Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Известни индигота  (Прочетена 3961 пъти)
l'amour
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« -: Април 02, 2011, 20:42:17 »

Имате ли инфо за известни личности, които са индигота?
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    kim
    Гост
    « Отговор #1 -: Април 02, 2011, 20:48:57 »

Имате ли инфо за известни личности, които са индигота?

Димитър Бербатов например. Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Април 02, 2011, 20:54:04 »

Реших да потърся из нета и умрях от смях ,но ще публикувам кои намерих като заподозрени Веселяк Веселяк Веселяк

Хитлер
    Айнщайн
    Тесла
    Фреди Меркюри
    Дейвид Бауи
    Шиниад О'Kонър
    Аланис Морисет
    Мартин Лутер Кинг
    Тупак
    Принцеса Дайана
    Кърт Кобейн
    Джон Ленън
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    kim
    Гост
    « Отговор #3 -: Април 02, 2011, 20:57:24 »

Реших да потърся из нета и умрях от смях ,но ще публикувам кои намерих като заподозрени Веселяк Веселяк Веселяк

Хитлер
    Айнщайн
    Тесла
    Фреди Меркюри
    Дейвид Бауи
    Шиниад О'Kонър
    Аланис Морисет
    Мартин Лутер Кинг
    Тупак
    Принцеса Дайана
    Кърт Кобейн
    Джон Ленън

Изпуснали са Майкъл Джексън Намигване
    Активен
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #4 -: Април 02, 2011, 21:03:54 »

Уааау, колко много..пък аз не можах да открия нито един
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #5 -: Април 04, 2011, 15:51:21 »

Хитлер
    Айнщайн
    Тесла
    Фреди Меркюри
    Дейвид Бауи
    Шиниад О'Kонър
    Аланис Морисет
    Мартин Лутер Кинг
    Тупак
    Принцеса Дайана
    Кърт Кобейн
    Джон Ленън

Изпуснали са Майкъл Джексън Намигване
    Както и някои хора от българската история и литература, които учим в момента.. Васил Левски, Христо Ботев, Пейо Яворов, Христо Смирненски, Гео Милев, Никола Вапцаров.. и др.   
    « Последна редакция: Април 04, 2011, 16:00:44 от Luna » Активен
    Fifi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 45

• Град: Вселената
  • Tрудно е да си скромен,когато живееш в Млечния път

« Отговор #6 -: Април 20, 2011, 13:51:08 »

Aз знам за едно момиче, което 100% е индиго. Казва се Акиана Крамарик. Рисува от 4-ри годишна и картините и са удивителни! Ето един линк:
    http://youtu.be/qTPYDSi0Rok
    Това е нейния сайт:
    http://www.artakiane.com/
    А ето и блогът й:
    http://akiane.com/blog/
    Активен

Ако можеш да си орел, не се напъвай да си пръв сред гаргите!
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #7 -: Април 20, 2011, 14:18:39 »

Що си мисля-че някои от изброените не са индигови а са кристални :*5'(знам ли може и да се бъркам Ухилен ,ама за Бербо и Акияна си мисля че са кристали-при тях липсва-огнената искра в очите-която я имат индиговците,ама аз само ей тъй си разсъждавам де Усмивчица.Както и Ленън.
    Това го вмятам ей тъй щото си мисля че и индигови и кристални и златни и какви ли още не винаги са се раждали-през вековете,просто сега  последните-20-30 години се дава по-голяма гластност на тази тема.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #8 -: Април 20, 2011, 14:36:46 »

Aз знам за едно момиче, което 100% е индиго. Казва се Акиана Крамарик. Рисува от 4-ри годишна и картините и са удивителни!

Изглежда, че има специални способности това момиче!

Полезни линкове си пуснала, Fifi!

Добре дошла във форума!
    Активен
    Fifi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Април 20, 2011, 14:42:04 »

Aз знам за едно момиче, което 100% е индиго. Казва се Акиана Крамарик. Рисува от 4-ри годишна и картините и са удивителни!

Изглежда, че има специални способности това момиче!

Полезни линкове си пуснала, Fifi!

Добре дошла във форума!
    Благодаря ти Ich! Добре заварили, радвам се, че линковете са Ви харесали! Усмивчица Усмивчица
    « Последна редакция: Април 20, 2011, 15:08:42 от Модератор » Активен

небесният ангел
    Гост
    « Отговор #10 -: Април 20, 2011, 14:47:29 »

За Акияна има доста клипове из форума одавна качени,но с времето всичко се размива Усмивчица
    Фифи според теб-какво ти казва вътрешния глас-усещане-Акияна-индиго или кристал е-като съпоставиш двете описания на едните и другите-и сравни държанието примерно на едно индиго със държанието и излъчването на това дете! Усмивчица

П.п Само да вметна че из форума одавна има качени материали за Акияна. Усмивчица
    Но и аз Благодаря Фифи за напомнянето за това надарено дете!
    Активен
    Fifi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Април 20, 2011, 15:01:47 »

За Акияна има доста клипове из форума одавна качени,но с времето всичко се размива Усмивчица
    Фифи според теб-какво ти казва вътрешния глас-усещане-Акияна-индиго или кристал е-като съпоставиш двете описания на едните и другите-и сравни държанието примерно на едно индиго със държанието и излъчването на това дете! Усмивчица

П.п Само да вметна че из форума одавна има качени материали за Акияна. Усмивчица
    Но и аз Благодаря Фифи за напомнянето за това надарено дете!

Здравей небесният ангел!
    Извинявам се, че съм допуснала повторение за Акиана. Не знаех, че е публикувана информация за нея преди.
    А сега за нея: Право да ти кажа, не мога да определя точно дали е кристал или индиго. Но каквато и да е, определено е специална!  Не мога да си представя, че може да бъде толкова перфектна в рисунките си. Аз също рисувам, но да изваеш чертите на някой и най-вече на Господ си е просто уникално нещо! Смятам, че имаме огромна нужда от човек като нея, просто мисленето на много хора трябва да се промени към по-добро и тя определено ни кара да се замислим. Хубаво е, че има хора като Акиана, каквато и да е тя! Поздрави!
    Активен

Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #12 -: Януари 04, 2012, 17:01:30 »

Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #13 -: Февруари 06, 2012, 02:37:00 »

Да не съм много категорична, обаче Акиана си е чисто кристаленце!!!! Не бях аз
    И намерих едно видео кадето тя е в някакво предаване просто не можах да откъсна поглед от нея (там е на 15) и, иииии тръпки ме побиха, но приятни и даже ми се прииска да я прегърна еи така истински..за дълго.
    Активен
    krem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #14 -: Октомври 31, 2012, 16:00:28 »

Нещо ми се въртеше днес в главата, та се сетих за тази тема, по повод търсене на цитат от Уилям Блейк.
    "Ако дверите на възприятието се прочистят, всичко ще ни се яви каквото е - безкрайно."

Изключително интересна личност. Ето малко повече за него:

Произхожда от обикновено семейство и няма академично образование. Притежава изключителен талант и свободолюбие. Ненавижда всяка система, която потиска човешкия дух, включително и църковната, макар че е дълбоко религиозен. Илюстрира книгите на мнозина автори и почти всички свои издания. Стихотворенията му носят метафизични идеи, но се отличават с простота на изказа. Най-популярните му книги са "Песни за невинността" и "Песни за опита". В "Пророчески книги" развива собствена митологична и религиозна система, поради което те са по-малко известни на широката публика. Уилям Блейк посвещава мисълта, делата и гения си на битката срещу разрушението.
    Блейк разказва как като дете видял ангели в един от парковете край Лондон и също как видял пророк Езекил да се появява измежду останалите крилати създания. По-късно, когато бил на около тридесет години, неговият по-малък брат починал и Блейк започнал да твърди, че духът му се явил пред него след няколко дни, облян в светлина, с намерението да му разкрие начин за публикуване на книги, без необходимостта да се обръща към печатар, и този начин бил да създаде ръчно направени гравюри както на текстовете, така и на илюстрациите към тях, и така подготвените книги да продава като изключително лимитирани издания. Следвайки неговите съвети, Блейк започнал да разработва една идея, която нарекъл противоречията на човешката душа. Едно от онези състояния на наивност, когато въображението ни води към духовно израстване.
    Другото състояние е това на опита, когато нашето въображение е потиснато от правила, морал и ограничения. Блейк живял интензивен живот и умрял беден, но извършил всичко, което някога искал да направи.
    Активен

just keep your mind open

love actually is all around
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright