Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: „Човека с трикракото столче"  (Прочетена 2872 пъти)
dayana
Moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 291

« Отговор #15 -: Март 22, 2011, 23:22:52 »

И така след като, малко или много се запознахте по темата за „Човека с трикракото столче"
ви изпращам 4 интересни дати и една моя рисунка която все още не съм я довърпила.Рисунката е един мой сън който се повтаря и в последно време все по често.
За съня ми относно рисунката ще разкажа после.

А снощи сънувах числото 8 което обвеждах в кръг няколко пъти.Присъстваха числата 3 и 5.
Ако ги съберен ще получим числото 16 което е и 7.
16 е Съборената цитадела,а 7 е смятано за число на загадъчното и въплъщава духовната страна на нещата.
8 е символ на самодисциплината,което обвеждах в кръг Хммм може да се каже Нула- 0
Числото 0 олицетворява мощта (именно заради това е число на планетата Плутон, управител на Скорпиона, тъй като Плутон е най-мощната измежду всички планети). Прибавете 0 към което и да е число и колкото повече нули слагате, толкова по-„мощно" е числото.
Но аз обграждах 8 с 0,а не я добавях  Угрижен

Има ли някой който да знае нещо по въпроса?
 Тъжен

* image (3) - Copy.GIF (95.49 KB, 1588x1552 - видяно 198 пъти.)

* 1.JPG (1207.63 KB, 1396x1897 - видяно 194 пъти.)

* 358.jpg (2.67 KB, 198x171 - видяно 278 пъти.)
« Последна редакция: Март 23, 2011, 00:12:03 от dayana » Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
kabala
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

• Град: Варна
  • « Отговор #16 -: Март 23, 2011, 21:15:00 »

Dayana,защо приемаш,че обграждането е нула...може просто да е свързано с нещо важно- 8 часа, 8 дни и т.н. Няма как и да ги съберем, все пак, ти си изписала със запетая.  А, какви са тези карти,които си постнала?
    Активен
    dayana
    Moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 291

« Отговор #17 -: Март 24, 2011, 00:14:00 »

Картите са от земетресенията от миналата година,2004 г. и от 11.март таз година.
    Просто се опитах да ги съпоставя какво им е общото.
    А, относно цифрите съм ги написала с запетаи за да не изглеждат като трицифрено число.

Относно осмицата може и да си прав,може и да не е нула.Не знам не съм сигурна.Ти как ги виждаш?Имаш ли нещо в предвид?
    Имаше и други числа които бяха двуцифрени,но тях не си ги споням толкова ясно и затова няма смисъл да си ги спомням защото може да се объркам.Но тез цифри са ми толкова ясни,че след като се събудих си ги записах дори.
    А днес нещо доста ме боли гърба и реших да си полегна след което съм заспала.Събудих се пак от това,че уж цялата съм скована и не мога да помръдна и пак ставаше реч за цифри,но за съжаление не си ги спомням,но най-страното е,че някой или нещо(ох не знам) ми говорише нещо от което аз се бях ядосала за това че съм скована и неможех да помръдна,но положих усилие и станах след което казах да се маха,и то се махна.Оказа се ,че съм се събудила в съня ми а не на яве и което тогава осъзнавах,че все още спя.Лошото е че тоз път не мога да си спомня нищо за цифрите,може би защото говорих за тях,но не ги виждах.Ох,не знам доста е объркано.Не знам само тез цифри дали са от  някакво значение или не.Може и да има и още някой който да знае нещо,незнам.
     Тъжен
    Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
    Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
    kabala
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 21

• Град: Варна
  • « Отговор #18 -: Март 28, 2011, 14:11:27 »

Ами,значи,според мен, може да ти е важна тази осмица,като дни или месеци. Може да имаш някакви проблеми с черния дроб,например или да те предупреждава за промени и да внимаваш какво правиш
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Прародителите на човека
    Космогенезис
    Administrator 11 2032 Последна<br />публикация Юли 13, 2010, 19:36:26
    от Хristo
    "Родословието на човека" - Ани Безант
    Книги
    delfin 1 2058 Последна<br />публикация Декември 14, 2009, 17:06:42
    от delfin
    Енергийна реалност на човека
    Духовни учения
    Kaloyan 4 3491 Последна<br />публикация Юни 26, 2010, 01:18:56
    от Kaloyan
    Как определяте "България" и "българин"?
    За България
    Аэ съм 8 2442 Последна<br />публикация Декември 21, 2012, 19:00:47
    от LookingOverDHorizon
    Още за 12-те чакри на човека
    Енергийни учения
    The One 7 4114 Последна<br />публикация Октомври 28, 2011, 11:26:10
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright