Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища от 1984  (Прочетена 663 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Април 09, 2011, 16:15:51 »

Ето кратко обобщение на сънищата ми, свързани с 1984 - пролетта на въпросната година, когато с един мой приятел от този живот сме били братя...
    Има три сцени.

СЦЕНА ПЪРВА:
    С този мой приятел вървим покрай Партийния дом в София. Говорим си нещо и аз слушам едновременно с това радио от един руски радиоапарат ("Сокол 310") на моно слушалка. По радиото ("Христо Ботев") звучи песента на ФСБ "Пак ще се прегърнем" (1983, "След десет години", Балкантон). Радиоапарата ми е нов, чисто нов и по това съдя, че това става през пролетта на 1984... Слънцето грее като през май...
    Говорим си, каквото си говорим, и най-накрая му казвам: "Абе, брат ми, не стана ли твърде късно? Хайде да се прибираме!". И с това сцената свършва.

СЦЕНА ВТОРА: С него готвим някакви макарони и аз му сипвам. И двамата сме по тениски, явно е лято. След това си сипвам и на себе си и сядам да ям. След като се наяждаме, той става и отива в тоалетната на апартамента. След това излизаме. Отиваме у някакъв негов приятел и сядаме да ядем от сладката на майка му. Приятелят му пуска плочи на ФСБ. Този сън е вероятно от 1987, по което съдя по факта, че звучат песни от албума "Обичам те дотук". Плочата е нова. След това се прибираме.

СЦЕНА ТРЕТА: Прегърнал ме е на Орлов Мост и плаче. Аз го успокоявам с прегръдки и му казвам: "Няма, братчето ми, няма нищо страшно вече!". Той продължава да хълца в прегръдките ми и аз хващам трамвай номер 5 с него.

С това се изчерпват картините ми от живота ми от 1980те години (80ти поред живот). При поява на нови картини, ще пиша!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Повтарящи се сънища « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    Админ 63 8277 Последна<br />публикация Март 19, 2012, 00:10:09
    от UltimaView
    Осъзнати сънища. « 1 2 ... 8 9 »
    Моите сънища
    Еlsha 122 10417 Последна<br />публикация Февруари 08, 2013, 10:25:54
    от nikcvet
    2010: The Year We Make Contact (1984)
    Филми
    dayana 0 890 Последна<br />публикация Май 13, 2010, 00:45:11
    от dayana
    Сънища
    Моите сънища
    axlinn 13 1198 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
    от axlinn
    Повтарящи се сънища от един и същи род.
    Моите сънища
    Mitova 4 1349 Последна<br />публикация Декември 13, 2012, 20:31:27
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright