Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Кой ще успее да премине в Шестата раса?  (Прочетена 7247 пъти)
izparitelq
Гост
« Отговор #45 -: Октомври 09, 2012, 23:40:34 »

Древните елини имали поговорка " Боговете пращат изпитания на тези, които обичат".

Или за желаещите да се развиват: " Ако беше уесно, неаше да се падни на нас"  Ухилен

АХхахахах да именно
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #46 -: Октомври 10, 2012, 00:13:48 »

Никой никъде няма да ходи или преминава,нито ще остава някой...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #47 -: Октомври 10, 2012, 09:12:48 »

Еlsha прекрасно те разбирам , просто по-някога деня е огромен с много задачи и вечер кога пиша е късно а тялото жадува за сън ... 
    Много се радвам на подобни хора ,като теб , които разбират новостите. 
    balar мисля ,че всички сме минали през по-долните нива ,за да стигнем горните, на мен ми се струва ,че по-горните ми допадат повече.  Згреших
    Иначе определено има хора които, не искат да се развиват и не искат изпитания , но пък има и други които приемат с любов всичко и нещата са ок.Разнообразие.
    Цитат
    Активен

Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #48 -: Октомври 10, 2012, 10:36:44 »

Ами  навсякъде пише и се говори за пета раса, шеста раса, иначе мисля, че както казва balar "Значи се има предвид Ниво На Съществуване." е по правилно.

http://indigota.com/index.php?topic=242.0

Мисля, че тук и на други места терминът „раса” е употребен в друго значение, не точно в смисъл, скандинавец или австралиец, но кой знае може и да греша. Аз лично тук под „раса” разбирам, че имат предвид  нивото на еволюционно развитие на човека, усъвършенстването на неговото съзнание, а не европеидна или негроидна раса примерно. „Преминаване от една раса в друга, от пета в шеста” за мен означава че преминаваме в нов етап от своето развитие като човешки същества. Постигаме по-висок потенциал в знанията и уменията си, развиваме се по-устойчиво физически и духовно, и се аклиматизираме към настъпилите промени във външния свят. Съгласявам се, че може би не е много уместно названието „раса”.
    Може пък в бъдещето под влияние на външни промени организмите така да се изменят, че всички да изглеждат по еднакъв начин. Да не сме разделени по расови и други признаци, а всички да сме едно.

Благодаря искрено на всички, които се включват в темите, много сте мили,винаги ми е приятно да научавам нови неща.

« Последна редакция: Октомври 10, 2012, 10:49:43 от RU@ » Активен
    MouseMaiki
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Antarctica
  • Спазвам само законите на Вселената!

« Отговор #49 -: Март 10, 2013, 20:14:40 »

В кръга на майтапа - напротив ходим по Земята! ХАХАХА!
    Сега сериозно... Мисля, че тези пети, шести и т.н. раси изобщо са някакви изписани и нереални неща. Може би има някакви доказателства, но те са п-оскоро доказващи наличието по-развити хора - сензитивни, такива, които могат да боравят с енергията си, отворени и истински. Помислете само върху тоя въпрос: Колко процента от мозъка си използва обикновения човек? Като се поровите за отговора никакви незнам си колко броя раси не ви трябват, а ключа към собствените ви възможности, който ще намерите ако попитате... Кой да питате, това също няма да ви кажа има Вселена и тя дава отговорите, као си ги поискате от Нея, може да попитате и Земята... Може да попитате и котката си - тя със сигурност знае повече от вас
    Активен

На тази Планета има само един ръководител - Природата! Научете се да я пазите, да се съобразявате с Нея, да я слушате и да й помагате!
    Този който я руши или само я използва ще си получи уроците от Нея!
    Strannik
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 27

« Отговор #50 -: Март 10, 2013, 23:12:04 »

В кръга на майтапа - напротив ходим по Земята! ХАХАХА!
    Сега сериозно... Мисля, че тези пети, шести и т.н. раси изобщо са някакви изписани и нереални неща. Може би има някакви доказателства, но те са п-оскоро доказващи наличието по-развити хора - сензитивни, такива, които могат да боравят с енергията си, отворени и истински. Помислете само върху тоя въпрос: Колко процента от мозъка си използва обикновения човек? Като се поровите за отговора никакви незнам си колко броя раси не ви трябват, а ключа към собствените ви възможности, който ще намерите ако попитате... Кой да питате, това също няма да ви кажа има Вселена и тя дава отговорите, као си ги поискате от Нея, може да попитате и Земята... Може да попитате и котката си - тя със сигурност знае повече от вас

Това с расите може да бъде нож с две остриета - може да е добро, ако се приеме като начин за всеобщо духовно въздигане, но би било проблем, ако някои хора се смятат за повече от другите, защото се смятат за част от шестата раса или която и да е друга раса. Тогава тази идея би била само начин за избиване на комплекси като нуждата да си повече от останалите или да бъдеш по-достоен да живееш на тази планета от другите.
    Що се отнася до това с котката - как да не повярвам на MouseMaiki?
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #51 -: Март 10, 2013, 23:50:28 »

balar мисля ,че всички сме минали през по-долните нива ,за да стигнем горните, на мен ми се струва ,че по-горните ми допадат повече.  Згреших
    Иначе определено има хора които, не искат да се развиват и не искат изпитания , но пък има и други които приемат с любов всичко и нещата са ок.Разнообразие.
    Цитат

Да, всички сме минали началото(или го изминаваме сега), жалко, че някой хора не го оценяват и го принизяват като "долно" ниво! Няма нищо по-хубаво от вървенето на пътя, иначе хубаво, че ти харесва края, хора всякакви. Усмивчица

Нито хората, които не искат изпитания са добре(от гледна точка на развитие), нито тези, които приемат всичко с любов. Няма полезни крайности, това с абсолютното приемане на всичко е илюзия, която си я самовтълпяват хора, които меко казано са точно подтиснати агресори, не е задължително да са такива, но крайностите са за хората търсещи себе си, не намерилите се.

Всеки, който е развит знае, че има нещо наречено баланс и че има идеализиране на духовно осъзнатите и изкарването им, че са като нечовеци. Това е грешно, понеже е важно всеки да бъде себе си, няма идоли, няма перфектност, няма емотиконки с розички и вегетариантсво... Няма идеал, има Аз, Аз който трябва да се следва и няма догми, няма правила...
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 449

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #52 -: Март 11, 2013, 19:29:01 »

Дидито си го е казала точно. Аз познавам един, дето се е самопровъзгласил за водач на Шестата раса и даже искаше да си направи секта, ама не успя (на атлантския език, който най-често съм използвал в минали прераждания по този начин се изговаря названието на числото 6, както и названието на група от 6 обекта или субекта (секта фльору: / секта тите) = (шест цветя; шест деца)). Та този глупак в стил а-ла Хитлер ги разказва едни нереалистични и за да успее да създаде тази раса, както той се изразява, изнудва хората за пари. Та, такива, дето почнат да ми разправят, че са някакви месии-спасители даже на баба си от Каспичан само, веднага ми минават под знаменателя на мошениците.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Шестата раса - има ли бъдеще? « 1 2 3 »
    Всичко относно индиготата
    11WOLF11 31 6218 Последна<br />публикация Октомври 07, 2012, 12:37:16
    от shining_star
    Програма за Шестата раса
    Езотерика
    Инил 1 1747 Последна<br />публикация Октомври 02, 2009, 20:58:24
    от Инил
    ЦЕРН блокирал шестата раса
    Всичко относно индиготата
    Evolution 2 3087 Последна<br />публикация Февруари 15, 2011, 14:36:41
    от Дом
    Учителят за българите, славянството и Шестата раса « 1 2 »
    Духовни учения
    Georgio 15 2052 Последна<br />публикация Ноември 30, 2011, 23:14:15
    от meander
    6-та раса и храната. « 1 2 »
    Природосъобразно хранене
    Sunshine(sun) 25 5483 Последна<br />публикация Юни 11, 2012, 22:08:04
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright