Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Защо като се събудя?  (Прочетена 1146 пъти)
i.am.eternal
Nazara
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« -: Април 08, 2011, 02:26:03 »

Та хора интересува ме защо като се събуждам сутрин от алармата или някой друг ме събужда не знам къде се намирам и съм адски неадекватна. Всичките ми мисли се объркват и заплитат  и сякаш реалността се смесва със съня, смисъл не съм на себе си.
    Често в момента на събуждане ми идват изключително заплетени мисли които като се свестя и се сетя за тях ми звучат абсурдни а сега като се опитам да си спомня не мога ...
    Има ли някого от вас който да се чувства по същия начин сутрин сякаш не е на този свят??
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #1 -: Април 08, 2011, 03:26:50 »

емиии нормално е на всеки се случва Усмивчица просто мозакати неможе да възприеме информацията толкова бързо и се смесват реалноста с съня
    Активен
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #2 -: Април 10, 2011, 00:58:02 »

мисля,че това се случва само на жени,това объркване...може би,защото мъжете използват само дясното полукълбо от мозъка... аз лично съм се будил понякога от глас,който ми вика името...
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « Отговор #3 -: Април 10, 2011, 01:42:09 »

Това,което ти се случва е нормално и е 'завръщане на съзнанието' Усмивчица В зависимост от годината на раждане това състояние протича с различно времетраене. Хората родени през 70-та го правят около час и нещо,80-та 30-40 минути,90-та 15-20 и тн. Усмивчица
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Април 10, 2011, 05:06:20 »

Ухилен не всичко е някакви сложни процеси или използване на дясно или ляво полукълбо ... нормален процес
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #5 -: Април 10, 2011, 11:34:51 »

емиии нормално е на всеки се случва Усмивчица просто мозакати неможе да възприеме информацията толкова бързо и се смесват реалноста с съня
    Абсолютно несъгласен! На мен никога не ми се случва, събуждам се и съм един вид в състояние и някакви физико-математически задачи да ти реша. Усмивчица
    Активен
    Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #6 -: Април 10, 2011, 12:11:15 »

мисля,че това се случва само на жени,това объркване...може би,защото мъжете използват само дясното полукълбо от мозъка... аз лично съм се будил понякога от глас,който ми вика името...
    И на мен ми се случва, не е само при жените.
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Април 11, 2011, 15:02:14 »

Това, дали ползваш дясно или ляво полукълбо, не се определя (единствено) от пола. Също и тези обърквания не зависят само от това, коя половина на мозъка работи по-активно от другата...
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Април 11, 2011, 18:27:34 »

сита на теб може да не тисе случва но на други да зависи от съня Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Април 11, 2011, 18:35:13 »

Скритите послания на Дракон(той ги премълчава по ред икономически, социални, военностратегически, политически и съвсем физически причини):

Защо като се събудя? Само и единствено магарешкия чеп го интересува защо ще се събуждате. Но вие драги ми олигофренчета си знаете най-добре - жалко, че повечето от вас са пълни идиоти, а кретенизма ви граници не знае. Кой идиот за вазе хае?

Но аз ви се радвам искрено и не виждам защо трябва да ви заклеймявам като глупави, каквито сте си, тъпанчовци.

Развивайте се сладки деца и ще се издигнете до седмото небе - мижи да ги лъжем тез дебилчета, ще се издигнете, ама през крив манаф, пиявици долни!

И не забравяйте, обичайте се, а аз ще ви направлявам в сладките ви животи! ша мрете, ша ви еба мамицата ией бе!

Чей да им пуснем неколкото картинки, че тез инфантили им се радват като вдовица на младо войниче.
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Април 11, 2011, 19:35:49 »

ХмммХмммХмммХмммХммм?
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright