Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да изчистим България!!!  (Прочетена 2032 пъти)
Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« -: Март 22, 2011, 16:57:55 »

http://www.btv.bg/da-izchistim/video-chistene/video/626354981-Chisteneto_na_stranata_shte_stava_poetapno.html
« Последна редакция: Март 26, 2011, 14:11:54 от Eona Lightholder » Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
Неактивен Неактивен

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #1 -: Март 25, 2011, 22:40:47 »

Виждам, че сте доста ентусиазирани! Евалата!
« Последна редакция: Март 26, 2011, 14:12:05 от Eona Lightholder » Активен

protoplasma
Гост
« Отговор #2 -: Март 26, 2011, 01:12:06 »

Виждам, че сте доста ентусиазирани! Евалата!
Е, все пак става дума за дела, а тук сме повече по приказките.
И въпреки всичко, оптимист съм. Мисля, че бая народ ще запретнат ръкави.
Тук, при нас, парка е приоритет. През 3-4 години го чистим и засаждаме.
По същата линия, според мен, що се отнася за столичани, природен парк Витоша би трябвало да е основна отправна точка, след като се помете, междублоковото пространство.
« Последна редакция: Март 26, 2011, 14:12:18 от Eona Lightholder » Активен
bars_i
Гост
« Отговор #3 -: Март 26, 2011, 07:44:45 »

Защо ли започва да ми намирисва на комунизъм? Аз лично не бих запретнал ръкави. Защо? Заплащайки си редовно данъка за смет, който не е много малък, аз не виждам отговорните за това хора да се трепят да ми вършат услугата за коята си плащам. Като всяко едно предприятие общината трябва да има наличните средства и хора които да почистват, засаждат, поливат и изграждат паркове и градинки. А що се отнася до местата където се изхвърлят тайно боклуци се налага, да се наложат солени глоби на тези хора, които им липсват някои качества на нормални хора. А, като казах солени. Защо да не са много солени? Не съм длъжен да върша работата на някой, както и той не е длъжен да върши моята. Но той е длъжен да си я върши защото аз му плащам, а и не само аз.
« Последна редакция: Март 26, 2011, 14:12:30 от Eona Lightholder » Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Март 26, 2011, 12:52:49 »

България се пише с главно "Б"!!!

Готово !!!
« Последна редакция: Март 26, 2011, 14:14:01 от Eona Lightholder » Активен
kim
Гост
« Отговор #5 -: Март 26, 2011, 14:11:27 »

Усещам, как всички чистят в момента  
« Последна редакция: Март 26, 2011, 14:12:54 от Eona Lightholder » Активен
Неактивен Неактивен

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #6 -: Март 26, 2011, 19:44:07 »

Ама не само около блокчетата ви....във всеки квартал ще се раздават ръкавици и човали - почистете и по-надалечко - нищо няма да ви стане... аа..не -всъщност ще ви стане хубаво като погледнете колко е чисто после Усмивчица
Активен

Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #7 -: Март 28, 2011, 14:53:59 »

Не знам ..чета ви и просто не знам какво да кажа... прегледах темите за инициативи,които не са една и две..И Няма тема и Не видях такава,в която да не е преобърната в спор , конфликти и не знам си още какви глупости изписани.. (и това не е само в този раздел ) Мислех по-рано да ви го напиша..Но само ще ви кажа,че ей в такива моменти си проличава колко сме истински Хора,колко са истински думите и колко наистина произлизат от сърцата..А аз това ,което виждам тук,че не са истински отворени..виждам само величие на Его и подвластни на ума-все още ! Напредварвайки се и съровновавайии се един друг кой колко е "велик" , кой колко по-мъдри слова ще "измъдри" , кой колко много  " знае " . Но истината е в простота !!!!!
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #8 -: Март 28, 2011, 15:01:03 »

Ето, тогава да се вдигаме на бунт срещу властта! В това е истината!  Усмивчица Ма никой няма да го направи. Неузрели сте още.
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #9 -: Март 28, 2011, 15:17:17 »

Не знам ..чета ви и просто не знам какво да кажа... прегледах темите за инициативи,които не са една и две..И Няма тема и Не видях такава,в която да не е преобърната в спор , конфликти и не знам си още какви глупости изписани.. (и това не е само в този раздел ) Мислех по-рано да ви го напиша..Но само ще ви кажа,че ей в такива моменти си проличава колко сме истински Хора,колко са истински думите и колко наистина произлизат от сърцата..А аз това ,което виждам тук,че не са истински отворени..виждам само величие на Его и подвластни на ума-все още ! Напредварвайки се и съровновавайии се един друг кой колко е "велик" , кой колко по-мъдри слова ще "измъдри" , кой колко много  " знае " . Но истината е в простота !!!!!

Амарант, извини ме предварително - не споря с теб, нито те нападам - да не разбереш погрешно поста ми . За момент, ще се превърна в огледало за да видиш, какво отразява то.
    Хем си права, хем не. Осъждаш хората в момента (и аз теб, но няма как иначе - нали съм огледало ). Казвайки "Не така, а така" местиш фокуса в негативна посока и реално, ако до сега е имало нещо негативно, което аз лично не виждам - тема като тема, даже има и шеги, сега то се усилва. Виждам хубавия ти подпис и над него - Те са подвластни на ума, Те не са отворени, Личи си кой слуша сърцето.. нали? Е защо сега така? Усмивчица
    Проста е истината, но помогни да стигне тя до хората без да ги критикуваш и осъждаш. Не е ли така?
    Покривам огледалото.
    Активен
    Неактивен Неактивен

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #10 -: Март 28, 2011, 16:09:33 »

....и нека тази инициатива не бъде за мен и Амарант и Рабено и Старчето и  Пантера и Санг, а  за България !
    9 април наближава - ако решите да се съберете приятели и да се регистрирате като доброволческа група- ето телефона, на който да се регистрирате, душички златни хахха
    телефон за доброволчески групи: 987-55-55.Пак ще кажа -раздават се безплатни ръкавици и човали във всеки квартал.
    Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Март 28, 2011, 16:23:35 »

http://vbox7.com/play:9022e16c

Няма какво друго да кажа.
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #12 -: Март 28, 2011, 16:32:48 »

Много хубава инициатива . Аз ще взема участие. Но е малко странно как хората въпреки, че са заобиколени от боклуци все пак чакат някой да им каже - "можете да ги изчистите" и те чак тогава се сещат и чистят.. и после пак си хвърлят фасовете навсякъде и чакат следващата акция.
    Активен
    Неактивен Неактивен

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #13 -: Март 28, 2011, 19:21:14 »

прав си Власти, то това винаги е било така, но предлагам ти да се абстрахираш от негативното и да се опиташ да привлечеш колкото се може повече хора за каузата...Защото според мен такива инициативи помагат да се създаде в хората гражданско мислене..така ад се каже -нещо което по време на социализма и тн е било създадено. Сега ние трябва ад си го изграждаме наново и сами. Какъв по-добър пример за децата, за околните от група ентусиасти, които стават все повече и повече...Та с две думи - като ти дойдат на ума мисли, че е пълно с тъпаци, които си изхвърлят буклуците където им падне -просто помисли в другата посока, че е пълно и с хора, на които им пука и действат Усмивчица Fin
    Активен

kim
    Гост
    « Отговор #14 -: Март 28, 2011, 19:57:45 »

Fin

Абе Fin! Тук Фин само батко ти може да обявява хахахахахах
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Гениите на България
    За България
    Бунтарката 7 2040 Последна<br />публикация Октомври 22, 2010, 13:39:44
    от Странник
    България търси талант
    Обща тематика
    Аэ съм 3 755 Последна<br />публикация Октомври 28, 2012, 17:07:02
    от Zheleznia
    Как да изчистим дома си енергийно
    Енергийни учения
    Kery 5 6935 Последна<br />публикация Август 02, 2010, 21:42:29
    от Elza
    Новини от света и България
    За България
    Аэ съм 3 659 Последна<br />публикация Октомври 01, 2010, 23:16:25
    от Аэ съм
    Да изчистим(?) последствията от грешките?
    Обща тематика
    Luna:) 3 619 Последна<br />публикация Април 20, 2011, 23:50:25
    от Ich

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright