Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: До всички хора по целият свят. Др. Масару Емото Посланик на Водата  (Прочетена 1332 пъти)
estira
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 49

« -: Април 01, 2011, 20:23:45 »

До всички хора по целият свят.
Моето съобщение обиколи целият свят  с огромна скорост, и резониращият резултат на толкова много хора участващи в молитвата за водата се върна при мен. Цифрата на участниците която аз зная със сигурност е повече от 100 000.

В резултат на това, важно е  това движение да се разраства и нека все повече от приятелите ви да научат за него. Затова аз бих желал да продължим молитвата за водата на Ядрената Централа във Фукушима за още 10 дни  и предлагам да правим молитвата всеки ден по обяд /12h/ от 1-ви до 10-ти Април.

За да поддържаме  свежо нашето молитвено съзнание, ще ви предложа да променяме думите всеки ден. От мнoгoто идеи и опции, които толкова много хора ми дадоха, аз бих желал да избера тази.

Молитвата за 1-ви Април 2011
час на молитвата- 12:00- на обяд/за вашето локално време/

Моля ви, кажете фразата три пъти на глас или на ум. Моля ви, кажете я искрено /с чиста вибрация/ на водата.

"До водата около Ядрената Централа във Фукушима,
Ние съжаляваме,
Моля те, прости ни,
Благодарим ти,
Обичаме те."

Благодаря ви от сърце.
Масару Емото
Посланик на Водата
Превод : estira Усмивчица
Ако някои види грешка моля за извинение бързам да го преведа за да достигне до повече хора.
Ето и източника ми, разбира се Др. Масару Емото
http://www.facebook.com/pages/Masaru-Emoto/44820051730?sk=wall#!/event.php?eid=174335832616442
Активен

„Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно.“Майка Тереза
"Be the change you wish to see in the world!"-Ganhdi
estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Април 02, 2011, 13:01:58 »

Ето молитвата за днес 02.04.2011 12h по обяд

"До душите на всички жертви на катастрофата в източна Япония,
Съжаляваме,
Моля ви, простете ни,
Благодарим ви
и ви обичаме!"
Активен

„Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно.“Майка Тереза
estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Април 03, 2011, 11:07:40 »

Световна ежедневна молитва на Др Масару Емото. Моля за искрена молитва с чиста вибрация.
3-ти април 2011
Думите на молитвата:
"Проблемът с изтичането на радиацията от Ядрената Централа във Фукушима беше разрешен.
До всички офицери на  въоръжените сили на САЩ, Японската Отбрана, полицейски служители, пожарникари и целият порсонал,
Благодарим ви.
До техните скъпи семейства,
Съжаляваме,
Моля ви простете ни,
Благодарим ви,
Обичаме ви.
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Април 03, 2011, 11:19:42 »

http://www.facebook.com/note.php?created&&note_id=174378599278246#!/event.php?eid=174335832616442
тук може да се включите.
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Април 04, 2011, 13:14:49 »

Световна ежедневна молитва на Др Масару Емото. Моля, за искрена молитва с чиста вибрация.
4-ти април 2011
Думите на молитвата:

До божествената вода, божествения дракон, които са дълбоко в открито море, край източния Японски бряг,
Съжаляваме,
Простете ни,
Благодарим ви
и ви обичаме.
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Април 04, 2011, 13:43:38 »

Всички сме свързани. Живеем в много крехко равновесие. Това, което се случва в Япония, би могло да се случи на вас, ваше дете, жена, брат, сестра, майка, дядо. Имам приятелка във фб, която е от Фукушима... Там е нейното семейство, имали са късмет че живеят на по-високо място и цунамито се е смилило над тях. Аз страдам за нейните близки, само вижте колко пъти недвишава радиацията нормалните си граници. Сега ги евакуират... Но кой ще ни спаси нас, ако нямаме състрадание в душите си?
Скъпи съмишленици, деца на светлината и търсачи на истината,
отворете сърцата си!
Помолете се искрено, защото това което се случва засяга всички нас!!!!

Вода във Фукушима и източна Япония,
Съжаляваме че ти причинихме страдание,
Моля те прости ни
Благодарим ти
Обичаме те!

Ето и блог на Др Емото:

http://emotopeaceproject.blogspot.com/
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Април 04, 2011, 13:50:03 »

и аз си представям че съм с тях

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/200275_1853121458992_1569472265_1965340_6481191_n.jpg?dl=1
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Април 05, 2011, 10:48:37 »

Световна ежедневна молитва на Др Масару Емото. Моля, за искрена молитва с чиста вибрация.
5-ти април 2011
Думите на молитвата:
До всички хора на Земята, ние сме вода.
Да станем едно, давайки любов и благодарност на водата.
/на себе си/
Съжалявам,
Моля те прости ми,
Благодаря ти,
Обичам те.
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Април 06, 2011, 11:46:49 »

6-ти април 2011
Думите на молитвата:

В момента водата и петрола са неразтворими един в друг. Надявам се че те ще се смесят, когато дадем любов и благодарност на водата и петрола. Нека дадем мисли с любов и благодарност на петролът в земята по света.

До петол- сан, ние съжаляваме,
Моля те прости ни.
Благодарим ти,
и те обичаме.
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Април 06, 2011, 15:36:04 »

За думите от молитвата от 3-ти Април.
На 3-ти април, ви помолих да кажете молитвата в минало свършено време/ минало перфектно на английски/: "беше решен" без да давам допълнително обяснение.
Бих желал да обясня защо.

Др. Нобуо Шиоя е мастър-учител по котодама, духовната сила на думите, когото много уважавам като мой ментор. Др. Шиоя почина преди 4 години 10 дни преди 106-тия си рожден ден. Той ни завеща потарящите се фрази на котодама наречени Великият Призив. Те са както следва.

"Uchu no Mugen no Chikara ga Korikotte Makoto no Daiwa no Miyo ga Naninatta"
Което значи :"Вечната Сила на Вселената се е събрала за да създаде свят пълен с истина и велика хармония."

Опитвам се да разпространя този призив по целия свят, след като го приех от Др Шиоя. Както виждате, пиша в минало свършено време /минало перфектно/. За това има причина.

Др. Шиоя ни учеше, че е важно да имаш силна решителност и увереност, така все едно вашата представа е вече реализирана, когато си пожелавате нещо. Аз следвам неговите наставления.

Зная, че всички хора се надяват, че проблемите с аварията ще бъдат решени в най-скоро време. По тази причина използвам минало свършено време /минало перфектно/.
Др Масару Емото

Превод estira
Източника ми:http://emotopeaceproject.blogspot.com/
Световна ежедневна молитва на Др Масару Емото. Моля за искрена молитва с чиста вибрация.
3-ти април 2011
Думите на молитвата:
"Проблемът с изтичането на радиацията от Ядрената Централа във Фукушима беше разрешен.
До всички офицери на  въоръжените сили на САЩ, Японската Отбрана, полицейски служители, пожарникари и целият порсонал,
Благодарим ви.
До техните скъпи семейства,
Съжаляваме,
Моля ви простете ни,
Благодарим ви,
Обичаме ви.
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Април 07, 2011, 13:32:03 »

7-ми април 2011
Думите на молитвата:
Нека се вслушаме в гласовете на растенията и животните и разговаряме с тях. Те са вода също като нас.

До растенията и животните,
Съжаляваме,
Моля ви простете ни,
Благодарим ви,
и ви обичаме.

Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Април 08, 2011, 09:16:33 »

8-ми април 2011
Думите на молитвата:

Което значи :"Вечната Сила на Вселената се е събрала за да създаде свят пълен с истина и велика хармония."

Вселената е вода, а ние сме микрокосмос.
Затова, когато научим какво е водата, ние научаваме повече за нас самите и за тайните на вселената.

И за да опознаем водата,
Вода, съжаляваме,
Моля те, прости ни,
Благодарим ти,
и те обичаме.
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Април 08, 2011, 23:18:07 »

9-ти април 2011
Думите на молитвата:

Ние сме дошли от Космоса като вода. Когато се върнем там ще бъдем пак вода. Затова, нека благодарим на водата и и дадем нашата любов.
Вода, ние съжаляваме.
Моля те, прости ни,
Благодарим ти,
и те обичаме.
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Април 10, 2011, 12:19:34 »

10-ти април 2011
Думите на молитвата:

До водата на планетата Земя,
ние те уважаваме, обичаме и ценим.
Съжаляваме че до сега те пренебрегвахме.
Моля те прости ни,
Благодарим ти,
и те обичаме.
Активен

estira
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Април 11, 2011, 12:12:22 »

Моето предложение за всички
8-ми април 2011г.

Моето предложение за всички е:
Следващият понеделник става месец от 11-ти март, когато голямото земетресение и цунами порази Япония и се случи инцидент в ядрената централа.

Смятам, че не е случайност това  че катастрофата се случи по това време. Чувствам, че това е само началото на катастрофален феномен, дължащ се на хората  заради последните години. Затова, дори проблемът от ядрените реактори да е решен този път, възможно е нови сложни кризи да ни поразят една след друга.

На тези мисли ме наведоха атаките 9-11, които се случиха на 9-ти септември 2001 г. Може да се каже, че за жителите на Земята, това беше първият ден от случващите се катастрофи. И 10 години по-късно след 9-11 беше 11-ти март 2011, когато, втора катастрофа порази нас в Япония.

Сега, аз имам предложение за всички.

Нека направим всеки 11-ти от месеца "Ден за молитва за мир на Земята" и нека да се помолим хванати за ръце за мир на Земята.

По обяд, 12h, местно време
всеки 11-ти ден от месеца, моля ви кажете думите, на  Великият Призив. Те са както следва.

Което значи :"Вечната Сила на Вселената се е събрала за да създаде свят пълен с
истинска и велика хармония."

Това е Котодама- духовната сила на думите, думи които Др. Нобуо Шиоя създаде за мир по земята. Казано е, че Др Шиоя е прероденият Лаози, философ на древен Китай, който аз дълбоко уважавам. Той беше главен лекар на императрица   Шова http://www.facts-are-facts.com/magazin/2-rejuvenation.ihtml

Когато Др. Шиоя почина преди около 5 години, беше на  106 години. Приживе той ми каза, че си мечтае поне 10 % от всички хора да повтарят Великият Призив. Той беше последният японски хсиен/ просветен човек, планински отшелник/и създаде тези думи, защото беше загрижен за възможни предстоящи катастрофи.

Така че съберете хора около вас и повтаряйте думите на Великият призив всеки 11-ти по обяд за да сме подготвени.
 С любов и благодарност

Масару Емото
« Последна редакция: Април 12, 2011, 22:33:37 от Еруин » Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright