Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Честотите Solfeggio  (Прочетена 1705 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Април 10, 2011, 01:38:10 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9oSePXRbW9o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9oSePXRbW9o</a>

Вижте внимателно циврите на честотите и поработете с нумерологията,спомняте ли си числата 3,6,9 ??!

Тук много интересно взе да ми става Усмивчица)))
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Април 11, 2011, 00:40:47 »

Парченце

Книгата на числата

Мнозина вярват, че авторът на книгите Битие, Изход и книгата на числата всъщност е Моисей.  Книгата на сделки числата за четиридесет години период от време, след масовото изселване на израилтяните от Египет.  Има ужасно много на брой, посочени в Книгата на числата, откъдето идва и името.  Броят изглежда да има значение.

Според лекаря и водещите Америка билкар д-р Джоузеф С. Puleo, че е бил вдъхновен по време на някои мистични преживявания за изучаване на Книгата на числата за лечебни честоти.  Колкото и странно да звучи, в крайна сметка той откри шест звукови честоти в Книгата на глава числата 7, стихове 12-89!

Намереният честоти са 396 Hz, 417 Hz, 528 Hz, 639 Hz, 741 Hz, и 852 Hz.  Тези честоти са на честотите на старата скала солфеж.  Той е бил използван в григориански песнопения и санскрит.  Срички се използва за означаване на тоновете на тази скала са:

Ut-Re-Mi-Фа-Сол-La, те са взети от средновековен песен Ut покъсно направените Laxis, един григориански напев написана за Йоан Кръстител.

Ut queant laxis
 Resonare fibris
 Мира gestorum
 Famuli tuorum
 Решавам polluti
 Labii reatum
 Sancte Iohannes

Превод: За да могат робите да резонират (звучи) чудесата (добре) от своите творения с разхлабени (разширен) гласните струни.  Измийте вина от (нашата) замърсени устните Сейнт Джон.

Текстът в Ut покъсно направените Laxis сочат, че тези бележки се отворят каналите за комуникация с Божественото.

В визия д-р Джоузеф С. Puleo Доказано е, че използването на методология за намаляване броя на Питагор за числата в текст.  Това е един много прост метод за намаляване фиксиране големите цифри в едно число.  Стойностите на всички цифри в номер се сумират.  Когато след първата Освен това броят все още съдържа повече от една цифра, процесът се повтаря.  Ето един пример:

456 намалява до 4 5 6 = 15, че през следващата намалява до 1 + 5 = 6.  Така броят 456 в крайна сметка намалява до едноцифрено число 6.

Jopeph Puleo намерени повторения на един въпрос или предмет в Книгата на числата, че е възпитан.  Първото нещо, което открих е, че от честото споменаване на броя на ден, от първия ден, втория ден, на третия ден и т.н. Първият ден е посочена в стих 12, на втория ден се споменава в стих 18, и третия ден в стих 24.  Последното споменаване на ден е открит в стих 78.  През целия ден Запитванията са открити в стихове, започващи от стих 12, с добавяне на 6.

В Питагоровата намаляване на тези цифри е стих:

12 = 1 + 2 = 3
 18 = 1 + 8 = 9
 24 = 2 + 4 = 6

30 = 3 + 0 = 3
 36 = 3 + 6 = 9
 42 = 4 + 2 = 6

Виждате ли повторение сега на 396, 396 и т.н. това ще поддържа, докато стих 78 е достигнато!  По този начин първата честота, съответстваща на тон Ut е намерен.

Останалите честоти са намерени използват други повтарящи се проблеми срещат в текста.  Изненадващо за всички честоти, които се намираха по този начин, съвпадат с честотите на скалата на солфеж.

Скалата солфеж, след известно време е бил забранен от църквата и да се промени в сегашната ни популярните закалено мащаб.  Ut е променено на Да и честота на промяна, и на седмия бележка Ti е добавен.  Въпреки това общата хармония на оригиналния мащаб беше изчезнал.
 (4)

Сега е вярвал, че честотите, открити по Puleo имат лечебни свойства.  Честотата на 528 Hz мнение има лечебен ефект върху ДНК.  Честотата изглежда да оказват влияние върху водните молекули, които обграждат ДНК спирала.

Глен Рейн на квантовата биология Лаборатория за изследване в Ню Йорк е извършил експерименти с ин витро ДНК, която е била изложена на различни записи на музикални стилове.  Той използва техника, за да конвертирате музика в аудио скаларни вълни.  Той използва два етапа срещу източника на звук от една и съща музика към самостоятелно отмяна на вълни и създаване на аудио скаларни вълни.  В експеримент, CD плейър, усилвател и спираловидна като самостоятелно прекратяване намотка са били използвани.  Четири музикални стилове се играят в епруветки, съдържащи ДНК ин витро.  Усвояването на ултравиолетова светлина от пробите ДНК епруветка е измерена след един час.

Грегориански песнопения са причинени от 5 до 9,1% увеличение в усвояването на ултравиолетова светлина се дължи на отпускането на ДНК спирала.  Санскрит пеене предизвиква подобни 5,8% на 8,2% ефект.  Рок (0-1%) и класическата музика (0-1.1%) са имали малък или никакъв ефект.  Глен Рейн-накрая заключи, че чува звука на вълните скалата на солфеж може да предизвика отзвук в ДНК и може да има лечебен ефект.
 (5)
 Въпросът е, които поставят тези честоти в Книгата на числата?  Ако Моисей е автор на тази книга, той може да са придобили тези знания от египтяните.  Той остава загадка, но е факт, че музикални честоти са споменати в книгата на числата, които са научно осезаем ефект върху ДНК.  Предполага се, че тези честоти са лечебните свойства на ДНК ...
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Април 12, 2011, 00:51:42 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KjjbVrDNNC8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KjjbVrDNNC8</a>
Активен

Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Колко от мечтите ви се сбъднаха? « 1 2 »
Въпроси и отговори
Бунтарката 16 2962 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 01:04:36
от Ariam
Честит Първи Сняг и още нещо..
Обща тематика
dream 11 888 Последна<br />публикация Октомври 29, 2010, 20:49:13
от nia.boneva6
Мистериите по нашите земи
За България
Аэ съм 1 2453 Последна<br />публикация Декември 10, 2010, 19:29:35
от bars_i
Пътешествие до Египет
Обща тематика
Аэ съм 1 481 Последна<br />публикация Март 02, 2011, 17:20:22
от Аэ съм
Странните звуци от тибетската „Пещерата на духовете“ « 1 2 »
Любопитни факти
SOL 16 3893 Последна<br />публикация Май 17, 2011, 22:25:25
от SOL

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright