Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Предчувствие или?  (Прочетена 1171 пъти)
mimilota
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« -: Април 03, 2011, 23:10:49 »

Напоследък се замислям много, какво всъщност представляват предчувствията. Дали наистина означава, че предусещаш нещо, което ще се случи, или понеже ти се струва, че ще се случи нещо и насочваш енергията си към това нещо и то се случва, поради тази причина...
Когато ти предстои нещо важно и имаш хубаво предчувствие, концентрираш енергията си върху положителните мисли и наистина се случва нещо хубаво и обратното, ако имаш лошо предчувствие.
Означава ли тогава, че предчувствията не са нищо друго от хрумнали мисли, които превръщаме в действителност, без да го осъзнаваме. Или сме способни понякога да предугаждаме това, което ще се случи, да пророкуваме в някаква низша степен?

Ще съм благодарна, ако някой ме светне по този въпрос
Активен
Georgio
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 172

« Отговор #1 -: Април 04, 2011, 00:11:08 »

Предчувстивето е да усещаш последиците от действията. Тъй като живота има много компоненти и ние всички си влияем можеш с предчувствието си да доловиш как биха се разивли нещата, обаче то е вероятност. Колкото по-добро ти е развита интуицията толкова по-точни прогнози можеш да дадеш.

Както метереолозите, колкото по-точни данни имат, толкова по-точни прогнози дават. Естествено не трябва да се подценява и процеса, който обработва данните. Затова и някои синоптични прогнози понякога са по-верни.

Надявам се това малко да помогне Усмивчица
Активен

Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Логика или интуиция « 1 2 3 »
Обща тематика
Ich 32 1670 Последна<br />публикация Октомври 19, 2012, 17:40:31
от Sue
Тъмните кристали или имплантите
Духовни учения
Alida 3 1472 Последна<br />публикация Март 13, 2013, 20:54:24
от modlin
Вредно ли е или полезно физическото и психическото насилие? « 1 2 3 »
Въпроси и отговори
вожда 33 1736 Последна<br />публикация Октомври 26, 2012, 14:22:29
от equilibro
Вяра или Знание? « 1 2 »
Духовни учения
Ich 22 1290 Последна<br />публикация Февруари 02, 2013, 21:49:56
от Бунтарката
Рай или забвение?
Филми
kapitana 4 603 Последна<br />публикация Юли 26, 2013, 20:49:17
от kapitana

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright