Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Депресия  (Прочетена 2690 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Септември 29, 2009, 19:18:39 »

Вас обхванало ли ви е някакво такова чувство от смяната на времето или само мен ме мъчи  Затъпяване

И някой знае ли къде е Волфи  Хммм
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #1 -: Септември 29, 2009, 19:23:57 »

Не си единствен,а волфи е безследно изчезнал.....чак почнах да се тревожа за него,а и се чувства липсата му Сълзи
    Активен
    Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #2 -: Септември 29, 2009, 19:30:38 »

Споделям същите тревоги като теб. А на него работата му до колкото знам е свързана с компютри и ме съмнява да е поради липса на компютър или интернет.

Притеснен съм за него, дано нещо не се е случило Сълзи
    Активен

praiseyou
    Гост
    « Отговор #3 -: Септември 29, 2009, 22:05:13 »

От около 2-3 седмици съм в депресия, мисля че вече я превъзмогвам, но някак си всичко изгуби смисъл. Ще се оправя... макар, че не познавам лично Волфи и на мен ми направи впечатление точно днес, че не е писал отдавна.
    « Последна редакция: Септември 29, 2009, 22:06:59 от PraiseYou » Активен
    Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #4 -: Септември 29, 2009, 22:09:44 »

Това време и когато е пролетната умора ми е най-депресиращото време.

А най-положителни емоции по 24-25 декември Усмивчица Някак си декември месец всички хора стават по добри и това определено се усеща във въздуха.
    Активен

praiseyou
    Гост
    « Отговор #5 -: Септември 30, 2009, 11:02:12 »

Ето защо може би не се чувстваме добре - от 7 до 30 септември сме в ретрограден меркурий, повече информация тук - http://yoga108.info/inspiration/retrograden-merkurius.html
    Активен
    Spirit_
    Гост
    « Отговор #6 -: Октомври 13, 2010, 19:49:18 »

Някой от вас има ли такива проблеми напоследък? Депресия, несполуки и пр. Аз съм така от около 3 седмици и не съм единствената от хората околко мен. Честно казано не съм се чувствала толкова зле от години  Згреших Най-скапаното е, че в момента (или в близките 2-3 часа) след като се почувствам добре, и реша, че всичко се е оправило вече, се случва нещо, което тотално ми скапва настроението...) Ако някой има желание може да предложи начини за справяне с такива състояния.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Октомври 13, 2010, 19:52:50 »

Аз ги имам Тъжен
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #8 -: Октомври 13, 2010, 20:00:53 »

Хъм...и аз ги имам, но не е точно депресия.... все си викам ей сега ще се оправи ама уви...
    И на мен ще ми е интересно ако някой каже как да се справим с това.... и има ли изобщо справяне или просто чакаш да мине?
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #9 -: Октомври 13, 2010, 20:21:47 »

Някой от вас има ли такива проблеми напоследък? Депресия, несполуки и пр. Аз съм така от около 3 седмици и не съм единствената от хората околко мен. Честно казано не съм се чувствала толкова зле от години  Згреших Най-скапаното е, че в момента (или в близките 2-3 часа) след като се почувствам добре, и реша, че всичко се е оправило вече, се случва нещо, което тотално ми скапва настроението...) Ако някой има желание може да предложи начини за справяне с такива състояния.

Не си единствена:( и аз съм така от 2-3 седмици и не помня, друг път да съм била толкова зле. Въобще не знам вече, какво става и къде съм. Не знам каква е тази, странна депресия и всеки път като се оправя и става нещо гадно. И някакви комплекси за малоценност, са ме обзели- мани мани Тъжен Ама знам,  че това състояние е временно. Може и при теб да са се струпали много емоции и да не може, да се затвориш към външни влияния.
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #10 -: Октомври 13, 2010, 20:47:37 »

Не си единствена:( и аз съм така от 2-3 седмици и не помня, друг път да съм била толкова зле. Въобще не знам вече, какво става и къде съм. Не знам каква е тази, странна депресия и всеки път като се оправя и става нещо гадно. И някакви комплекси за малоценност, са ме обзели- мани мани Тъжен Ама знам,  че това състояние е временно. Може и при теб да са се струпали много емоции и да не може, да се затвориш към външни влияния.

A правите ли нещо, за да се справите с това състояние?
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Октомври 13, 2010, 20:50:04 »

Ми аз се опитвам, да съм по-позитивна и най-важното, да не се затварям в себе си и да общувам с повече хора.Усмивчица
    « Последна редакция: Октомври 13, 2010, 20:56:26 от elsha » Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Октомври 13, 2010, 20:52:26 »

Общуването е много хубаво, особено ако е и с хубави (от вътре) хора.
    А вътре в теб, освен позитивно мислене, какво има... в смисъл, Вярваш ли в позитивизма си.. не знам как да се изразя?
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Октомври 13, 2010, 21:01:45 »

Общуването е много хубаво, особено ако е и с хубави (от вътре) хора.
    А вътре в теб, освен позитивно мислене, какво има... в смисъл, Вярваш ли в позитивизма си.. не знам как да се изразя?

ООО да:) В мен има много позитивизъм, усещала съм сиянието на душата си, но заради чувствителноста си се затварям. Като се затворя в себе си, съзнанието ми все едно потъва назад и това сияние не може да усети. Трябва първо да издърпам съзнанието си навън и да се затворя към лошото и после да се отворя за хубавото и пак да съм в час.Усмивчица
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #14 -: Октомври 13, 2010, 21:03:27 »

Значи, в такъв случай, се отвори в себе си Усмивчица Така при тебе няма начин да не стане Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright