Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: За спомените  (Прочетена 407 пъти)
l'amour
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« -: Април 02, 2011, 18:48:50 »

Привет от мен
    Не знам за вас но аз когато се връщам назад в спомените си, гии "преглеждам" като страничен наблюдател - буквално, макар да знам че това съм си аз...
    Та и с вас ли е така ?
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #1 -: Април 02, 2011, 18:54:28 »

Не знам дали при всички е така, но определено това е много добре. Усмивчица Когато човек наблюдава свои действия като страничен наблюдател, може да ги вижда безпристрастно и да ги преценява съвсем обективно.
    Активен
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #2 -: Април 02, 2011, 19:00:09 »

Да, наистина не е лошо.Аз не се оплаквам, само се чудех
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Април 02, 2011, 19:03:44 »

Цитат
    Аз не се оплаквам, само се чудех
    Знам Намигване

А до мене що се отнася Ухилен не знам защо, но много рядко мисля за миналото. Иначе като мисля, понякога съм като страничен наблюдател, понякога - не, винаги различно.
    Опитвам се да страничнонаблюдателствам по този начин и като изпадам в някакви пристъпи на гняв или подобни, ама не успявам много много.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright