до заключението, че това е един лозунг за междуизмерни и междупланетарни сплотявания Усмивчица

Като се замисля върху твоя коментар, си мисля, че тази песен може да има нещо общо с ченълингите от по-развити цивилизации до Земята. Незнам, но във всички случаи това ще бъде разкрито впоследствие Усмивчица
    Активен
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #9 -: Август 11, 2011, 20:20:42 »

Цитат
    Не мислиш ли, че с подобна логика и похвати американците накараха хората да вярват, че войната срещу тероризма е за добро? И те вярваха и все още вярват. А реалността на това събитие и целият спад в честотата на човечеството от изживяното, как да повярвам, че е наистина едно свято дело в името на свободата на човешкия дух?

Здравей, ити. Аз си мисля, че е супер да намираме добро там където другите виждат гадни комерсиални парчета.. Вярно, че 99.99% от музиката е с цел парички и прикрити призиви "Да го направим за доброто на ..някой си.. ", но не мислиш ли, че прекалено много затъваме като причисляваме всичко към "Комерсиалната музика" и все търсим едва ли не под вола теле? А после се чудим откъде ни болят главите и защо аджеба е навсякъде тази отрицателна енергия.. Усмивчица 
    Аз си мисля, че е прекрасно, когато все пак се намират хора, които гледат реално на нещата и не затъват в депресивни мисли как отвсякъде всичко ни дърпа надолу, заробват ни и т.н, а ние едва ли не нищо не можем да направим.. ( не че като се оплакваме правим нещо ), но от опит глава не боли, нали? Хубаво е да търсим положителните черти на нещата. Ще споделя, че тази песничка мен също ме зареди. Вярно, че имаше строфи с думички като "отрова", но защо трябва да се хващаме за тях? Така какво ще постигнем? Усмивчица

П.С. Благодаря ти, Ники супер песничка си намерил и добре дошъл в форума!

Активен
    zaharisa
    Човек, обикновен.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #10 -: Август 11, 2011, 20:37:44 »

Съгласна съм с първото мнение на Ити за това, че в песента .. не харесах определено някои послания като "Искам да ме отвлечеш" и т.н.
    Тъкмо днес гледах клипче на човек, който твърдеше, че е бил измъчван от извънземни (твърдеше това в около 2 секунди на няколко часово клипче, но въпреки това- нямаше как да го подмина) и просто не смятам за необходимо и облагородяващо за човечеството да използва подобни послания- особено в този момент. Нали разбирате, че със своята магнетичност и с популярността на изпълнителите- песента ще се върти и напява от уста на уста. "Искам да ме отвлечеш", "Искам да ме отвлечеш"- 1, 2, 3, 100, милион пъти.

Извинете ако реагирам твърде остро на песента.

==================
    Като изключим обаче това подозрение, което се породи в мен относно песента- трябва да отбележа, че харесах и клипчето, и песента - и ми се сториха- на мен, също- някак.. наелектризиращи?
    Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
    Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Август 11, 2011, 20:39:54 »

Благодаря ти, Luna, за позитивния отзив

И аз съм на същото мнение като теб - хората сме свикнали да стереотипираме и гледаме всяко едно нещо, което да не прилича на останалите някакси да го причислим към някой изтъркан стереотип. Но нали нещата се променят, какво като е мейнстрийм музика, на по-общ план всичко е едно, наближава енергиен преход, затова всички трябва да се обърнем към любовта Усмивчица
    Но, все пак, и това време ще дойде
    Активен
    Star Rover
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Август 12, 2011, 01:40:22 »

Супер е да намираме позитивното във всичко така е - спор няма. Защо тогава ние, които не симпатизирахме на песента сме без плюсчета на мненията, а всички други са се напомпали яката?Хммм Няма ли позитивизъм в нас? хахахахах
    За това говоря, нещата прозират...но виждате ли слоевете или само сусамчето поръсено от горе?
    Ето я "всичко", ще каже, а коментарите - брилянти Веселяк

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PZeYkeD8WA0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PZeYkeD8WA0</a>

HOT ALIENS!!!! xaxaxax
    « Последна редакция: Август 12, 2011, 01:55:17 от ити » Активен

Do_It
    Eyes of consciousness
    Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #13 -: Август 12, 2011, 02:07:55 »

Хм, не видях нищо вдъхновяващо в таз' песен (поне за себе си), а е типичната поредно хитче от масата, т.нар. комерс. Абсолютно. Нищо отличително, грабващо с индивидуалното си звучене. Все едно е копие на поредната.
    Колкото до темата в песента - не забравяйте, че споменаха (в медии, наука и т.н.), че готвят човечеството за "среща" с нло. И няма как - ще зачестяват тези теми не само в песни. Обърнете внимание и на клипа за "новата религия" проект на Наса, за който се пусна видео (кое е вярно обаче? - едното или другото-обратно на посланието).
    Активен

loop
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 157

• Град: London, baby :P
    « Отговор #14 -: Август 12, 2011, 11:25:44 »

Готово, Ити, сложих ти едно плюсче. Не дей да страдаш Усмивчица

хиххихи.... Катито е върхът. Само като се сетя за предния хит със сметаната и сутиена или там каквото е било. Забавна мацка.

А така красиво разкрива дълбокия замисъл. Може и да е усетила вълнението на хората или текстът да й е дошъл свише, обаче на такъв пародиен клип попаднах в Ютуб (няма да ви го споделям да не се обидите), но щях да падна от стола.
    « Последна редакция: Август 12, 2011, 11:34:31 от loop » Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиго песен :) Keny Arkana
    Видео клипове
    dwufi 0 781 Последна<br />публикация Септември 13, 2010, 21:46:28
    от dwufi
    Коя песен отговаря на настроението ви в момента ? « 1 2 ... 8 9 »
    Музика
    Малкия_Принц 120 7656 Последна<br />публикация Септември 05, 2016, 18:54:48
    от Странник
    Яка Песен
    Музика
    Ama7erasu 0 857 Последна<br />публикация Октомври 24, 2011, 01:06:36
    от Ama7erasu
    Танц на планети в небето ни тази нощ
    Любопитни факти
    Слънчев лъч 0 632 Последна<br />публикация Март 14, 2012, 01:19:53
    от Слънчев лъч
    една яка песен (бг рап)
    Музика
    execute 12 1154 Последна<br />публикация Септември 25, 2013, 21:17:01
    от miss Chereshka

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright