Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: НЛО над София!!!!!!!!  (Прочетена 2118 пъти)
izida
Гост
« -: Април 04, 2011, 20:41:59 »

Хораа, преди 10 минути видях от балкона неиндефициран обект който летеше над НДК и след това зави на запад. Беше сфера, черена, и хвърляше огън отдолу както каза синът ми, който всъщност го забеляза. Малко ми напомняше на летящ балон с горелка отдолу, само че далеч не беше балон
Мислех да го заснема, телефона ми беше под ръка..но нямаше да се получи нищо качествено така или иначе Тъжен сега даже малко ме е яд...ппуууууу
Активен
Drakon
Гост
« Отговор #1 -: Април 04, 2011, 22:53:45 »

Да имало е атака над Земята,както и вчера.
...ама Ние с телефоните,ще ги сразим(трябва само да заредим батериите).
Да извикаме варненския войн(Тurist) да ги разбие.Напред! :-))
...
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Април 05, 2011, 00:22:20 »

Аз 2 видях преди 2 часа над Белгия ,стрнното беше ,че бяха 2 различни неща - едното си висеше неподвижно с оранжевикава светлина а другото без светлина малко и бързо летеше посока първото после се изгуби в облаците, бяха по-ниско от височината на която летят самолетите , даже се виждаха високо над тях , незнам какво бяха Угрижен
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
taken
Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #3 -: Април 05, 2011, 01:17:47 »

Да имало е атака над Земята,както и вчера.
Да извикаме варненския войн(Тurist) да ги разбие.Напред! :-))
...

Drakon принципно чувството за хумор е едно от качествата , които ценя в човек , но когато  то се прокарва с мисълта, прилагайки го в изказванията си  ( в форума) , че по този начин ще изпъкна сред съфорумците и ще направя добро и "оригинално" впечатление , то аз това го приемам за несъстоятелно и неуместно  и спрямо моите очи , ефекта е обратния , на желания такъв твой ,  сполай !
« Последна редакция: Април 05, 2011, 01:25:06 от taken » Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #4 -: Април 05, 2011, 10:25:46 »

Ако не се лъжа и ако действително са били от тия зелените,появата им над района на Панчарево беше малко по рано около- осем вечерта.Бях на двора,изведнъж всички кучета в квартала нададоха такъв пронизващ вой че няма повече на къде-беше направо смразяващо-в пръвия момент си викам -да не би земетресение да има-ама не,след това инстинктивно погледнах към небето,картинката беше странна птичките летяха некоординирано и от всякакъв вид,катеричките от съседния двор се щурееха по жиците напред назад.Това цялото нещо продължи горе долу пет минути,а през това време как да кажа усещането беше доста странно,а и как не всички животинки буквално бяха пощурели.
Активен
Fifi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

• Град: Вселената
  • Tрудно е да си скромен,когато живееш в Млечния път

« Отговор #5 -: Октомври 01, 2011, 23:29:20 »

Така е! Тъчскийн, брато...тъчскрийн. (както се казваше в една реклама) Намигване Плезещ се

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Kp0tyHr9GoQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Kp0tyHr9GoQ</a>

П.С. А за обектите, които са забелязани - напълно е възможно. Няма нищо невъзможно на този свят! Намигване Усмивчица
    Активен

Ако можеш да си орел, не се напъвай да си пръв сред гаргите!
    Konstantin
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #6 -: Октомври 02, 2011, 22:35:42 »

Нарича се китайски фенер Усмивчица
    Активен
    Thea
    Crystal Healer
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• Град: София
  • « Отговор #7 -: Ноември 11, 2011, 00:43:58 »

Хаха, да, може и да е китайски фенер. Ухилен Аз бях видяла такива в Дружба към Витоша, но си се виждаше, те като отидат много нагоре спират да светят и после сигурно падат, незнам, беше тъмно, не видях как падат.
     Може и да е било НЛО. Честно казано аз не съм се чувствала странно от доста време, е може би тези дни...
     До колкото си спомням, май по новините бяха давали, че някой е видял НЛО над София, даже май имаше видео,, беше нещо като бяло фризби. Ухилен Но може и да е било чиния, не знам, не мога да кажа, не се виждаше особено добре. Много странно, но винаги когато се опитваме да заснемем такива странни обикти винаги качеството на видеото е развалено.
    Активен

Повярвай и ще видиш истината.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Седмата посока" от Жанет Орфану
    Книги
    Бунтарката 2 2316 Последна<br />публикация Декември 10, 2009, 17:46:37
    от Инил
    РАДИКАЛНА ПРОМЯНА на данъчното и осигурително облагане
    За България
    naturu 5 2594 Последна<br />публикация Декември 14, 2010, 13:41:04
    от The One
    Космонавти засякоха НЛО в Космоса « 1 2 3 4 »
    Извънземни цивилизации
    Evolution 49 4916 Последна<br />публикация Януари 12, 2011, 20:48:23
    от nia.boneva6
    Сънища, свързани с НЛО, чужди планети и др. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Elvira1989 32 5109 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 20:00:15
    от Ariam
    Овладяването на Любовта - Дон Мигел Руиз
    Книги
    DArkAngel 13 2743 Последна<br />публикация Ноември 22, 2010, 16:38:52
    от DArkAngel

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright