Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Китайчета четат с ушите си  (Прочетена 1051 пъти)
Evolution
Гост
« -: Март 22, 2011, 21:44:53 »

Ван Хелсинг обяви раждането на нова раса - Китайчета четат с ушите си
Броят на подрастващите феномени в света расте

През март 1979 г. китайски вестник съобщил за 12-годишния Танг Ю, който виждал с ушите си. Момчето прочитало изписан лист, който сгъвали на 6 и го допирали до ушите му. Съобщава го Ан ван Хелсинг в "Децата на новото хилядолетие" (изд. "Дилок"). Интересното става после. Обаждат се родители, чиито деца "четат" с нос, език, ръце, крака. Правителството се заема и за кратко открива хиляди такива подрастващи. И натоварва образованието и медицината да се занимават с тях. Работата се простира. От масови демонстрации, като например на конференцията с няколко хиляди участници, на които раздали по една розова пъпка. На сцената излязло 6-годишно момиче и с леко движение на ръката отворило едновременно всички пъпки. До организиране на специални училища и образователни центрове за развиване на феноменалните дарби. Масова практика е при израстване техните питомци да работят към Министерството на отбраната.

Ван Хелсинг изтъква разликата в общественото отношение към такива деца. На Запад обикновено на тях се гледа с недоверие и подозрение. Китайското правителство е регистрирало до 1997 г. 100 000 подобни случая. Напоследък зачестяват откритията на деца феномени и в Мексико. Тезата на автора е, че като цяло техният брой на планетата расте. Той го свързва с публикациите за т.нар. "деца индиго" и други подобни. И с автори, които регистрират появата на генетични изменения при човека, което му дава основание да твърди, че се ражда нова раса може би.

Източник: http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-07-24&article=286872
Активен
aurora_borealis
ღ Aurora Borealis ღ ツ
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 22

• Град: Sofia
  • Serendipity

« Отговор #1 -: Март 24, 2011, 04:22:26 »

Интересна статия
    Активен

Има някакво Слънце в мен !
    kristian4o
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #2 -: Юли 13, 2011, 19:09:59 »

Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Ушите помнят минали животи
    Езотерика
    delfin 10 3637 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 00:27:30
    от Morena
    Чрез ушите традиционната източна медицина поставя диагнози
    Здрав дух здраво тяло
    Админ 1 1945 Последна<br />публикация Януари 23, 2010, 08:47:40
    от delfin
    Наслада за очите и ушите!
    Видео клипове
    7dc 5 1323 Последна<br />публикация Септември 22, 2010, 05:02:11
    от giti
    Лечение на Шум в ушите
    Изцеление от природата
    Админ 1 10620 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:04:29
    от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright