Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Прекалена горещина...  (Прочетена 663 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« -: Март 27, 2011, 21:47:59 »

Не знам дали се дължи на силна енергия или просто гореща кръв, но ще се радвам да споделите как да се справя с "проблема".

Прекалена горещина
Почти винаги ми е много топло. Излизам навън, градусите са не повече от 3-4, аз съм само по тениска и нормално яке отгоре(нито дебело, нито тънко), правя 4-5 крачки, едва съм започнал да вървя и вече ми е много горещо. Усещането е, все едно е лято и си легнал на пясъка докато слънцето те грее. Самата топлина се усеща като пулс. Една секунда я има, една я няма и тн.

Същото ми се случва не само когато вървя, а също когато около мен има много хора. Например ако пътувам с автобус, до мен да има само 5-6 човека и пак ми е адски горещо.

Или пък, навън е едва 10 градуса, всички мръзнат, а аз по суитчер усещам топлината малко в повече, докато по тениска съм кажи-речи нормално. Едно свежо, приятно като температура.

Зимите винаги ми е било доста по-топло от останалите, но пък и лятото ми е доста по-горещо, което е малко гадно..

Друг път, също много често ми се случва да си стоя у дома, правя нещо и изведнъж тази топлина се поява отново като импулси в някой крайник, примерно дясната ми ръка, лявата китка, дясното бедро и тн.

По принцип не ме дразни, но наистина е тормозещо и много горещо, когато вървя или пътувам примерно, все едно си с дебело яке в пустинята...

Как да я намаля ? И на какво се дължи? Гореща кръв?

Редакция: Да допълня, че не е от килограмите, тъй като съм абсолютно в нормата.
Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #1 -: Март 27, 2011, 23:05:48 »

Ще мине от самосебе си,аз бях така-2006-7а година,малко е гадничко ама минава-споко.Нищо конкретно не мога да те посъветвам,просто изказвам съпричастност,много добре разбирам какво ти е,аз минах през същия ад.При мен странното беше че хем ми е адски горещо-а хем ме избиваше студена пот,като ми "запареше под лъжичката"-най лесното което успявах да направя -ако бях във къщи и е студено на вън и аз като теб излизах по тениска и къси панталони на снега,ако беше горещо и слънчево-буквално заставах под климатик или отварях фризар-хладилник и заставах пред него.
Наскоро някой ми каза че това било от вибрациите,и като изпадне някой в такъв период-момент,било хубаво да напълни чаша с вода,да я хване с ръце и да насочи цялата енергия във водата-но после тази вода се изхвърля.
Както казах-гадничко е но и това ще мине!
А това с крайниците е нещо друго май,спомням си че преди време аз,Ео и още някой беше писал за горещина в отделните части на тялото-ама дали беше в темата за необичайните преживявания не си спомням вече.
Като те нападне жешкия момент ако имаш възможност-наплисквай лицето си със студена вода,а ако нямаш просто на ум си кажи-"по спокойно моля,все пак съм само човек" Усмивчица
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #2 -: Март 27, 2011, 23:14:05 »

Еми при мене това състояние от 3-4 години, в началото по-слабо, но сега е доста силно. Зимата е хубаво, рядко зъзна, ама лятото ..
Те сигурно и испанците нямат толкова гореща кръв Ухилен

А това с крайниците е малко по-различно, да, все едно за няколко секунди съм поставил горяща свещ под дланта си, нещо такова.

Иначе, както казах, от няколко години съм така, затова вече ми е като нещо нормално, на което малко или много съм свикнал, но просто се реших да попитам. Усмивчица

И какви по-точно вибрации казваш?

А ако това всичкото е енергия, за какво да я използвам най-добре? Усмивчица
Активен
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #3 -: Март 28, 2011, 00:45:23 »

При мен е същото човек ама със студени вълни,демек точно обратното... Усмивчица Изтръпвам цялата,преди беше само на ръчичките,сега цялата съм така ;/ И по-скоро е свързао  с емоционалното ми състояние,отколкото с действителните външни фактори Усмивчица, защото на еднаква температура реагирам по различни начини-с две думи веднъж ми е студено като на нормалните хора,другия път сякаш на цялата душичка и е студено. Общо взето кофти чувство,от което се оттърсвам като не му се поддавам или се стопля естествено. Но през повечето от времето просто не му обръщам внимание.Имала съм случаи майка вика дай да видя дали ти е студено...и гледам че цялото ми тяло е изтръпнало :d преди много ме смущаваше,ма свикнах.. Междудругото един съвет-ако искаш да се оттърсиш от някое кофти чувство-не му се отдавай,а просто ггледай картината пед теб(в буквалнния смисъл),така ще отместиш вниманието си от него към действителността.А пък наблюдаването е най-лесния и удобен начин ..примерно гледаш дървото пред теб,или стола..или там кфото и дае. :
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright