Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво ли става???  (Прочетена 862 пъти)
sunsea
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« -: Март 28, 2011, 21:49:41 »

Здравейте на всички Усмивчица)

От доста време ви чета и се радвам, че има такова място, където хората да споделят опит и да си помагат.  Надявам се да ми помогнете, да си обясня моите състояния. Ще започна малко отдалеч. Преминах през момента на пълно отчаяние и неразбиране от света и на света. След това последва момент на "безтегловност". Все едно бях от друг свят и всичко, което се случваше с мен и около мен възприемах като страничен наблюдател. И това отмина. Последва възприемане на събитията някак безпристрастно, просто "така трябва", пълно спокойствие. Мислех, че съм готова да навляза в тайнството на невидимия свят и започнах да си правя сама различни експерименти. Вечер преди да заспя виждах картини, все едно ги гледам през обратното на шпионката с очила за нощно виждане. Обикновенно различни хора, които спят, бебета или случки от еждневието на всеки.  Това още повече разпали любопитството ми и когато не се получаваше се опитвах да ги предизвиквам. В един от случаите видях очертанията на ужасен череп, който се насочи срещу мен, но с пълно спокойствие му казах, че не ме е страх от него и нищо не може да ми направи и очертанията му се разпръснаха като дим, ще кажеш го изгоних. Реших да стана по смела, като вярвах, че съм готова за всичко и започнах да засилвам вибрациите и движението на енергията, които чувствах  непрестанно в тялото си. Усещах как от сърдечната чакра, зоната на третото око, коронната чакра и ръцете ми се излива много енергия. Това започна да става и от само себе си, но и да се случва през деня, най - неочаквано. Усещането, че отлитам започна да ме плаши, а и скоростно преминаване през тунел. Тогава осъзнах, че си играя с огъня и съм предизвикала нещо, за което в действителност не съм готова и го подтиснах. През този период или сънищата ми бяха супер ярки, или изобщо не сънувах. От около седмица-две, в някои от вечерите като си легна чувствам все едно някой ми човърка нещо в главата и супер голямо налягане и болка в черепа. Ще кажеш, че черепната ми кутия ще се пръсне от налягането, което усещам, а и движение из тялото ми и все едно се пукат балончета. Това трае около половин час и после една лекота и спокойствие, след което заспивам, но на сутринта се чувствам доста уморена. Отделно в зоната на "третото око" пустоянно чувствам нещо като пулсации, не знам и аз как точно да го опиша. В момента съм в период на празнота. Все едно съм куха от вътре. Не знам вече как да си обяснявам нещата. Ако някой може да ми обясни или изкаже мнение по въпроса ще съм му много благодарна.

Бъдете здрави и усмихнати
Активен
Drakon
Гост
« Отговор #1 -: Март 29, 2011, 17:05:35 »

Пий една студена вода и знай,че и това ще отмине
...ПРОСТО СЕ СЪБУЖДАШ ОТ ДЪЛБОК СЪН  ;-)
Как искаш с думи прости,да ти се обясни - НЕОБЯСНИМОТО ?!?
Активен
sunsea
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #2 -: Март 29, 2011, 20:38:49 »

Просто се събуждаш от дълбок сън е прост и добър отговор за мен Усмивчица
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #3 -: Април 18, 2011, 19:56:31 »

Ще става много по забавно Усмивчица))
    Активен
    mamagaya
    Гост
    « Отговор #4 -: Април 18, 2011, 21:31:54 »

Аз преди няколко месеца имах леко ясновидство. Познавах на потребителите по скайп годините, градовете и разни други неща. Абе познавах доста неща. А сега изчезна. А и не ми трябва. Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица
    може и това да е пробуждане
    Активен
    cristo777
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #5 -: Април 18, 2011, 23:04:00 »

спокойно просто се отпусни не го мисли ...
    Активен
    anima
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #6 -: Април 19, 2011, 11:50:34 »

от известно време усещам нещо което в момента а и назад във времето се е случвало.та усещам  третото око вече доста често все едно вибрира мисля че има и топлина абе странно усещане все едно нещо ровичка мърда.и се засилва вечер преди сън. незнам как да го тълкувам.нормално ли е при пускане на водата да ме хваща ток?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Април 19, 2011, 13:20:06 »

Цитат
    нормално ли е при пускане на водата да ме хваща ток?
    Да, нормално е Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Наистина, какво ми става? ... реторичен въпрос...
    Обща тематика
    nia.boneva6 11 1307 Последна<br />публикация Декември 31, 2010, 16:42:49
    от Житара
    Отвъд , какво става след смъртта ?
    Видео клипове
    Amaranth 0 2087 Последна<br />публикация Ноември 13, 2010, 04:51:39
    от Amaranth
    Какво става с мен напоследък - лабилни състояния « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    nia.boneva6 35 3086 Последна<br />публикация Януари 10, 2011, 15:18:23
    от небесният ангел
    Какво става: ВЯРВАМЕ или НЕ ВЯРВАМЕ?
    Великият преход
    yyy 9 1310 Последна<br />публикация Май 23, 2012, 06:48:51
    от yyy
    Какво става с мене тази година? « 1 2 3 4 »
    Въпроси и отговори
    Дом 58 2991 Последна<br />публикация Октомври 03, 2012, 11:21:39
    от ~Schwarze_Sonne~

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright