Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сън от детството......  (Прочетена 484 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Април 01, 2011, 18:11:14 »

Когато бях малък, често ходех при една моя баба. Тя много ме обичаше и през деня за мене нямаше по-хубаво място от апартаментчето й, но през нощта там ставаше ад...
    Как точно ли?
    Когато заспивах, чувах леко прищракване. Обръщах се да видя кой щрака, защото леглото беше така поставено, че трябваше да съм с гръб към коридора на апартамента. И го виждах! Това бяха две очи, подобни на това, което е на страницата на ФСБ, където е даден албума "След десет години"(http://music.fsb.bg/album/ten-years-after). Вижте обложката и ще придобиете доста вярна представа какво ме гледаше. Тези очи си местеха зениците, премигваха, но си стояха на едно място, на височина около два метра.
    Та, въпросът ми е - какви са тези очи? Защо бяха там? Та до ден днешен, щом видя обложката на албума, ме свива стомаха!!! Kissing You Good Night засега и всичко хубаво! Предварително ви благодаря!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #1 -: Април 02, 2011, 19:01:59 »

Звучи страшничко..Сигурно са искали да ти кажат нещо.
    Ти само ги гледаше отстрани ли?
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #2 -: Април 03, 2011, 10:09:16 »

Гледаха ме и само толкова. Не съм чувал нищо друго освен щракането, когато се обърна.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Сън в съня
    Моите сънища
    AIA 7 3417 Последна<br />публикация Август 07, 2012, 10:49:41
    от deniyuli
    Кофти сън с приятел
    Моите сънища
    Kissing You Good Night 3 746 Последна<br />публикация Октомври 16, 2012, 21:31:21
    от balar
    моят сън на 28.12 :)
    Моите сънища
    Mistic_Aqua 2 884 Последна<br />публикация Януари 06, 2013, 03:03:22
    от Mistic_Aqua
    Мисля на сън
    Моите сънища
    dreams 2 736 Последна<br />публикация Април 16, 2013, 11:55:27
    от Do_It
    Въпрос относно един сън
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 2 557 Последна<br />публикация Август 26, 2013, 14:23:25
    от Kissing You Good Night

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright